Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos. Šventės baigėsi 😁, su Naujais! Visą vakarą kojines prakrapščiau prie tv. Man taip tinka. Mūsų gale fejerverkų mažiau buvo nei visad, bet daugiau nei pakankamai.

Atsakyti

Aš tai sakiau reik kaimynams viešą padėką pareikšt :D  fejerverkus stebėjom geriausiose pirmose eilėse. Pro antro aukšto langus visose pusėse šalia namų. Gražūs. Apie 10 minučių pleškino

Atsakyti

Sveikos, 

Tikiuosi, kad tikrai visos tokios. Kitąmet linkiu mažiau visokių nesveikatų, mažiau išsiskyrimų, daugiau geros nuotaikos, susitikimų, atradimų ir visokių smagumų.

Priminkit, kada mūsų nauja pirtis? 

Laukdama naujako  sugebėjau numegzt 2 skirtingų pirštinių pirštus, vienoms sukaišiojau galus ir išskalbiau. 

Žmonių daugokai namie pas mus, iš vakaro 8, naujus sutikom 6, ryte atsibudom vėl 8, ir iki šiol tiek. Jau noriu, kad būtų mažiau  :B

O ryt darbas lyg niekur nieko, meetas ilgas suplanuotas. Mėgaučiausi kasdienybe, jei namie nebūtų dar besitikinčių šventės. Reikėtų šiandien kept tortą, bet neprievartausiu savęs, kaip nors ryt.

Katuk, kokį tu aliejų naudoji tam morkų tortui? Aš jau pamiršau, geriau koks neutralus turbūt, ne alyvuogių?

Atsakyti

Aš eilinį rapsų. Kai turėjau tą alyvuogių buteliais, gali būt kad  ir tą naudojau :D  aš tiesiog nesu jautri nei kvapams nei skoniams, tai net nejaučiau skirtumo visoje skonių gamoje.

Bet manau jo, geriau koks mažiau kvapnus.

Atsakyti

Morkų tortas tiko! Paprašė daryt ne su riešutais, puikiai tiko aguonos ir - man - grietinėlės su maskarpone pertepimas. Barsčiau šaltyje džiovintomis avietėmis.

Iš ūkio - pasirūpinau rožėmis. Kūrenu židinį ir lėtai kaifuoju.

O yra dirbančių parduotuvių?

Atsakyti

Kokį aliejų, jei recepte sviestas???

Atsakyti

Mūsų naudojamam Nidos recepte yra aliejus.  :mirksiukas: 

Pertepimas ir su Philadelphia man jau irgi riebokas, tai maskarponė  uh bomba :D  bet smagu visokius paturbinimus skaityt

Atsakyti

Rimi dirbo.

Atsakyti

Qqtė, vadinasi, dar negrįžo... Linkiu stebuklų!

Maskarponės tik 1/3, 2/3 plaktos grietinėlės!

Atsakyti

Nauja pirtis 01.13.

Jeigu darbar šeimininkas nepersigalvos :) 

Užklausiu. 

Atsakyti

sveikos

jetus rašiau rašiau mygtuką ne tą paspaudžiau ir dingo tekstas

Reziumuoju kad per linksmą draugės katę mažai miegojau tai tokia dar be energijos

nu bet pasidariau kavos ir net siūlinį metų balansą susivedžiau

Drakius priaugo tik truputį daugiau nei 3 kg, tai neblogai sakyčiau :)

džiaugiuos, kad šventės baigės, noriu ramybės

nesidžiaugiu kad ryt darban, tai parašiau prašymą nuotoliniam, negi čia nersi darban stačia galva

Atsakyti

Man ir tas pats nutiko kaip Qqutei. Net pamiršau, ką rašiau. Tiek to. Atsisukom pažiūrėti seną gerą "Graži moteris".

Atsakyti