Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Serviso meistriukai dar turbūt nėra matę tokio iškrypimo :D​ 

Atsakyti

Labas rytas, 

O aš su klausimu kaunietėms - gal kuri galit parekomenduot masažistę? Noriu mamai padovanot. Vakar biškį pažiūrėjom, tai pasimetėm tarp tų pasiūlymų :oh: Reik tiesiog kokio atpalaiduojančio, ne kažko gydančio.

Atsakyti

Serviso meistriukai dar turbūt nėra matę tokio iškrypimo :D​ 

:lol:  :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 20 gruodžio 2023 - 10:45

Liniuka meistriukai ir nematė :) matė kiti klientai ir vadybininkėlis gal koks

Atsakyti

Sparnai - gera idėja!

Sveikos!

Atsakyti

Sparnams skyles reikia megzt o ne papildomus iškilumus :D sparnų varžyt negalima!

Atsakyti

Kol dygsta sparnų pumpuriukai...

:B​ 

Atsakyti

Laikyk šiltai, kol išsiris :hihihi:​ 

Atsakyti

Oho, kokia paliotna/sparnuota temutė :).

Buvau išlėkus į miestą. Tiksliau, Šiaurės miestelį :). Tai ir nuvažiavau be bėdų, ir grįžau dar. Nusipirkau šio to nedaug, ko trūko. Pagrinde reikėjo celofaninių maišiukų meduoliukams supakuot... Neseniai ten buvau  2 kartus, o nesugebėjau sumąstyt, ko reikės... Ir kalėdoms ūkininko vištą Ulonų turgelyje pirkau. Kažkokį receptą nužiūrėjau, kur reikia pirmą sūryme mirkyt, paskui sviestu su prieskoniais trint, tada lėtai nekarštai kept, tipo, visa sultinga, minkštutė. Nu pamatysim. Nes jau kuris laikas atsisakius visos vištos kepimo, kažkaip geriau sueina nusipirkus konkrečių vištos dalių.

Atsakyti

Restar, manęs nematei? :D  buvau ir aš, kavos pirkau.

iR tos pačios vištos noriu! Nu ne aš asmeniškai,svečius maitinčiau :D  kur tas ulonų turgelis :hmm:​ 

Atsakyti

Visos vištos puikiai ir minkštai iškepa, rankovėje kepamos.

Jos gi jaunos!

Atsakyti

Restar, manęs nematei? :D  buvau ir aš, kavos pirkau.

iR tos pačios vištos noriu! Nu ne aš asmeniškai,svečius maitinčiau :D  kur tas ulonų turgelis :hmm:​ 

O tu mane matei? Beje, pirkau Chai arbatos kavos aparatų Jure ar Jura parduotuvėje :).

Ulonų turgelis yra Ulonų Maximoj (Ulonų 5), arčiausiai mano darbo esanti parduotuvė :), kieme mašiną pasistatau ir nueinu. Yra ten ir žąsų, ir ančių, ir kalakutas buvo. Bet jau man žąsų ir ančių kainos per didelės - vienos 1 kg virš 18, kitos apie 15. O višta "tik" beveik 8 kg. Gal kur ir pigiau yra, man tiesiog pakeliui buvo. Na, ir šiaip visokio gėrio  ten yra vaisių, daržovių ir kt. pavidalu, ne tik mėsų.

Jaunos vištos ir minkštos yra tos, kur greit užaugintos. O ūkininkų augintos, panašu, kad lėčiau. Gali būt ir senos :). Gi net spalva skiriasi. Tai jos tikrai nebūna tokios minkštos.

Atsakyti