Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu Restar, kaip matau ir tu jaudiniesi dėl savo atžalų maitinimosi... kad būt pavalgę ir sveiki. Taip ir aš....

Ir po šiai dienai nesu tikra, ar tikrai mes čia taip sveikai gyvenam. Ir ar ateity su sveikata bus viskas gerai.  Mano vaikam

Atsakyti

jooooooooo kotletai su grikiais , baisiau nebuna :D  prisiskaicius, kad tap daro, sumaisiau perpus su  farsu.  tai seimyna atbulais dantimis kramte. o paskui  kelis menesius  kalbejo, koks bjauraus skonio farsas is LIDLO . nu nes as neprisipazinau, kad grikiu dejau... vat tau  ir apgaule. nebent ziopliukus apgaut galima :D

Ne nu jūsų šeimai aišku netiktų, nes visi toookie išrankūs. Mano dešimtmetė panašiai išsidirbinėja, bet turiu vilties, kad suaugs. O va tave paskaičius pradedu bijot, kad gali to ir nenutikt :D 

O jei rimtai, gerai priprieskoniavus, pridėjus kepinto svogūno, česnako skonis gaunasi tikrai geras ir jokios "smarvės". Man tai ir šiaip grikiai su pakepintom morkom, svogūnais ir česnakais yra be proto skanu :wub:  Tik nervina, kai žinau kaip juos augina...

Atsakyti

Liniuka, su kepintom darzovem grikius butinai isbandysiu. Turetu man patikt, Mantas aisku nevalgys, bet kol sumegsiu siulus siandien gautus, gi pas anyta bus :D :D tai ...

Atsakyti

Liniuka, nenuraminsiu  :) maniskiai tavo M amziaus nebuvo isrankus ;)  . valge viska  kas padaryta. isrankus tapo , kai  atsirado paaugliska sava nuomone . 

grikius valgo  pas mus tik  koses su pienu ir sviestu pavidalu.  net as nevalgyciau grikiu  sumakaluotu su keptom darzovem. geriau tada sausi  grikiai  virti ir salia kopustu salotos ar burokeliu salotos ( taip dukra paauglystej mane ismoke  juos valgyt )

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 06 birželio 2017 - 17:34

Laba diena,

Labai įdomi tema  :D Amžiais aktuali turbūt. Aš irgi dažnai išsisemiu su valgio gaminimu, naujų receptų pritaikymu, o ir biudžetas apriboja. Ypač aktualu dabar, kai vaikai visi namie, o aš dirbu 6d. per savaitę,, vyras komandiruotėj, tai reik sugalvot kuo juos užkišt. Maniškiai visi nuo ryto iki vakaro galėtų valgyt miuslius. Tik prigamina primaišo vyras pilnas bankes, jau žiūrėk ir nėr :D

Su didžiuliu susidomėjimu perskaičiau Terezzos patirtį ir patarimus, nes irgi pastebėjau, kad ir sportuoju jau 3 mėnuo, bet su maistu niekaip nesusitvarkau.. Tai ir pokyčių nėr ką labai matyt  :rolleyes: O ir treneris dėl maisto nelabai ką patarė, benrais bruožais tik, tai va pati gaudausi kas kur kaip.

Tik jau patyriau, kad ryte tuščiu skrandžiu jau geriau neit sportuot :D Vakar vos pasivilkau po treniruotės, galvojau nukrisiu tuoj, akyse net tamsu liko :D

Grikiai man visai nieko kai retai ir nedaug. Su viena vegetare mama buvom vaikų stovykloj tai tokių įdomių receptų pripasakojo, bet irgi pagrindas ten prieskonių panaudojimas tinkamas. Gaila, kad neužsirašiau, tai nekažką teprisimenu  :rolleyes: Bet nemažai kur grikius naudoja tik užpiltus karštu vandeniu. nevirtus.

Pamenu gi kažkada ir temoj laikėsi kažkas tos grikių dietos  :hmm:​ 

Atsakyti

Dar šiandien pasidomėjau prognoze artimiausią mėn :rolleyes:  Tai nieko džiuginančio, lietus kiekvieną dieną beveik... ir tik ~20C

Atsakyti

Kaip fainai kad receptu uzederejo, issisaugojau, kazka bandysiu. Aciu kuri uzrodet Nidos receptus, buvau pamirsus.

Katuk, tu berods pirkai darzoviu skustuka makronams gamint? Ar naudoji, pasiteisino, koki pirkai? Nu uznorejau, galvoju kazin elektrini ar rankini pirktis.

Grikiai man irgi vieni is megstamu patiekalu, pries verdant gerai gerai nuplaunu ir to kvapo ner, arba mes jau priprate :D .

Restar as as nuoriesu tavo moliugelio seklu :bigsmile: 

Sakykit ar isdygtu kas jei dabar moliuga ir cukinija nedaiginta i zeme sukisciau? Ar jau nelabai, o gal padaigint namuos ir tada i zeme sodinti? 

Atsakyti

soli, padaigint kur siltai ant radiatoriaus . o kai iskis snapuka gerai zeme priliek ir ikisk.  bet is zemejeneuzdziovink, kai taip be lietaus visai ...

pas mane  kurklys ryja viska kas islenda.  tai vakar agurku seklu du pakelius  padejau daigintis.  ne tie gerieji mano mylimieji, bet gi kiek galima brangiom seklom juos sert ...rrrrr

Atsakyti

Grikius tai megstu labai, anksciau tik su sviestu ir pienu valgydavau dabar pripratau makaluot su darzovem , mesa

Avizu dribsnius meginau kazkada det i kotletus prisiskaicius a la sveiku receptu, eina sau nesakykit kad skonio neduoda dar kaip, nu buvo reto neskanumo kotletai..o mb tai sake jam patiko

Man geriausi kotletai is grynos mesos, jei vistienos tai su varske skanu, vaikis irgi megsta, ale tuos mb brokyja, jei troskinimui tai del minkstumo dedu sviezia bulve, meginau cukinijos itarkuot, irgi skanu

Nu ir tie netikri balandeliai sukopustu irgi geras daiktas

Atsakyti

O jei rimtai, gerai priprieskoniavus, pridėjus kepinto svogūno, česnako skonis gaunasi tikrai geras ir jokios "smarvės". Man tai ir šiaip grikiai su pakepintom morkom, svogūnais ir česnakais yra be proto skanu :wub:  Tik nervina, kai žinau kaip juos augina...

O jei dar rimčiau, tai grikių "smarvės" niekuo negalima užmušt :lol: nebent dujokauke  :lol: 

Bet su keptu svogūnu, morkom ir dar grybais galima bet kokias kitas kruopas valgyt :D o jei dar kokį vieną kitą spirgą vietoj prieskonių  :wub: 

Atsakyti

Avizu dribsnius meginau kazkada det i kotletus prisiskaicius a la sveiku receptu, eina sau nesakykit kad skonio neduoda dar kaip, nu buvo reto neskanumo kotletai..o mb tai sake jam patiko


Aš kotletus "sveikatinu" sėlenom, tik reikia vandens šliūkštelėt dosniai ir išmaišius palaukt prieš kepant. Mano šeimyna jų neranda :D

Atsakyti

Mano dičkis irgi tik paauglystėj išrankus tapo. Iki tol buvo beprobleminis. Pana dvynė visada gana išranki, nieko neragaus net, jei kažkas įtartino jai. Mažoji nusižiūri dabar nuo sesės, šiaip nebuvo išranki. Negaminu atskirai niekam, bet stengiuosi, kad visiems kažkas tiktų.

Atsakyti