Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gadget, galima ir taip pavadinti mano kerštą :wink: 

Dėvedėve, kaip man ištvert šitą pasisėdėjimą :oh:  visiškas nesusikaupimas, parašau du žodžius ir ilsiuosi :lol: 

Kovidukas siaučia visur aplink... tfutfutfu

Atsakyti

Katuk  :rolleyes:  :B 

Posėdis? Šiandien? Jio.

No comments.

Atsakyti

Limit, imk  :4u:​ 

Atsakyti

Sveikos,

smagu matyti jūsų vaizdus, skaityti apie dovanas, planus ♥. Man viskas gerai :). Visi daugiau mažiau sveiki, dovanom patenkinti, net tom, dėl kurių aš abejojau. Pati tradiciškai gavau iš Occitane migdolų kremą kūnui, o kad netaupyčiau - tai 2 bankes iš karto  :lol: . Keistas sprendimas, bet ar galiu pykt. Tai vienintelis kūno kremas, kurį sunaudoju nuo iki ir tikrai su pasimėgavimu. Bet nuo Kalėdų iki vasaros man pilnai pakanka vienos talpos, vasarą nenaudoju praktiškai. Biškį be fantazijos vyras :). Siūlais irgi patenkinta, nors nelabai įsiklausė, kai sakiau, kad noriu kuo labiau spalvotų :). Vis tiek vieną labai kultūringų spalvų padovanojo. Turiu įtarimą, kad gimtadieniui dar kažką iš MZ gausiu.

Patiko man, kad kūčių ir Kalėdų užstalėm buvo pakankamai laiko pasiruošti, visi patiekalai tradiciniai, pas anytą važiavom. Kalėdų dieną smagiai šeimoje pasibuvom su žaidimais ir filmais. Nepervargau. Vakar pas brolį tai labiau toks atbuvimas buvo. Jaunimas nelabai norėjo važiuoti.  

Viskas skanu, pavyko nepersivalgyti, gal dar ir dėl to, kad visgi jautrūs tie tarpdančiai, bijau kramtyti ką kiečiau... Per Kalėdas pradėjau pirštinę, tai vakar baigiau plaštaką, liko tik nykštys, pradėjau kitą.

Vyras atostogauja, tai kadangi prieš šventes pavyko sulaikyti namie, įrodžiau, kad daug darbų :). tai šiandien jau išmovė į sodą, tamsu, aišku dar negrįžęs, nes lipo ant stogo vynuogės genėt... Tikiu, kad taip atsipalaiduoja ir pailsi :). Svarbu, sveikas grįžtų.

Aš bandžiau dirbti. Bet ir iki kirpyklos sulaksčiau. Atnaujino spalvą, o kirpt vos vos pakirpo, net neaišku, už ką pinigus mokėjau :). na, bet praeitą kartą buvo atsakančiai nutrumpinus. Ji pas mane žino, kad negali klaust, kaip aš noriu dažytis, ar kirptis, nes atsakymą gauna visada vieną - gražiai :). nes aš nenoriu apsisunkinti apie tai galvodama, neturiu nuomonės, kaip norėt.

Atsakyti

Restar, aš šiandie labai suprantu tavo vyrą, pati ką tik grįžau iš daržo, po pusdienio kapstymosi. 

Po visos tos pompastikos, reikėjimų, lėkimų begalo reikėjo įsižeminti.

Beje visas su praėjusiom🎄🎄🎄!!!

Šiaip sakyčiau buvo gan civilizuotos tos šventės, esam su daug daugiau sėdėjimo užstalėje ir prie puodų turėję.

Kūčių dieną iš ryto išvažiavom į čiuožyklą, labai smagiai pačiuožėm kalėdinių dainų ritmu... Grįžom tik apie pietus...

O vakar iki 15 val sėdėjau su pižama, tada persirengiau į sportinę aprangą, valandikę pabėgiojau, į dušą ir atgal į pižamą 😁

Atsakyti

Apie norėjimą  - šiuo metu noriu rimtai ilgų plaukų. Jau net matosi, kad ir auginu, ir paaugo! Esu norėjusi pasipurtymo jausmo, ryškumo. O stilistas tam ir yra profesionalas, kad pasiūlytų variantus.

Mano norai labai dažnai yra apie tai, kaip noriu jaustis.

Ir pasikapstymas aplink augalus - man irgi jausmas. Lėto stebėjimo ir kūrybos.

Atsakyti

Aš šeštadienį pagalvojau, kad reiktų chrizantemas nukirpt po virtuvės langu, tai sekmadienį ryte šlumšt sniego kalnas nuo stogo ir nereikėjo :D​ 

Atsakyti

Ai tiesa, rodau martukės kojines. Nupaveikslavau dar net neplautas, o paskui jau plovimas, džiovinimas, paskutinės nakties (kaip ir kiekvienais metais🙈) pakavimas, nuotraukom laiko nebebuvo... Labai apsidžiaugė, net nustebino - labai detalizuoti nupasakojo, kaip ir su kuo jas dėvės😁, paskui net grįžo pasiteirauti, kokios instrukcijos priežiūrai, plovimui... Nu smagu. Mano pačios vaikams tai nereikia megztų kojinių.

 

Priedas  received_660676809329151.jpeg   252,65KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti

Kapseika, spalvytė labai skani. Turiu tokio šilkmoherio, jei  telefonas spalvos nemeluoja :) 

Dailios, tankiai sumegztos kojinytės. Smagu, kad pradžiuginai dovana. 

Atsakyti

Aš šeštadienį pagalvojau, kad reiktų chrizantemas nukirpt po virtuvės langu, tai sekmadienį ryte šlumšt sniego kalnas nuo stogo ir nereikėjo :D​ 

Cha!

Stichijas valdai, aneeeee???

Ai tiesa, rodau martukės kojines. Nupaveikslavau dar net neplautas, o paskui jau plovimas, džiovinimas, paskutinės nakties (kaip ir kiekvienais metais🙈) pakavimas, nuotraukom laiko nebebuvo... Labai apsidžiaugė, net nustebino - labai detalizuoti nupasakojo, kaip ir su kuo jas dėvės😁, paskui net grįžo pasiteirauti, kokios instrukcijos priežiūrai, plovimui... Nu smagu. Mano pačios vaikams tai nereikia megztų kojinių.

attachicon.gifreceived_660676809329151.jpeg

 Puikios!

Ir kaip miela, kai dovana įvertinama  :wub:​ 

Atsakyti

Kokio dailumo kojinytės ♥. Labai širdinga dovanėlė, turint omeny, koks tas prieškalėdins laikotarpis, na, ir faina martukė, kad moka taip gražiai padėkoti ♥.

Aš, kadangi nesu tikra, ar sūnaus draugei tiks pirštinės (kažkokios ankštos gavosi - ji labai maža, o kokia ranka, tai nepamenu), tai dar basic bepirštes juodas numezgiau, galės pasirinkti. O gal ir abi tiks, bus matyt.

Panašu, kad dabar mezgamoms pirštinėms (kartoju tas, kurios iškeliavo į Šanchajų) pritrūksiu tamsiai mėlyno Drops Nord :(. Nepamenu, kiek pirkau, gal 2 kamuoliukus tik, o pirštinės jau trečios. Apmaudu dėl kokio kamuoliuko varyt iki to Siūlų miško, kuris dar ir atostogauja iki 30 d. Tik laimė, kad ten būnant sunku kam nors kitam susigundyt.

Netikėtai teko skambinėt po veterinarines, kas greičiau priims mūsų katiną - laimei, kad sūnus pastebėjo seiles bėgančias, prasižiojęs visas, nelaimingas toks. Tai išsiunčiau vyrukus ką tik. Nes labai sunku laukti iki 19 val ar net iki 14 val, matant, kaip gyvūnas kenčia...Ta proga kelių minučių atstumu radau dar pora veterinarinių, ne tik tą, iki kurios vis eidavom, nes arčiausia - kokie 300 metrų.

Atsakyti

Restar, kas kiculiui?

Atsakyti