Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas!

Vakar buvau renginy su suvargusiais aktoriais, noro važiuot į afterparty negimė, grįžau su sniegučiu ir baltu džiugesiu. O šiandien ryte jau su šunim pusnyse pacypavom!!! Balta, puru, gražu! Pasivaikščiojau po didelėm krintančiom snaigėm  :wub:  

Vienas kaimynas su visiška vaikiška šypsena valė netyčia kieme paliktą mašiną - baltumas sulėtina, bet vistiek džiugina.

Atsakyti

Aš irgi šiandien ankstyva. Važiavau iš pat ryto į Pigu atsiėmimo punktą, kol eilės nesusidarė.Tai ryte gerai buvo, - viens du - ir atsiėmiau.

Kai pamačiau, kiek sniego, tai jau bijojau su mašina važiuot. Bet paskui pagalvojau - vaikai mano važinėja ir nebijo, reikia nepasiduoti. :lol: Bet nieko baisaus dar keliuose. Atgal važiuojant jau iš vis daug kur nutirpdyta.

O nuo mašinos tikrai nemažą sluoksnį besmegenio masės nuvaliau.. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 23 gruodžio 2023 - 09:17

Kerpena, man patinka tavo mintys!

Nora vaizdas už lango nedžiugina :mad2:  ir važiuot reikia. Nors suprantu, kad pobaisiai tik iki miesto bus.

Meldžiu kantrybės sau su anyta :B  dar realiai tik pusdienis, bet jau pamečiai skaičių, kiek kartų teko pakvėpuot. Ir dar linkiu sau proto netapti tokia jos metų :rolleyes:​ 

Atsakyti

Sveikos. Prabudinėjau ne sykį. Bet pažiūrėjus pro langą nudžiugino baltumas. Gal bent kiek jo ir kalėdoms liks. Akys trokšta šviesos.

Vakar visokių paruoštukų darėmės, pamezgiau nedaug, bet kažkaip sugebėjo nutirpt kairio bevardžio piršto pagalvėlė. Ir neatitirpsta.

Didžioji dukra išėjo dar į mokyklą, nors vakar pamokų nebuvo - a la šventė, keitėsi dovanėlėm. Turint omeny, kokio toksiškumo aplinka susidarius klasėj dėl vienos asabos, kuri visą klasę išvadino degradais, daunų stovykla, nemokančiais piešt, atsiuntė Hitlerio paveiksliuką su prierašu, kad tokio požiūrio reikia... Ir dar daug visko, turėjau progą klasės valandėlės įrašą paklausyt, susirašinėjimą dukra parodė. Keletas tėvų ėjo vakar pas direktorių, nes po pagrasinino sušaudyt, nuolatinio užgauliojimo kai kurie vaikai (dešimtokai) bijo eiti į mokyklą. Kontekstas: tėvas karininkas, ji geriausiai besimokanti tarp visų 10 kl, draugauja su neonaciu, aktyviai skleidžia Šeimų maršo idėjas, atvirai nekenčia gėjų, piešinių turinys gąsdina mokytojus, sesė 8kl - irgi probleminė... Visa puokštė įdomybių. Kambariokė išsikraustė iš bendrabučio išvis... Įdomu, kuo viskas baigsis, tikiuosi, tėvas ginklus saugos rimtai...

Atsakyti

Meldžiu kantrybės sau su anyta :B  dar realiai tik pusdienis, bet jau pamečiai skaičių, kiek kartų teko pakvėpuot. Ir dar linkiu sau proto netapti tokia jos metų :rolleyes:​ 

Consider padovanoti viešnagę viešbutuke su baseinu? Nervai brangiau!!!

Sveikos. Prabudinėjau ne sykį. Bet pažiūrėjus pro langą nudžiugino baltumas. Gal bent kiek jo ir kalėdoms liks. Akys trokšta šviesos.

Vakar visokių paruoštukų darėmės, pamezgiau nedaug, bet kažkaip sugebėjo nutirpt kairio bevardžio piršto pagalvėlė. Ir neatitirpsta.

Didžioji dukra išėjo dar į mokyklą, nors vakar pamokų nebuvo - a la šventė, keitėsi dovanėlėm. Turint omeny, kokio toksiškumo aplinka susidarius klasėj dėl vienos asabos, kuri visą klasę išvadino degradais, daunų stovykla, nemokančiais piešt, atsiuntė Hitlerio paveiksliuką su prierašu, kad tokio požiūrio reikia... Ir dar daug visko, turėjau progą klasės valandėlės įrašą paklausyt, susirašinėjimą dukra parodė. Keletas tėvų ėjo vakar pas direktorių, nes po pagrasinino sušaudyt, nuolatinio užgauliojimo kai kurie vaikai (dešimtokai) bijo eiti į mokyklą. Kontekstas: tėvas karininkas, ji geriausiai besimokanti tarp visų 10 kl, draugauja su neonaciu, aktyviai skleidžia Šeimų maršo idėjas, atvirai nekenčia gėjų, piešinių turinys gąsdina mokytojus, sesė 8kl - irgi probleminė... Visa puokštė įdomybių. Kambariokė išsikraustė iš bendrabučio išvis... Įdomu, kuo viskas baigsis, tikiuosi, tėvas ginklus saugos rimtai...

Viešpatie su viešpačiukais!!!

Ir tėvai ką, su tais vaikais vienuose namuose negyvena? Kokias idėjas skleidžia šeima??? Vaikas gi tikrai ne "iš gatvės" tokias nuostabybes atsinešė ir platina.

Atsakyti

Tai  jau tikrai, kad toks žodynas ir stilius ne dykumoj užaugo. Kai gegužę 2 mamos kovojom dėl vaikų praktikos ir tikėjomės klasės tėvų palaikymo, tai būtent tos asabos tėvas užvėmė garsiai kažką tokio nepalaikančio, kad visi kiti tik tylėjo. Bet mano dukra tiesiogiai jos patyčių nesulaukė, tik užsimindavo kartais, kad nemaloni, visus apkalbinėjo, vertino, nerinko žodžių. Kitoms ne taip pasisekė, pasirodo... O paaiškėjo, kad ji visus 6 metus klasėj kentėjo, ji save žemina čia besimokydama, nors realiai žemina nuolat visus... Bet išeit, gaila, neketina, nes jos idealas - barokas ir ji planuoja būt garsia tapytoja. Ir greičiausiai eit į politiką... Tai jei ką, pasakysiu už ką nebalsuot :).  

Ai, mano dukra pakliuvo į modernisčių grupelę, bandėm suprast, ką turėjo omeny - pasirodo, modernus menas turimas omeny :). Klasė - MO muziejus su itin neigiama konotacija, kaip keiksmažodis jai, žuvys akvariume... Ir viskas garsiai visiems į akis ir prieš auklėtoją. 

Tarp kitko, modernaus meno beveik neturi šansų jie kurti, turi daryt užduotis, ką mokytojai liepia. Piešimas, eskizai - išvis gryna klasika.

Atsakyti

Restar, labai liūdna ir nejauku skaityt apie mokyklinius reikslus. 

Dar susitvarkiau dvi dėžes siūlų. Iš vienos visi konteinery. Tokiais tempais gal pasirodys, kad turimus esu pajėgi sumegzt :)  ir laikinai tikrai  sustabdo norą papildomiems pirkimams. 

Aišku, galėjau persukinėt kamuoliukus ir žiūrėt,  kiek tiksliai pažeistų, bet... tiek to. 

Atsakyti

O, niumuk, ooooooo

Karas vabalams?

Atsakyti

Niuma, eik tu sau... 

Aš esu radus biškį pakapotų babinų. Likutinių. Bet vat gyventojų ne, tai įtariu, jog tiesiog iš senatvės tie siūlai padilo...

Atsakyti

Restar, tikrai liūdna skaityti apie nesąmones klasėje :4u: 

Niuma, smagu sulaukus vyro ane. Mes taip tris metus gyvenom. Labai sunku buvo, o bet tačiau dabar gyvenam be skolų. Tai verta pakentėt.

Šiandien namus susitvarkėm, išsipirtinom, rytojui liko tik maistas. Galvojau šiandien dalį pasidaryti, bet jau aptingau.

Atsakyti

Aga, smagu, kai grįžta. Per Emilį nelabai prieinu- okupavęs tėtį 🤭 Bet matysim, kaip toliau dėliosis, jie ten gali pagal save labiau paėįtakot buvimo ten ir čia laikus. Turbūt dažnins skrydžius. 

Kandys 🤐 

Dar 3 stalčiai ir viena dėžė sutvarkyti.

Visko daug balkone šiuo metu. 

Atsakyti

Oooo, Liniuka, wau! Gyvenimas be NT paskolos yra superwau.

Mani + pedi su petrauka draugei, kawai ir šampanui - done! Kažkokia geniali moteris ryte pakepė vyštos rankovytėje, tai dabar gardžiai pavalgiysi gali megzti. Nemezga. Bet gali!!!!

Dukra buvo Vonkoj, sakė, gut.

Susitikom, bifkiuką sniegą pakasėm, Šo kaifuoja, kotitė piktinasi, kad sniegas turi būti ir nuo pievos nukastas, laif is kaif.

Atsakyti