Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Iš esmės ir ištryniau viską, kad knygas skaityčiau :D  nes daug turiu ką skaityt, bet vis užsiimu nesąmonėm vietoj skaitymo :B 

Pvz esu nusipirkus naują Backmano knygą. Tikrai žinau, kad patiks, bet vat pradėt nerandu momento. 

Yra ir rimtų visokių knygų. Pvz Mąstymas greitas ir lėtas- sako labai verta paskaitymo

Atsakyti

Ai, aš šiandien nusprendžiau, kad penktadienis ir pagal tai išgėriau tiroksino dozę (jos skirtingos lyginėm ir nelyginėm dienom). Būdama duše "atsibudau", kad turbūt visgi dar ne penktadienis... Reikia ryt nepamiršt ketvirtadienio dozę paimt.

Mūsų mokyklose vaikai tik pirmadienį į mokyklą. Vyras dar šalia prie stalo posėdžiauja, kol anie užsidarę kambariuose parpia. Tai praktiškai karantino sąlygos namie  :B . Bet pati iš namų nenoriu rautis, neaišku, ar mažina užsives, langai apšalę, gal ir spynelės, poreikio irgi nėra.

Limit - tavo pokalbiai ir su vaizdu? nes aš kai su broliu kalbuosi (labai patenkinta, kad jo situacija susitvarkė ir tų pokalbių ne kasdien po valandą ar daugiau, o daug rečiau ir trumpiau jau), tai įsijungiu garsą ir mezgu. Tai bent laikas nesigaišina. Kalbam be vaizdo.

Dar nesu išbandžiusi didelio šalčio, tik sauso 2 iš namų buvau nuėjusi iki pardės. Balkono langai užšalę, tai iš esmės visą dieną sėdžiu kaip urve, į kitus kambarius tik trumpam arba tamsoj jau užsuku. Bet introvertui gerai savo šiltam jaukiam pasaulyje :).

Atsakyti

Grožis - toks subjektyvus dalykas :). Tai vat man nei gražu, nei įdomu, nei ką tie dzinguliukai. Jau geriau tada kokia staltiesė :). Bet esminis žodis yra - meilė...

Katuk - gal tą pačią knygą skaitom? Vakar pradėjau „Pavogtas dėmesys“ (kol nepavogė mano dėmesio braškės :D). Turiu iki 10 d. perskaityt, nes vėl vakarieniausim su valdyba ir keisimės knygom. Noriu šį kartą ne grožinę, o kokią protingesnę nusinešti :). Tai reikia ir perskaityti ir papasakoti. Sąmoningai šitą išsirinkau, nes ir man aktuali, ir daugeliui. Kol kas labai patinka, atsisakyt telefono ir interneto dar neplanuoju :). Su žaidimais bėdų neturiu, neįdomu man, bet su soc tinklais, naršymu po siūlų parduotuves ...

Naršymas po siūlų parduotuvių soc.tinklus...

Nežaidžiu. Ne ta nuotaika, daug įdonios veiklos ne telefone ;)

Atsakyti

Restar, mano pokalbiai teksto pavidalu, tai rankos ir akys užimtos. Nieko kito nelabai galiu veikt.

Atsakyti

Sveikos. O oras tai visai fainas žinokit jei tinkamai apsirengi

Išėjau miškan tai net suprakaitavus parėjau. Ramu tyku  :wub: 

Reiks dar vakare išlįst ir  bus surinkta žingsnių norma. Ir vaikį nuo kompo nutempt kažkaip.

Vat aš nenormali- nekenčiu kapišonų- man jie ir vaizdą ir garsą blokuoja ir čeža dar į ausis brr

Atsakyti

Qqte, kas yra norma, tai labai ginčytinas reikalas :D 

Gadget, labai nekuklus klausimas :D  jei yra įdomios veiklos ne telefone, iš kur toks reelsų srautas

Atsakyti

Neparašiau kad savo užsibrėžtą normą 10 000 planuoju surinkt. Tai kaip ir nėr apie ką ginčytis ane?

Atsakyti

Katuk,

Pasikuklink :)

Atsakyti

Neparašiau kad savo užsibrėžtą normą 10 000 planuoju surinkt. Tai kaip ir nėr apie ką ginčytis ane?

Aš apie kapišonus :D​ 

Atsakyti

Aa...tipo ginčytis galima kad aš normali :) nepažįstu tiesiog daugiau nei vieno žmogaus nemėgstančio kapišonų. Kiti kepurių labiau nemėgsta. Tai va ir pasidariau išvadas

Atsakyti

Ne visai tą norėjau pasakyti :D 

Ta prasme, kas yra normalu ir kas nenormalu. Galbūt nenešioti ar nekęsti kapišonų yra normalu, o tie kas, mėgsta, kaip tik yra nenormalūs. Ir kad tu nepažįsti, dar nereiškia, kad tokių yra mažiau nei anokių. Statistiniai skaičiavimai šiek tiek sudėtingesni nei vien sudėt atimt.

Iš tikro tai tik palaikyt norėjau žmogų, išsiskiriantį iš masės :D  o gavosi vat kaip gavosi.

Noriu, kad žiema jau baigtųsi :cry2:  per daug noriu ane?

Atsakyti

Katuk per daug per daug nori 

Sakė dar greit nesibaigs :)

Ai aš dėl normalumų nenormalumų nesinervinu šiaip tik parašiau ir tiek :)

Atsakyti