Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Jaunos VISOS minkštos. Ūkininkas irhi kombikormu lesina ;)

Atsakyti

Kalba dukrytė mammos, kuri vis dar vištų paaugina.

Atsakyti

Po 8 eur/kg perku delikatesinius kukurūzinius viščiukus IKI. MMMMM.

8 kg mamutai jau.

Atsakyti

Restar :lol:  nu taip, aš ten pat kavą pirkau. Buvau gal kokia 12.40 val. Su vaikinuku dėžes pakuojančiu bendravau.

Vištos nekepus šimtą metų :B  norisi kažkuo nustebint :D  o tai sakote IKI būna neblogų vištos kūnų?

Atsakyti

Turėjau omeny, kad 1 kg 8 eur. Višta nepilnai 4 kg buvo. Stovėjau Lidle, žiūrėjau į vištas. Tiesiog viščiukas broileris atitinkama kaina, tada kukurūzinis viščiukas (mums bent trijų reikėtų tokio dydžio) didesnė kaina, o tada šalia - lėtai augintas viščiukas  - ir kaina didžiausia. Tai gal visgi skiriasi auginimo būdas kažkiek. Juk svarbu tuo tikėti :).

Katuk - aš panašu, kad anksčiau, tokiu laiku jau darbe arba Ulonų turgelyje buvau :). Prasilenkėm :).

Atsakyti

Supanašėjimo lygis  :wub: 

PS - jaučiu, aš pas tą malonią ponią Šiaurės miestelyje arbatas perku.

Atsakyti

Aš 2 kartus buvau, buvo tik jaunuolis. Gal nelabai patenkintas, kai perku tik arbatą, nors ir ne pigią. Bet užsidirba jie tai iš kavos aparatų labiau :).

Atsakyti

Nu... jų kava yra skrudinta LT. Aš tikrai nemažai jau ten nupirkau. 

Atsakyti

Kavai aš išvis abejinga. Čia kažkas kieto, kad būtent LT skrudinta?

Atsakyti

Nu man nereik kieto ko nors :D  tiesiog pupelės pakankamai gera kaina ir tijrai neblogo skonio. 

O tą pointą paminėjau, nes manau, kad dėl to gali būt paklausi prekė ir ne vien iš aparatų uždirba

Atsakyti

Pagaliau atėjo mano išsvajotas trečiadienio vakaras :yahoo: Kai didieji darbai baigti, rezultatai geri ir liko tik rytoj šventę atšvęst ir penktadienį emailus atrašyt ir ooo užsidėt. O tada 2 savaitės atostogų :yahoo: Kažkaip išgyvenau šiuos metus, darbine prasme dar niekad tokių sunkių nebuvo, produktyvumas kokie 200 proc :B Kitais metais gal bus lengviau, mano mergaitės auga, savarankiškėja. Galėsiu tik vadovaut :D​ 

Atsakyti

Liniuka, sveikinu!

Atostogų planas yra?

Atsakyti