Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ai Restar, gi lyg per miglą pamenu mačiau ir tavo naujas rodytas pirštines, mintyse tik nusidžiaugiau, bet labai jau ir nenusistebėjau, man tu tokia raštuotų pirštinių virtuozė - reikia ir bus!

Einu praversiu atgalios. 

Atsakyti

Radau. Dar ir bepirštukės buvo, kurias norėjau, bet taip ir nepradėjau.

Labai reikalingas ir praktiškas reikalas.

O jau pirštinės, tai be žodžių🥰. Labai norėčiau kada tokias pabandyti įveikti. Labiausiai tai bijau, kaip tuos siūlus keitaliojant dailiai išmegzt nesuraukiant mezginio. 

Atsakyti

Gadget, o truputį didesnis kampukas dar bus?

Pas mus taip gražiai prisnigo, savaitės viduryje naktimis iki -9 praneša, aišku prisiminiau, kad rožės nedengtos, tai va, vyks antrinis eglutės panaudojimas. 

Gal...

Lauke labai gražu, o šiltuose namuose labai miela.

Atsakyti

Aš svarstau dėl pradinuko- leist ryt ar ne.

Straipsnių visokių. Laiškų iš mokyklos nėr. 

Turbūt prailginsiu atostogas jam viena diena. 

Bulvės verda bulvių košei. Vištienos šlaunelių mėsa orkaitėj. Bus greiti pietūs. 

Atsakyti

Aš šalčiausią dieną daugiausia vaikštau :). Nieko baisaus visai:). Nufotkinau antrą tų pačių pirštinių antrą dublį ir išsiunčiau. Priedas  received_1564989740991635.jpeg   389,9KB   0 Parsiųsta kartų Priedas  received_339297939067274.jpeg   240,91KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  received_347922221362096.jpeg   371,51KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  received_1037092784239426.jpeg   352,54KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 07 sausio 2024 - 14:00

Dailutės 🥰

Atsakyti

Nieko baisaus tas minus 20, jau kai iš namų išeini.

Atsakyti

Sveikos. Aš mažiuką vesiu į mokyklą, reikia dirbti, nėr kas prižiūrės.

Atsakyti

Nieko baisaus tas minus 20, jau kai iš namų išeini.

Ar ponas šo irgi tos pačios nuomonės?

Vakar buvau iškišus nosį, šiandien ir pro  langą gražu :D 

Restar-labai kruopštu. Gražu jo, bet aš tai neprisiderinčiau. 

Kaip ten braškyčių reikalai? :mirksiukas: 

Rankovės atskirtos :sokiai:  nu bet kruopštumas dingo kažkur... ir nors lauke šaltoka, kažko aš įtariu kad man bus per karšta su tuo vilnos/moheros kailiuku...

Atsakyti

Taip, Šo pritaria. Su ponia ir megztuku laigo po sniegus kaip briedis!

Atsakyti

Tokių ir aš sau neprisiderinčiau. Bet ką nors ir sau nusimegsiu kada nors. 

 

Braškytės išėjo gimtadienio su draugėm švęst. Ai, sakiau, jei jau pasiėmei, tai nebereiks man jų iki galo sutvarkyt, jei tinka ir tokios :). Sakė - bet dar ką nors juk nunersi?

Priedas  received_1133733430941660.jpeg   151,89KB   0 Parsiųsta kartų

 

Nespėjau mergom pasakyt, kad vienų durų neatidarinėtų, tai teko šiaip ne taip prisirišt ir parvažiuot beatsidarinėjančiom... Nes buvo šalta laukt vėluojančių, sulipo į mašiną, ir va...

Dar vienai savo atsargines pirštines paskolinau. Vieną vėluojančią atsilapojusią be šaliko, kepurės, pirštinių palydėjau ... Crazy ta jaunystė. 

Atsakyti

Mano šo oru nepatenkintas. Kojytės šala.

Atsakyti