Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Restar, mano pokalbiai teksto pavidalu, tai rankos ir akys užimtos. Nieko kito nelabai galiu veikt.

Tikrai ne kas. Kartais mane net nervina tie susirašinėjimai, kai įsitraukiu į kokį filmą ir mezgimą, visai nenoriu traukytis ir rašinėt. Bet nedažnai tas būna ir malonūs tie susirašinėjimai.

Aa...tipo ginčytis galima kad aš normali :) nepažįstu tiesiog daugiau nei vieno žmogaus nemėgstančio kapišonų. Kiti kepurių labiau nemėgsta. Tai va ir pasidariau išvadas

Tavo išsakyti argumentai prieš kapišonus man labai suprantami. Ypač tinka tais atvejais, kai daug eini. Tai pirmyn, tai atgal su tuo kapišonu būdavo. Šilta, greit ir per šilta tampa. čeža, dengia šoninį vaizdą, slopina garsus, nepatogu bendrauti su tuo, kas eina šalia. Bet kai jau sninga/lyja/vėjas, tai komfortas tikrai su kapišonu didesnis.  Dar ir kapišonas kapišonui nelygus. 

Katuko noras koks netikėtas šiam metų laikui :). Stengiuosi nenorėt to, kas nerealu :). Bet ir šiaip aš ne rugpjūtį gimus, o sausį, tai kaip ir suprantama, kad žiema - mano žydėjimo metas :D. Ypač laiminga esu, kad daug laiko sau turiu. Vienai :).

Atsakyti

Aišku nuo snygio ir vėjo priklauso praktiškai gal nelabai susiduriu su tokiu kur kapišono reikėtų

Jei lyja tada taip, bet tada tik greit iš taško A į tašką B varau

Arba jei daugiau paeit tai skėtį traukiu

Atsakyti

Šiandien taip sutapo, kad net po kepure man puikių plaukų diena.

Braukiu į ELSKA kavytės.

Atsakyti

Bet tikrai kapišonas kapišonui nelygu. 

Mano dabar nešiojamos striukės/palto audinys nečeža, o pašiltinimas toks papūstas, o dar iškirptė nemažai susikeičia, tai toks labai geras jausmas,nes nieks nepučia, saugiai apgaubia,net ir žandukus, nekrenta, bet netrukdo regėjimui ir girdėjimui. Realiai jį net šiek tiek nusmaukus, jis vistiek dengia ausis, tai irgi gerai.

O kitos striukės čežesnis :D  ir šiek tiek laisvesnis, tai vat tas jau esant didesniam vėjui, reikalauja prilaikymo

Atsakyti

Nu vat mane bet kpkiu atveju nervuoja nes šoninį vaizdą užstoja

Ir daaar

Pasukus galvą kapišonas kartu nesisuka :D

Atsakyti

Aišku nuo snygio ir vėjo priklauso praktiškai gal nelabai susiduriu su tokiu kur kapišono reikėtų

Jei lyja tada taip, bet tada tik greit iš taško A į tašką B varau

Arba jei daugiau paeit tai skėtį traukiu

FB išmetė man priminimą, kad 2 metai pažįstama su nuostabia trenere, kuri vis dar po Naująją Zelandiją klajoja, bet neprarandu vilties, kad sugrįš jau šiemet ir kur nors prie jos pavyks prisigretint pasportuot. Tai va, kai prieš tuos 2 metus buvau priversta vaikščiot diena dienon be išeiginių po tuos 10000 žingsnių kelis mėnesius, tai visokių orų buvo. Sausio 4 pradėjau :). Būdavo  sausį ir 9 val vakaro išeinu, nes dieną nieko nespėjau nužygiuot. Tai geri žygio batai, šiltas kapišonas ir joks oras nebaisus. Bet ir sukaisdavau jau po tuo kapišonu :). Ech, pasiilgau to laimės jausmo grįžus, tos energijos, to gebėjimo viską spėt. Gal šiemet gausiu kokių naujų impulsų tam. Ar kam nors kitam. Smagu ir ką nor snaujo atrast. 

Atsakyti

FB išmetė man priminimą, kad 2 metai pažįstama su nuostabia trenere, kuri vis dar po Naująją Zelandiją klajoja, bet neprarandu vilties, kad sugrįš jau šiemet ir kur nors prie jos pavyks prisigretint pasportuot. Tai va, kai prieš tuos 2 metus buvau priversta vaikščiot diena dienon be išeiginių po tuos 10000 žingsnių kelis mėnesius, tai visokių orų buvo. Sausio 4 pradėjau :). Būdavo  sausį ir 9 val vakaro išeinu, nes dieną nieko nespėjau nužygiuot. Tai geri žygio batai, šiltas kapišonas ir joks oras nebaisus. Bet ir sukaisdavau jau po tuo kapišonu :). Ech, pasiilgau to laimės jausmo grįžus, tos energijos, to gebėjimo viską spėt. Gal šiemet gausiu kokių naujų impulsų tam. Ar kam nors kitam. Smagu ir ką nor snaujo atrast. 

Walk15 siūlo suburti komandą ir vaikščioti po 10.000 +

Buriamės?

Atsakyti

 

 

Katuko noras koks netikėtas šiam metų laikui :). Stengiuosi nenorėt to, kas nerealu :). Bet ir šiaip aš  ne rugpjūtį gimus, o sausį, tai kaip ir suprantama, kad žiema - mano žydėjimo metas :D. Ypač laiminga esu, kad daug laiko sau turiu. Vienai :).

 

nu, normalu -nenormalu.. :D

Nematau nieko  nerealaus norėti, kad žiema baigtųsi...Kiek jau žiemų besniegių ir pliusine temperatūra buvo...

Ir aš gruodį gimus, bet žiema -mano vegetavimo metas.. :D Galėtų jos iš viso nebūti ..Nu, gerai, tebūna 3 dienas- per Kūčias ,Kalėdas ir Naujus.. :D

Kepurės- baisusu nepatogumas(man  :D ), turiu kokias 4,įvairias, bet kokį 10, o gal ir 20 metų jokios nebuvau užsidėjusi..Va jos man trukdo girdėti, šiaušia plaukus, kaklas lieka nepridengtas, skruostai irgi.. šimtąkart geriau kapišonas, arba iš viso nieko...Nesuprantu moterų, kokį kovo mėn vaikščiojančių su kepure...

Va, kas vieneims norma, kitiems-atvirkščiai  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 04 sausio 2024 - 18:57

Koks gražus miesto centras su šviežutėliu sniegu!!! Ir kišas su kriaušėm ir antiena įkvėpė, įkvėpė!!!

Esu vasaros vaikas, ir visi keturi metų laikai man patinka.

Dar ką tik paskaičiau Gitanos Valavičiūtės nuomonę, kad esam genetiškai geriausiai pritaikyti krosniai ar židiniui su gyva ugnim, o skaisčiai apšviestam baltam interjerui, deja, ne.

Atsakyti

Esu vasaros vaikas ir visi keturi metų laikai man nepatinka :D 

O Gitana, kai pasigooglinau :D  tai apie interjerus tikrai išmano, bet vat apie genus tai kažin. 

Atsakyti

Textilite bankrutuoja.... uždaro savo pardes

Atsakyti

Esu vasaros vaikas ir visi keturi metų laikai man nepatinka :D

O Gitana, kai pasigooglinau :D  tai apie interjerus tikrai išmano, bet vat apie genus tai kažin. 

Katuk, kas tave nuo pat ryto pašiaušė?

Visi keturi fuifuifui???

Atsakyti