Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Niuma, vyras ryškiai pasiilgęs :D 

Mano Kalėdų senis laišką perskaitė, 100 ml Ganymede jau pas mane :wub: 

Žaidžiam Scrabble, kurį irgi po egle radom.

Atsakyti

Namuose šiuo metu 8 žmonės, plius 5 kaimynai. Dovanų buvo daug. Gopro filmavo kaip Kalėdų senis lipo per langą. Buvo smagu. O šiaip, labai keistas jausmas. Kalėdos ir saulė.

Priedas  IMG_7096.jpeg   156,3KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Niuma, vyras ryškiai pasiilgęs :D

Na taip :D Abipusiai.

Liko su mažium kaime pas savo mamą dar.

Vakaroju su šampu, mezginiu ir kinu. Tobula Kalėdų vakaro  pabaiga.

Atsakyti

Su priežiūra:

 

Priedas  received_3493106394260868.jpeg   301,17KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Aš su priegula savo pilką bukliuotą baigiau!

 

Priedas  received_331137766478495.jpeg   93,6KB   0 Parsiųsta kartų

 

Ekstrymas visiškas, platus ir ilgakaklis, 400 g. bukliuko "suėjo".

 

 

Atsakyti

Priedas  received_745611634122372.jpeg   170,7KB   0 Parsiųsta kartų

 

Faktūra

Atsakyti

Labas rytas.

Kaip čia nepamiršt, kad likusios dienos dar darbo savaitė? 

O jau beveik praatostogaut norėčiau šitas dienas :) Nuotolinį susipildžius,  nes vis dar poilsio poreikis :) 

Atsakyti

Aš tai kažkaip pavargau per tas šventes :D pliam, šitiek poilsio dienų, per kurias jokio poilsio.  nežinau, kaip čia susikaupt darbui. 

Bet jau vakar po pietų, išsiskirsčius visiems, tiesiog spoksojau teliką, valgiau likučius :D  ir mezgiau  :rolleyes:  net į darbą neplauta galva atsivilkau :D 

Atsakyti

Aš puikiai pailsėjau. Dariau, ką norėjau ir dėl ko šeimoje sutarėm. Sugalvojau, kad prie Sargento parodos ir šampano turo noriu prijungti Kiotą ir jo puikiuosius sodus.

Svarbiausia, nesijausminau į ne kurių asmenų išsidirbinėjimus, mintyse trim būdais įvairiu greičiu nužudžiau, ir viskas.

Šalia manęs ramios rami ir dukra.

Atsakyti

Gadget, kada nusimato Kioto sodų lankymas?

Mano viena kolegė Kalėdoms buvo išvarius į Milaną. Su šeima. Puikus sprendimas-jokių įsipareigojimų.

Šiaip, kai pagalvoji, tai aš irgi ne auksinė būnu :D ypač kai negaliu daryt, ką noriu. Arba tiksliau, trukdžiams daryt ką noriu. Kerštas saldus :D  tai vat ne kuriuos biškį pakankinau :rolleyes:  visokiais susigalvotais būdais.

Atsakyti

Katuk, bilietus turiu tik vienam koncertui ir viskio turui ;) Svarbiausia gi yra sugalvoti! Turiu nuo ikiepideminių laikų draugelį japoną, Kiotą labai rekomendavo. Japoniškas atoatogas išbandė kolegė, gerai medžiojant puikiai pavyksta! Bilietus medžiojant :)

Soooooorrrrrryyyy, bet ties saldžiu katuko kerštu man tooooookua assssociacija su tapkėm....

Atsakyti

Laba diena, 

Su šv. Kalėdom visas jus ir jūsų šeimas!  :newyear:   Būkit visos sveikos ir ramios  :wub: 

Pas mus tai šventimas beveik virto palata  :D Covidas kirto.. Man nieko, trijų dienų darbo tarpas ir tikiuosi, turėsiu pilnavertes išeigines.

Dovanų gavau rankšluosčius, pistacijų aliejų plaukams ir kuprinėlę su saldainiais. Padėjau ją koridoriuj, tai matau, kad tuštėja paslapčia, vis tuštėja, vaikai dažnokai į koridorių užsuka  :D​ 

Atsakyti