Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Pasirodo, tik iltinis dantys nulūžo ar nuskilo, užsiskersavo, dėl to negalėjo užsičiaupti. Mes nelabai galėjom į jo nasrus normaliai pažiūrėt.Tai paliktas dabar rovimui. Kraujo tyrimus ta proga padarė, tai sakė, kad kaip 14+ m katinui - viskas gana gerai. Galvojom, kad ką nors įrijo ar koks spyglys gerklėj užsiskersavo :). Vienos ilties ir taip tik pusė buvo likę, tai būdavo mūsų vienailtis vampyras, dabar bus beiltis.

Kas čia su tais dantim familijoj - dukrai neseniai protinis skausmingai dygo, dabar sūnus net Nimesilio paprašė, nes Ibuprom neveikia, irgi protinis, skauda žandikaulį, vyrui pusė ilties nuskilo, man tie tarpdančiai tokie probleminiai nusijautrinę... Ir dar kašaras :).

Atsakyti

Kalcio trūksta :D 

Juokas šiaip jeigu ką.

Nors bėdos nelabai juokingos

Atsakyti

Jei visiems šeimoje su dantimis prastai, reikia rimtai kokius tyrimus pasidaryt. Gal ir trūksta ko.

Liko pabaigt dvi pirštines.

Atsakyti

Jaunimui protiniai - natūralūs dygimo skausmai, senimui visokie skilimai, nusidėvėjimai - irgi natūralu, nemažai atitarnauta. Pamenu, kad mano mama, jaunesnė už mane būdama jau neturėjo keleto dantų ( nes nebuvo mados jų valytis, o ir taisymo kultūra ir odontologijos lygis sovietyne...). 

Biškį sukainavo katinuko dantys... Nes dar ir pūlinukas lyg buvo, dar vaistų davė 3 dienom. Pirmu taikymu šovė prie maisto dubenėlio, visą dieną badu marintas, nereikėjo nei minkšto...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 28 gruodžio 2023 - 15:59

Odontologija ir katinams kaip žmonėms, ar ne?

Atsakyti

Žmonėms su narkoze netraukia turbūt, tai brangiau katinam.

Siūlas baigėsi, pirštinė - ne, nors visai mažai liko. Reikia pradėti ką nors naujo. Aišku, pirštines:). Po naujų jau norėsiu megztinio kokio.

Atsakyti

Ohoooo!

Triženkliai??

Pagaminau pašteto saulutę. Esu geriausia savo šuns šeimininkė (nes daviau kepenėlių).

Atsakyti

Triženklis :(

Pradėjau sau pirštuotas iš dovanoto Crazy Zauberball. Iš to, kur kultūringas :). Ryškiaspalvių norėjau žakardams.

Atsakyti

Paskutinė darbo diena šiais metais...

Aš asmeniškai tai dar niekaip neatsigaunu po kalėdinių reikalų. Ir šiaip hormonų disbalansas, ir taip laukiau tų 5ių dienų laisvų ir jokio poilsio. Labiau turbūt emocinio poilsio norėjau, ne fizinio. Ateinančios trys savaitgalio dienos irgi nieko gero nežada. MB matyt nenori į mane tokią žiūrėt, tai prisikvietė chebros. Nu ir neišeina prieštaraut, bet tai reiškia vėl vienatvės nebus, persikraut neišeis :cry2: vėl maistai, plepalai, tvarkymai, kai norėčiau tik susisukt pledan ir filmus spoksot...

Ir šiam momentui niekaip nerandu, kas galėtų mane pradžiugint. Iš tų paieškų vėl prisipirkau nesąmonių, kai ką net ir grąžint spėjau. Dar pora siuntinių laukia... 

Gal žinot kokių greitų užkandukų, kad kuo mažiau toj virtuvėj laiko reiktų...

Atsakyti

Labas rytas!

Katuk, maisto užsakymas is da answer.

#visiškasatbaidymasnuosantykiųlevelioBŪKIMKARTU

Man patinka derintis su dukra. Ir eglutė laiku, ir orchidėjos palaistytos, ir pagulėt po šunim niekas netrukdo.

Šiandien malonūs reikalai ir jau suplanuotas savaitgalis 

Atsakyti

Maisto užsakymas kaime turi savų ypatumų :B  ypač sekmadienį.

Atsakyti

Nu, brunghus kaip myrštančem draugui. Bet! Gali šeimos kolega imti ir pamatyti, kiek verta ta gaminanti moteris!

Atsakyti