Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš viską vadinu tiesiog piešimu :D koks skirtumas, teptuku, pieštuku ar dažais

Atsakyti

Vat ir yra :). Man jau nepasiverčia liežuvis visko taip vadint. O dar vienas dalykas susideda iš kelių, tai aš jau ten pass. Dabar matau dienyne - erdvinė kompozicija, kompozicija - individualus darbas, kompozicija - skul[tūra, dailės šaka - skulptūra ir pan... Ir vis kažko kito ten mokosi, su kitais mokytojais, atskiri atsiskaitymai, kiekvienam atskiri pažymiai peržiūroje ir metiniam... 

Saulutė langus nutirpdė  :wub:​ .

Atsakyti

Na, kas nemezga, turbūt irgi nesuprastų mūsų paukščių kalbos :hihihi: 

Atsakyti

Ai, jo, kai jau prašnektume apie mezgimo terminus, tai būtų smagu :).

Mezgime savo spalvotas pirštuotas gal nusimegsiu kaip tik ant atšilimo - liko abu nykščiai :). Nes pirštuotų nebeturiu, vienas pamečiau, vienos pradilo, paskutines dukros draugei atidaviau (kuri iš kitos mokyklos). Aišku, yra kažkokios pirktinės kažkur, bet noriu savų. Dukros paklusiau - ar gražios, sakė - crazy :). Nu gali bent pirštinės būt crazy pas mane juk, ar ne :). Kojinės tai nelabai matosi svetimiems. Nors tie siūlai, kuriuos vyras nupirko, tai dar perdaug kultūringi man :).

Atsakyti

Kultūringi siūlai :hihihi: 

Nedrįsau per piet nosį kišt  :rolleyes:  laukan. Nu nes nosies gaila :D  

Ar turit kokių spec žieminių kremukų ar kitų priemonių?

Atsakyti

Kultūringi siūlai :hihihi:

Nedrįsau per piet nosį kišt  :rolleyes:  laukan. Nu nes nosies gaila :D  

Ar turit kokių spec žieminių kremukų ar kitų priemonių

Taip.

OdaPro.

Atsakyti

Konkrečiau?

Mano tas GoodCera visai maitinantis neblogai, bet pasirodo didesnių šalčių metu nelabai veiksmingas, šaltis  nusausina vistiek

Bet pvz ta Odapro žiemai siūlo ir intensyviai drėkinančius, tai man kažkaip abejotinai atrodo, nekyla didelio noro išbandyti :hmm: ar klystu?

Atsakyti

Visokių gi žiemų yra.

Šiandien skaičiau vienos psichologės straipsnį IR JAI NEPAKOMENTAVAU, bet iš frazės "ir gamta prieš šventes duoda mažiau šviesos, skatina žmones ilsėtis" juokiausi. Negaili gamta ne tik australų, bet ir didžiosios dalies Afrikos, Azijos ir Centrinės sAmerikos...

Atsakyti
Katukai, žiemą oda kenčia ne tik nuo šalčių, bet ir nuo sauso patalpų oroir mes ją turėtume drėkinti (dar labiau, nei vasarą). Bet drėkinančius kremus naudoti nakčiai, o maitinančius- dienai, plius krempudrą (arba bb). Aš pernai naudojau Biodermos intensyviai drėkinantį sausai odai. Tiko.
Atsakyti

Na nežinau, jei LT produktas, tai natūralu, jog LT žiemai pritaikyta turėtų būt

Atsakyti
Tai bendrai rekomenduojama, kad dienai žiemą naudoti ne drėkinančius, bet maitinačius kremus, nes jie riebesni. O drėkinimą palikti nakčiai.
Atsakyti

Kremai - naudoju kaip niuma. Kažkokį superdrėkinantį nskčiai turiu, pafotografuosiu.

Dariaus odos tyrimą savaitgalį, mane pagyrė, kad gerai rūpinuosi.

Atsakyti