Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Pinigai dar ne viskas. Reiktų jį dar ir atsitransportuot. Tai papildomas judesys ir laikas. Kuris gali būti išnaudojamas tepliojant sumuštinius :D 

Tas, kas pakviesta, yra ir mano draugai. Gal net labiau mano, nei MB :D 

Rusai turi tokį posakį, labai pritinkantį šiam reikalui-ir norisi ir badosi... tai vat.

Atsakyti

PS visavalgiams lengviau - pačiumpi puskilį supjaustyto serankumpio, du-tris gerus sūrius, alyvuogių, traškučių, didelę lentą, pa žaidi lego ir atšaldai prosecco.

Atsakyti

Priedas  received_332602616302424.jpeg   34,81KB   1 Parsiųsta kartų

 

Labai puikus, mamoj mxm pasiekiamas!

Atsakyti

Lego pažaist galima ir be kumpio :mirksiukas:  kalėdoms pvz Promo pasiūlė rūkytų kalmarų. Geruliai.

Sūriai aišku, kad numatyti meniu.

Reiktų gal dar krevečių rasti, paprastas pakepinimas gomurį maloniai nuteikia. 

Dėl proseco dar mąstom. Bet galima ir kitais variantais pamažinti bariuko turinį :D  ten tokių užsistovėjusių yr reikalų, naujakas labai tam tinkamas :D 

Anądien MB sumaišė kokteilį.... tokį mixą iš visko ką rado :D  bet matyt visai tinkamai, nes galvos neskaudėjo

Atsakyti
Sveikos,
Katukai, o nedarot suneštinio vakaro?
Mes kiek Naujus šventę pas mus - dažniausiai suneštiniai būna. Arba prieš tai bare pabunam, kur užsisakinėja kas ką nori. O namie- lengvi užkandžiai.
Draugai - iš vilniaus atvažiuos? užsakytą maistą jie gali prigriebt. Pvz., sušius.
Vyro brolio draugė skanius daro, jei bendrai ką švenčiam- mano užsakymas jai būna sušiai biggrin.gif Žino. Nes aš jų niekad nedarau (ir valgau tik jos smile.gif )

Maniškisi kaip tik šiais metais nenori nieko, tai būsim namie su vaikais, namai, žaidimai, filmai, kalnas, fejerverkai. Tik dičkis su draugais išlėks.

Vakar buvau labai labai papiktinta. Net vyro gėlės nuotaikos nepakėlė. Vynas- šiek tiek. (Iš labai sauso raudono padariau labai skanų karštą. Turėjom priedų.) Šiandien jau matau jas smile.gif
Atsakyti

Žmonių nebus daug :D  bet ilgai.  Planuojam lošti kortomis :D  dėl to reikia ilgai grojančių, lengvai patiekiamų ir vartojamų užkandžių. Prieš tai reiktų bent vakarienės kokios. 

Kadangi esu tokia be norų, galvojau kokią idėją gal sumedžiosiu....Nes reikia šiandien vakare apsitart, kas ką veža, perka ar traukia iš atsargų. O galva tuščia, nes nu taip nenoriu apie tą maistą galvot, kad net negera.

O kai neturi plano, tada prisiperki nesąmonių, kurių nieks nevalgo, tada stumdai po lentynas, kol išmeti....

Na, kodėl manęs nieks nesupranta :cry2:  :cry2:​ 

Šiaip tai kiekvienas atvejis yra individualus, unikalus ir visaip kitaip -alus :D  aha - alus :lol: nu bet ne, geriau vynas. Kad ir putojantis.

Atsakyti
Hm, užkandžiai pas mus daugmaž tokie patys visada: brie sūris, vynuogės, vytinta dešra, alyvuogės (kai norim tikrai skanių, tai iš Maximos sveriamos su medum), duoniukai arba kepta duona, Kedainiu padažas su kietu sūriu, lazdelės prie jo, marinuoti agurkėliai, marinuoti svogūnėliai. Tada be gamybos lengva išsiverst, tik supjaustyt ir sudėti. Vietoj lazdalių - galima kaip Restar pirty buvo atsivežus pjaustytas daržoves: paprikas, morkas, agurkus.
O tu moki dar visokias skanias užtelpėles gamint. Ir ta berods Limit sufleruota, kur su džiovintais pomidorais. Aš kažkada irgi ją dariausi smile.gif

Atsakyti

Kam apsikraut vakariene??? T.y. anos gamijimu, jei nesinori? 

Niumos variantas puikus, seilės jau dabar bėga!

Dar visada galima iš anksto pakepti vištą/antį ir padėti šaltą ant savarankiško pasipjaustymo.

Ir ne pavalgyt visi susirenka!

Galima ir tikro šampano. Va jo praleist iš meniu NONONO

Atsakyti

Katuk, suprantu aš tave suprantu!!!

Jaučiuos, kažkaip belekaip, kad net aprašymui energijos stinga. 

Dar spėju vakar su daržininkavimu, dangui maišantis su žeme, prisiveikiau reikalų - nosis užkišta, galva kvadratinė, o svečiai jau popiet į duris belsis🙈

Gerai, kad tokie beveik naminiai, sakiau eisiu į lovą, galės slaugyti. 

Atsakyti

Aš per vienus naujus buvau susisukusiom planetom, tai ir pragulėjau :hihihi: te :4u:  sveikatai.

Gadget-kam apsikraut vakariene?galim pavadint ją pietum, jei taip bus aiškiau :D  tiesiog valgom mes kasdien, ne tik švenčių proga, o vienas svečias atvažiuos šiek tiek ankstėliau, nu tai kažkaip sąžinė neleidžia vien užkandukais maitint. Anties/vištos nebus. Tiesiog. Kepiau per kalėdas, jeigu ką. Vieno karto metuose užteks, manau. O ir dalis žmonių jos nevartotų, tai gautųs dvi vakarienės :D 

Ai ką aš čia aiškinu.... ačiū už rekomendacijas, tikrai naudingos :4u:​ 

Atsakyti

Apsibarborinau. 10 pr. nuolaida viskam krepšelyje. 

BRB423194



Atsakyti

Va labai skanūs užkandukai karštam.

https://karstakose.c...is-su-krevetem/

Jaučiu irgi reikės gaminti.

Katuk, man rodos už visus vyro&co šventinius planus nusipelnei pavasarį kelionės su manim :D Eisiu bilietų pagooglint :B​ 

Atsakyti