Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ai, apsisprendžiau, nes spalva dar gali keistis :). Iš tiesų noriu jako. Ne 100 pr.

Atsakyti

https://www.instagra...DVlNGticHg2aQ==

Restar, parodyk mergaitėms :)

Atsakyti

Labas rytas! 

gadget kokia faina ideja - bet juvelyrinis darbas tokia igyvendint  :D 

as gimtadienio proga gavau kupona is woolyknit. Tai nusipirkau dvi babinas kaip tik siandien pastas turi atnest. Viena merino vilnos ir kita britiskos vilnos tai speju kandesnes, nors manes vilna neerzina visiskai  :rolleyes: 

Atsakyti

Sveikos Naujuose!!!

Su sveikinimais nedaugžodžiausiu, jaučiuos išsikvėpus.

Kitą sav. pagaliau vaikai mokyklon, tai gal ir namai nuo visų svečių ištuštės. Per visą tą laiką nepamezgiau. Negaliu megzt, kai nėr ramybės.

Virtuvėn žiūrėti jau ir nenoriu.

MsuM o ne parodysi ką ten numezgei?

Kaupiuos eglutės nupuošimui... 

Atsakyti

Sveikos Naujuose!!!

Su sveikinimais nedaugžodžiausiu, jaučiuos išsikvėpus.

Kitą sav. pagaliau vaikai mokyklon, tai gal ir namai nuo visų svečių ištuštės. Per visą tą laiką nepamezgiau. Negaliu megzt, kai nėr ramybės.

Virtuvėn žiūrėti jau ir nenoriu.

MsuM o ne parodysi ką ten numezgei?

Kaupiuos eglutės nupuošimui... 

as kaip visada su nuotrauku darymu sunkiai draugauju… kojnes rodziau podcaste. Popknit megztuka dar tik uzvakar pabaigiau tai reiks nufotkint prisiruost. Tada butunai rodysiu  :4u: 

Eglute ir visus namus as nupuosiau sausio 1. Man jau po nauju nebesinori namuose jokiu dekoraciju. Gerai, kad nepasilikau siandien to daryt nes tikrai tingeciau  :D 

Atsakyti

Ai, aš iki kokių užgavėnių palaikysiu😀 spyglių nemeta, lai stovi.

Apskritai, aš per tą šventinį laikotarpį taip išsiderinau, kad niekaip nepavyksta susirinkti. Neturiu nei nuomonės, nei norų, nei energijos. Šiaip, jei analizuotis, tai vistik man tas geležies vartojimas pagelbėjo kažkiek, tikrai nėra tokių bejėgystės epizodų, kai turi rankom kojas perkilot :D  bet vistiek matyt yra kažkoks disbalansas, nes nu, realiai gi matau koks grožis už lango, kaip ir norėtų smegenys kažkur lėkt, bet kūnas neklauso ir nejuda...

Mezginys juda truputį... lyg ir reiktų rankoves atskirt, bet gal dar ne... cm kaip ir užtektų, matuojantis kažkas ne vietoj. Plę :B  bet gal jau šiandien bus tas veiksmas

Atsakyti

Aš dičkus įkalbinėju nupuošt eglę. Gal ir pavyks. Tašes po kelionės iškroviau (vakar tingėjau).  Skalbimus sudėjau. 

Kaip kelsiu vaikus į mokyklą 7 val- neįsivaizduoju, nes dabar vos 12 prabunda. Visiškai visi išsiderinę. 

Atsakyti

Mes jau užvakar eglę nusipuošėm, liūdnai spyglius nuleidus buvo. Ir šiaip norisi namuose tvarkos, o ta eglė kažkoks svetimkūnis  :B 

Pasivaikščiojom mieste, oras fainas, žmonių daug. Kavos išgėrėm Pirmame blyne. Graži idėja ta kavinė, visas skatinu užsukti. 

Atsakyti

Aš dičkus įkalbinėju nupuošt eglę. Gal ir pavyks. Tašes po kelionės iškroviau (vakar tingėjau).  Skalbimus sudėjau.  Kaip kelsiu vaikus į mokyklą 7 val- neįsivaizduoju, nes dabar vos 12 prabunda. Visiškai visi išsiderinę. 

 

Kai jiems reikia, sumenedžins atsikėlimą ir kokioj 9 val. ankstybėj ;)

 

Kaip smagiai pasišopinau su drauge! Čysto kaifo 5 valandos. Pranešiojau naują skarą iš APMEZGA stebuklo (sumezgiau 2 sruogutes šilkmoherio, liko metras siūlo), ir  nusprendžiau, kad grietinėlinė kašmyro ir merino skara gražiau atrodo ant draugės.

 

Foto grožis gal truputį matosi, bus kraštukas. Einu naujų senų puodelių testuot. Iš antro karto pavyko mums į antikvariatą nuvykti.

Atsakyti

Priedas  received_691943389712038.jpeg   148,58KB   0 Parsiųsta kartų

 

Kraštuks

Atsakyti

Gadget, o truputį didesnis kampukas dar bus?

Pas mus taip gražiai prisnigo, savaitės viduryje naktimis iki -9 praneša, aišku prisiminiau, kad rožės nedengtos, tai va, vyks antrinis eglutės panaudojimas. 

Atsakyti

Eglutės nebėr - vietos neįtikėtinai daug atsirado. Mašina užsivedė prie -19, puikus ženklas, durelės užsidarė - iš antro karto vyrui pavyko jas pripurkšt tiek, kad neužšaltų. 4,5 maišo maisto namo parvežta.

Reikia sugalvot, kokias dukrai pirštines iki rytdienos numegzt, nes vieną iš šiltų net nerodytų jau pametė. Siūlo antrai nėra kol kas .

Maniškiai irgi dažniausiai iki 12 parpia, išskyrus vieną. Tegu išsimiega. Ryt jau nepavyks.

Atsakyti