Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Qqte, gal katytė atsiprašymą siunčia :D​ 

Atsakyti

Tai ką ta energinga katytė pridirbo? :)

Sunkiai man dirbasi, nes nu 17x2  :wub: .

Torto tepimas nusitęsė į naktį, tada dar balionus prisiminėm...

Atsakyti

Oho, jau 17???

Sveikinimai!

Atsakyti

Restar, tuoj liks visai nedaug nepilnamečių tavo namuose!!!

Atsakyti

Taip, ačiū :).

17 metė dukra neseniai padovanojo man dovaną - pasakė, kad nori išmokti nerti! Ir visko prisinerti, prirodė, ko nori. Na, pradžiai nori, kad aš pakabinamų šūdeliukų ant naujų ausinių nunerčiau. Ne mano specializacija, bet kokius niekučius dar sugebėčiau. Ir mielai pasidalinsiu vąšeliais ir siūlų atsargom :).

Atsakyti

Restar, sveikinimai septyniolikmečiams :4u:​ 

Atsakyti

Ačiū, visa diena tokia keista, pati nežinau, ką darau, tai dirbu, tai telefonu, tai sriubą bandžiau išvirt, bet dalis dėmesio vaikams. Dabar abu 17mečiai jau pabėgo su draugais pabūt, o vakare tai gal ir sūnus vyriausias pareis - ant torto :).

O aš pagaliau papietausiu...

Atsakyti

Mano pelė pablūdo. Į vieną paspaudimą  2 sykius sureaguoja, ir taip beveik visur :(.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 03 sausio 2024 - 15:37

Oho, jei rytas normaliu darbiniu metu prasidėjo, tai labai jau vėlyvi pietūs

Atsakyti

Mano pelė pablūdo. Į vieną paspaudimą  2 sykius sureaguoja, ir taip beveik visur :(.

Pareguliuok reakcijos jautrumą nustatymuose.

Atsakyti

Oho, jei rytas normaliu darbiniu metu prasidėjo, tai labai jau vėlyvi pietūs

Nenormaliu. Žinai, gi kada atsikėliau :D. Aš oficialiai dirbu 6 val. Dėl to leidžiu sau, kai niekas nedega, ramiai pradėti vėliau. O realiai niekada neskaičiuoju valandų, dirbu, kiek reikia. Pietūs iš namų - bile kada, tik užkremtu ir tiek. Bet kai reikia - ir reikalus ramiai susitvarkau. Mes visos taip - ir asmeninius išėjimus susirašom į kalendorių, kad kita kokio susitikimo ar renginio nepriplanuotų tuo metu.

Atsakyti

Koks puikus, koks nuostabus dalykas yra kailiniai!

Atsakyti