Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš irgi esu supažindinta su dailės terminais. Ir pati mėgstu prisėsti ir pažaisti spalvomis. Tapyboj gražu, atrado save ir Kavukas, ir Liniuka  :wub:​ 

Atsakyti

Pafotkinau vakar savo einamajį dirbinį.

Na, tai tapyba ar piešimas, o gal akvarelė? :D Priedas  received_3559658917683201.jpeg   255,47KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Sakyčiau, gero meistro dažymas :). Džiugina mane ta spalva, jeigu tau labai badys, tai žinosi, kas eilėj stovi :). Labai nenumažink :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 09 sausio 2024 - 14:38

Šiam momentuj man rodos esu padidinus :D  tai tik reik stebėt, ar nenusibos į ilgį megzt.

dar turiu tokią mintį/idėją, kaip patiuninguot su tikslu sumažint kandimą. Bet nesu tikra, ar bus gražu/gerai. Numegzt antrą, vidinį kaklą, taip pat rankoves ir gal apačios atnarą tuo pačiu siūlu be moheros pridėjimo. Arba gal net tos pat sudėties siūlu, tik camelio spalvos. Ėriuko vilnelė, atrodo pakankamai švelni, bet tikrinta tik mažas mėginukas :D​ 

Atsakyti

Vadinasi, mezgi kaip tik man -  didesnis visada geriau  :yahoo: . Nepyk  :4u:  :).

Visą žiemą nešioju savo pernai megztą raudoną megztuką. Jis šilto mane ir medžiagiškai, ir spalviškai labai. Užsimaniau kažkada apsirengt, o dabar jau visiškai naminiu tapęs.

Atsakyti

Restar, dėkui už nuvedimą teisingu takeliu. Audimas gamina kelnes net man. Ir su realioooom nuolaidom. (Dar liko viena diena). 

Atsakyti

Katuk, juvelyrika :)​ 

Atsakyti

Surado!!! Valioooo!!!!

Atsakyti

Jetau kokia baisi visa ta istorija, dabar lieka melstis, kad mergaitė sustiprėtų. 

Atsakyti

Taip, baisi. Su sese ryte pakrykštavom laimingai, nes realiai - ir iki mano stotelės 5 min, gal visi 500 m, ne 300 m. Ir braukia ta mano dukra savo reikalais.

Bet koks žmonių vieningumas, gerumas! Ir labai didžiuojuos, kad mano šaly tokia policija. Puikiai dirba.

Atsakyti

Pelėdžiukai tair naktį gerų žinių sulaukė. Tikiuosi, viskas be rimtesnių pasekmių vaikui.

Po valdybos vakarienės meksikiečių restorane. Nebūčiau nustebus, jeigu būtų ir neįvykus, nes milijonai prriežasčių, ligų atsirado, galvojau - nuplauks, kaip mūsų pirtis, kolegių vakarienė...

Dar truputuką pamegsiu, noriu pasiknebinėt su raštukais naujo modeliuko. 

Atsakyti

Sveikos!  :4u: 

Ant virbalu pradejau suknele megzti -  (https://www.pickles....icious/#pattern)

Aisku dar ikalbinta likau galiausiai jungtis ir prie tos Facebooke 'Kojiniu Dezutes'  :D tai dabar darbe per pietus ir ryte atlekus narplioju tas kojines, kad kuo greiciau sio menesio iveikti ir gryzt ramiai suknele megzt iki kito menesio  :rolleyes: 

Mergaite smagu, kad atsirado, labai sekiau ta visa paieska, ilgi vakarai budavo, rytais sunkiai kilau  :ax: 

Atsakyti