Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš gi šiandien kad nesušalčiau apsivilkau kailinius. Ir įsimečiau telefoną ir atk į kišenę, nes nei viena rankinė netiko :B Nu tai spėkit ar nieko nepamečiau :B Kortelę teko užblokuot :oh:​ 

Atsakyti

Liniuka, esi apsaugota nuo neplanuotų pirkinių :D​ 

Atsakyti

Liniuka, užjaučiu!

Piniginė neutralios delninės formato gelbsti arba google-pay.

Atsakyti

Ne banko kortelę, o asmens tapatybės :D Ir spėkit ar nesulaukiau skambučio iš vienos parduotuvės, kur buvau ir kur su vadybininke visur apieškojom :B Paskubėjau pora valandų su užblokavimu :B Na bent jau greitojo kredito nepasiėmiau :D​ 

Atsakyti

Tikslinuosi: rankinė netiko prie kailinių stilistiškai ar kaip? Smalsumas pagalvo, nes man viskas prie visko tinka, net į galvą nešautų, kad netinka kas, jeigu reikia susidėt, tai reikia :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 02 sausio 2024 - 16:16

O man net klausimas nekilo, kaip netiko.

Rimtai derinaus, kas čia man pritiks prie kailinių. Pavyko rasti!!!

Aaaaatk!!!

Tą visur, iškyrus oro uostuose, fotografuotą naudoju.

Atsišviežinsi fotoduomenis, ane, Liniuka?

Atsakyti

Mano 2 rankinės tinka prie 1 žieminės striukės :lol: . Tiktų ir prie antros, bet nesuremontuota. Jeigu patinka, tai ir tinka :).

Gadget, įsivaizduoju, kad turėjai iš ko rinktis. Iš kiek - 20+ ar 50+? Disclaimeris: ginkdie nei pavydžiu, nei vertinu.

Aš nei dėt turiu kur, nei man reikia, nei įdomu rinktis nei parduotuvėj, nei kasdien.  Bent tuo paprastas gyvenimas :). O jei pakeičiu rankinę iš vienos į kitą, taip ir lauk bėdos - ką nors pamirštu persidėt.

Atsakyti

Ne iš visų turimų gi rinkausi!!

Kai kurias dukra privatizavo.

Atsakyti

Iš esmės, jei žmogus rengiasi nuosekliai vienu stiliumi, tai tokie žavūs dalykai, kaip rankinės, tinka prie visko garderobe. Na, yra miniukas teatrinis rankinukas ir komputuko rankinė, kurie gali būti ne visada būtini :)

Atsakyti

Tikslinuosi: rankinė netiko prie kailinių stilistiškai ar kaip? Smalsumas pagalvo, nes man viskas prie visko tinka, net į galvą nešautų, kad netinka kas, jeigu reikia susidėt, tai reikia :D

Stilistiškai ir šiaip jau pašiurus mano mylimiausia optimaliausio dydžio rankinė. Kitos arba jau tokios elegant didesnės arba kaip tik mažos, į kurias mano einamiausia piniginė netelpa. Žodžiu reikia naujos rankinės :B​ 

Atsakyti

Visinga?

Atsakyti

Gievera :) 

Jei nebūtina gyvo čiupinėjimo.

Nesmagi patirtis.

Pernai pasimatuotus džinsus nusipirkau šįmet.

Laiminga. Pardavėja buvo kita. Nustebo, kaip čia atėjau, padiėmiau, sumokėjau :) 

Atsakyti