Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Oi, Katukas kokiom garbanotom mintim - prajuokinai savo perskaitymu  :lol:​ .

Atsakyti

Metų citata!!! Man patiko. Visiškai apie mane :D

 

Priedas  Screenshot_20231221_112343_Facebook.jpg   158,94KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Mūsų katinas lakdavo tą vandenį eglutei kiek pasiekdavo :D Tai kai aptikom, kad taip daro, statėm barikadą.

 

Šiaip nustebau, kad mūsų kėnis smarkokai meta spyglius šiemet. Galvojau, kad jie tvirtai prikibę laikosi.

 

 

Matėt tą makrame eglutę Kelmės rajone?  :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 21 gruodžio 2023 - 11:42

Limit - nemačiau. Bet išsigūglinau. Jau ne pirmą sykį nustembu, kiek kūrybingų ir proaktyvių žmonių yra ir kaimuose.

Katuk - taikliai. Šiemet tai jaučiu, kad turbūt ir vaikams nelabai pataikiau... Mažesnius buvo lengviau nudžiuginti. Dabar reikėtų labiau išieškoti, bet nei laiko, nei didelio noro tam nėra...Šiaip nerealiausia man tai, kad nuo pernai mūsų dvyniai ėmė jausti pareigą mums su vyru dovanoti kažką pirkto. Nors bandžiau įtikinti, kad mus galima nudžiuginti ir nepirktais dalykais, bet jie kažkaip mano, kad mes nusipelnėm jau. Aš irgi jaučiu, kad dvyniams daugiausia dėmesio ir pastangų teko nuo mažumės. Bet keisčiausia - juos auklėti mažiausiai reikia, patys kažkokie labai teisingi auga...

Atsakyti

Labas rytas. Migtelėjau iki 9... ne be pabudimo, aišku, bet nesugebėjau išsiropšt anksčiau... Prisikaupė neišsimiegojimo.

Jausmas prisėdus prie kompo - gal sekmadienis šiandien? Nei vieno naujo laiško. Kolegės neatsako per messengerį nei viena. Kaip išmirę. Arba, aišku, užsiėmę savais reikalais.

Nu, pagaliau atsakė :). ir saulė nušvito net. Reikia gal prasisiurbt ta proga, nes labai jau dulkės ėmė matytis ir eglutė/kėnis ima mest spyglius... Ir kadangi vaikai visi išėjo į mokyklas, tai gal net kokią dovaną ištraukt supakavimui.

Juokingas ritualas pas mus susikūrė. Vakare (ir ryte kartais) vyras lenda po egle jos "pagirdyt", nes stovas toks, kur pilasi vanduo, ir pradžioje labai neblogai ta eglutė geria. Kai tik vyras su vandeniu po egle atsigula - momentaliai prisistato katinas :). Taikosi to vandens pagert, o paskui atsigula šalia vyro ir visaip voliojasi, prašosi kasinėjamas. Taip abu ir guli po eglute  :lol: .

Abudu yra gyvenimo dovanos!

...reikia gal prasisiurbt ta proga... kai kas perskaitė su "i" :hihihi:

O dar paskui ir gulinėjimas po eglute :lol:​ 

Chichichi

Žaismingas katukas  :4u:​ 

Atsakyti

Vienu metu buvo apėmusi beveik panika, kad neatsimenu, kur paslėptos dovanos. Vis iškaišiotos po kampus, kur tikiuosi, kad vaikai nelandžioja. Bet uff, lyg radau visas slėptuves.  Pakavimas vyksta. Pietų metas juk :).

Atsakyti

Aš per piet sulaksčiau į vieną įstaigą. Tada grįždama sugalvojau dovanas tėvams.Tai ir nupirkau ta proga

Ir dar sms netikėtą gavau iš Omnivos  :wub: 

Tai jau nekantrauju namoo

Atsakyti

Ai jo iš Restar vyro su katinu pakikenau. Paskui gerai žvygtelėjau iš Katuko skaitymo sugebėjimų

Ypač žinant kad skaitė Restar parašymus juokinga

Atsakyti

Qqute- netikėta sms, nes taip greit, ar netikėta, nes ne pati užsisakinėjai kažką? :).

Priminei, kad nuo vakar manęs DPD laukia. Susiruošiau tą šviesų merino golfą užsisakyt iš Reserved ir prigriebiau sijoną, kurio įsivaizduoju, kad noriu. Na, bent pasimatuosiu, jeigu ką - grąžinsiu.

Atsakyti

Prašau rodyt rūbus paveiksliukais!

Atsakyti

Restar netikėta nes ničnieko neužsisakinėjau  :wub:​ 

Atsakyti

Šitą buvau rodžius: https://www.reserved...fas-2-4104w-01x

Dėl sijono nesijuokit: https://www.reserved...lemis-5859b-08x. Gal tiks prie kokio tamsaus viršaus.

Atsakyti