Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nite o kokiom selenom, kvietinem ar avizinem?

Atsakyti

Aš kotletus "sveikatinu" sėlenom, tik reikia vandens šliūkštelėt dosniai ir išmaišius palaukt prieš kepant. Mano šeimyna jų neranda :D

va sita taip pat isbandysim :)

Atsakyti

tai va ir as gaminu, kas visiems tiktu ir nematau problemos. o dabar ir tu visu  ... belike  beveik tik mes su vyru :)

 vat skaitant postus, tik irodo, kad skoniai labai visu skiriasi  .

as selenas (kvietines) dedu tik sau i avizine kose. man cia tas selenu skonis  tinka, patinka, be ju man kose tokia siaip sau butu.  bet  va kitur man ju tikrai nereikia , kitur as jas labai jauciu :) .  ai i duona dedavau kol kepdavau.  bet lygtais rugines selenas ten pildavau .

Atsakyti

deliojuosi Kulturos nakties programa ir esu 200% tikra, kad lis

Atsakyti

Ligvita, ką įdomaus esu užmačius?

Atsakyti

che che, as kaip sodininke tai laukiu lietaus kaip kazi ko. o tai darze kaip sacharos dykumoj.( kiekviena savaitgali  siurbli jungiam, bet vistiek  sausuma) 

tik aisku geriau kad lytu ne savaitgali, o darbo dienu naktimis :)

Atsakyti

Ligvita, ką įdomaus esu užmačius?

norejau i Mazvydo biblioteka, bet ten jau vietu nebera, tavo chebrai turetu patikt ekskursija Bastejoj, - reikia registruotis... mes pernai buvom, labai noriu i Verkiu rumu ekskursija, pernai nespejom, simet parasiau emeila, nes ten registruotis reikia, ziuresiu ka atrasys, tik baisiai toli, jei ten pakliusim, tai jau gryzus tik npasibastyt po atviras erdves beliks ... 

Gal i karo ministerija uzsuksim, VDU kazkokius pozemius reklamuoja, ten be registracijos, tai bus pagal situacija matyt kokie zmogai ten buriuosis... 

Sapiegu rumai visokias instaliacijas zada ir ekskursijai galima registruotis, mes ten buvom, tai nebent be ekskursijos i sviesas paziuret, parasiau, dar su Mantu derinsiu

Botanikos sode, kur Vingio parke mielai pasivaiksciociau... 

Kol kas zusizymejau sirdeles ka noreciau, o pagal ora, nuotaika, nuovargi, norus bus matyt 

Atsakyti

jau idejo programa

http://kulturosnakti.../projects/index

Atsakyti

Ačiū, Ligvita :4u:​ 

Atsakyti

kazko super duper kulturingo neplanuoju, as aisku noreciau kokio koncerto, spektaklio, bet man su Mantu smagu, tai bandysim rast kazkokius kompromisus, pernai ar uzpernai flamenko paqsirodyma abu issizioje ziurejom :D as pirma pavargau ten stovet :D 

Atsakyti

http://www.ravelry.c...qqte/zaliabange

Atsakyti

qqte, grazi patiesta bangeline. bet labai  idomu kaip ant zmogaus  atrodo :)  cia siulai toki pereinamu spalvyciu buvo?

Atsakyti