Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos mezgejos  :4u:  :wub:  

Su praejusiomis sventemis, ir naujais metais jus visas! Tikiuosi drakonas atskraidino visoms daug laiko mezginiam ir siulu atsargomis pasirupino  :B  :D 

Pas mane mazai naujienu, pabaigiau savo popknit moherini megztuka. Adventines kojines nusimezgiau per gruodi  :rolleyes: 

Koks grazus oras pas jus  :wub: pas mus tai lyja arba apsiniauke ir taip vis ratu sukasi  :unsure:​ 

Atsakyti

Sveikos mezgejos  :4u:  :wub:  

Su praejusiomis sventemis, ir naujais metais jus visas! Tikiuosi drakonas atskraidino visoms daug laiko mezginiam ir siulu atsargomis pasirupino  :B  :D 

Pas mane mazai naujienu, pabaigiau savo popknit moherini megztuka. Adventines kojines nusimezgiau per gruodi  :rolleyes: 

Koks grazus oras pas jus  :wub: pas mus tai lyja arba apsiniauke ir taip vis ratu sukasi  :unsure:​ 

Atsakyti

Sveikos. Pas mus darbe minimi gimtadieniai. Jei žinom, kad sukaktuvininkas atsineš skanėstų, susimetam ant gėlių. Po 1-2 eu gaunasi, jei ne, perkam tortą. Jokių dovanų.

Ir .. mėgstu vasarą... Karštą vasarą. Gražu kai šilta ir krenta spalvoti lapai. -10 ir snaigės, kai esi šiltuose namuose, ar leidiesi nuo kalno rogėmis irgi faina. Nereiktų užmiršt pumpurų ant medžių besiskleidžiančių. Va tai gražiausia, o visa kita gali ir nebūti.

Atsakyti

Aš gal nuo vakar galvojau, kad tikrai idealiom sąlygom gyvenam- potvynių mažai (taip, dalis upių užliejimų yra), žemės drebėjimų nevyksta, ugnikalnių išsiveržimai negresia, jūrą turim.

Metų laikų kaita- įvairovė nuostabi, kiekvienas laikotarpis savaip. Dėl mėgstamo laiko, jei pagal gimimo datą, gal ir taip: ruduo, bobų vasara- mėgaujuosi grožiu ir šiluma :) 

O dabar namie- kugelis :) 

2 dienos sanatorijoj su vyru - buvo gerai. Tik kitą kartą reikia susiplanuot tikras atostogas, o ne tokias, kai pati telefonais kalbu ir laiškus atrašinėju. 

Atsakyti

Aš visai Niumos "partijoj" klimato klausimu :).

Įlindau parašyt, kad, kai ilgai ieškai, tai ir randi :). Pati stebėjausi, kad nei megztinio kokio naujo noriu, nei siūlų jokių, net kokia spalva graži nepasakyčiau - viską abejingai žiūrinėjau ir ... Šįkart konkrečiai pagal sudėtį ieškojau ir ... širdis suspurdo ir ties spalva :).  Tai turiu apie ką pasvajot ir vis tikrint ar neišpirko :D.  Reiks modelį pamedituot. Jeigu liks kokių pinigų nuo dantų, tai mėnesio pabaigai galėsiu pasidovanot.

Sorry, negaliu išduot, kad nebūtų išpirkti. Galiu tik vieną pasakyt - arba spalvą, arba sudėtį :). Pačiai juokinga  :lol:​ .

Atsakyti

Restar pasakyk spalvą

Atsakyti

#nepilka

#nemohera???

Atsakyti

Sudėtį prašom :D​ 

Atsakyti

Restar, PIRK ir rodyk- spalvą, sudėtį ir modelį :D

 

Mano dabartinis:

Priedas  received_906038387560949.jpeg   199,39KB   0 Parsiųsta kartų

 

O šitą pakartočiau 🥰 

 

Priedas  received_911085833702368.jpeg   231,98KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Atsakyti

Niuma, SALIAMONIŠKI ŽODŽIAI!!!

Atsakyti

Nia, nia - čia ne apie mane - imk ir pirk :). T.y. ne dabar. Greičiausiai net gyvai pirkčiau.

Jeigu abu pasakysiu, tai kai kas tikrai ras :)

Ne pilka ir ne mohera, tai tikrai.

Viena prašo sudėties, kita spalvos - reikia dar kokio balso, kad nei viena nesijaustų nuskriausta :)

Nei vakar nemezgiau, nei šiandien nei akelės dar. Bet jau padėsiu knygą, eisiu bent truputį pasikrapštyt, vyras Auksinį protą įsijungė.

Atsakyti

Per LNK - Tobuli melagiai. Atsisukau. Dvi draugės rekomendavo :) 

Atsakyti