Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Taigi vaikas jau pas anytą :D

Atsakyti

Taigi vaikas jau pas anytą :D

aš klausiau apie ją ir katiną :mirksiukas:

Atsakyti

Aš esu valgius dieviškai skanias salotas su perlinėm, bet kavinėj, tai tiksliai visko gal nepaminsiu, kažkas panašaus kaip Liniukos, bet salotų daugiau, kruopų mažiau, o ir skrudintos šoninės keli gabaliukai buvo, tiesa, dar labai apetitą sukelia kai viskas gražiai pateikta ir kvepiančiais padažais apšlakstyta... :wub: 

Atsakyti

A, jo aš čia įsisvaigau, jei išeičiau iš darbo ir liktų daugiau laiko mezgimui, kaip ten su tais patentais? Dėl kelių niekučių irgi reikėtų jį išsipirkti, kokios jų kainos dabar?

Atsakyti

Aš esu valgius dieviškai skanias salotas su perlinėm, bet kavinėj, tai tiksliai visko gal nepaminsiu, kažkas panašaus kaip Liniukos, bet salotų daugiau, kruopų mažiau, o ir skrudintos šoninės keli gabaliukai buvo, tiesa, dar labai apetitą sukelia kai viskas gražiai pateikta ir kvepiančiais padažais apšlakstyta... :wub:

nebūtinai.

Ikejoj valgiau kažkokius daržovių kukulius, jie buvo su perlinių kruopų garnyru. tai perlinių kruopų ne tiek ir daug, su daržovių gabaliukais, kurių netgi daugiau. buvo skanu, bandžiau namie pakartot, ne itin gavosi, nors irgi skaniai. padažas buvo tik ant kukulių ir tai ne gausiai. namie be padažo. arba su sojos, kam druskos pritrūko :rolleyes:

ir kažkaip suprantu vis labiau, kad man visokie padažai tapo per riebūs, nebeskanu......

Atsakyti

a jo, Ligvita, a tau ir katinui dar vietos bute liko :D  per siūlų dėžes

liko liko, sitie gan greit susimezga :P


Atsakyti

Padažų tai aš niekada nemokėjau gaminti ir niekada jų nepasigedau. Na, neskaitant grietinės, bet ji tik prie kokių blynų ar cepelinų ar salotų retai, su aliejum jas mėgstu labiau. Na, dar kečupas prie dešrelių :).

Reikia melstis, kad kas nors bus iš mano cukinijų ir moliūgų, kur savaitgalį susodinom. Pernai visai atsitiktinai vietoj turguj pirktos vienos cukinijos - pateko nerealaus skonio moliūgėlis. Žiūrėjau absoliučiai skeptiškai, kol neparagavau. Užaugo tik 2 mažiukai, bet jau tokio skanumo - galima valgyti žalią, kaip riešutą, o troškiniuose ir sriubose irgi elgėsi puikiai - apirdavo, kaip bulvė. Na, kažkas tokio. pasilikau sėklų, susidaiginau 3 vnt, dabar tik ir svajoju, kad užaugtų. Tai va, tik dabar ir aš galiu pasakyt, kad mėgstu moliūgus. Nes iki šiol, matyt, tik pašarinius buvau valgius. Jeigu viskas pavyks - galėsiu pasidalinti sėklomis su Katuku :). Na, ir jeigu dar kas pageidaus. Pagal aprašymą ir vaizdą, tai panašu į šitą:

Тыква ЛЕСНОЙ ОРЕХ (вкуснятина)

Чтобы отведать орехов,  теперь не надо далеко ходить! Не в лесу, а на грядке вырастает лакомство с ореховым вкусом! Красивые оранжево-красные тыквы массой 1-1,5 кг с оранжевой, плотной, крахмалистой мякотью, вкусны в любом виде! Сорт раннеспелый, созревает за 95 дней. Хорошо хранится. Растение длинно-плетистое — до 5 метров.

 

Katukui, jeigu toliau norės ateity plėsti daržus: https://www.mydobro.com/магазин/тыква/

Beje, apie pomidorus nieko nepasakysiu, nes kuo daugiau skaitau, tuo daugiau nieko nežinau ir nemoku. Mes gal tą reikalą, kaip bus, taip. O tau gal turėtų suveikti debiutantės sėkmė :).

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 06 birželio 2017 - 14:45

nebūtinai.

Ikejoj valgiau kažkokius daržovių kukulius, jie buvo su perlinių kruopų garnyru. tai perlinių kruopų ne tiek ir daug, su daržovių gabaliukais, kurių netgi daugiau. buvo skanu, bandžiau namie pakartot, ne itin gavosi, nors irgi skaniai. padažas buvo tik ant kukulių ir tai ne gausiai. namie be padažo. arba su sojos, kam druskos pritrūko :rolleyes:

ir kažkaip suprantu vis labiau, kad man visokie padažai tapo per riebūs, nebeskanu......

Kas nebūtinai? :D

 

Aš valgiau itališko stiliaus kavinėj, tai ten labai naudoja visokius pesto ir balzamiko kremus, kurie dieviškai kvepia, nežinau, kas ten riebaus...

 

Tiesa, dar vienas labai skanus užkandis iš itališko stiliaus, tai Brusketos, tiesa, nelabai sveikas, nes su prancūzišku batonu, bet labai tinkamas netikėtiems svečiams ar kokiai progai :D

Aš namie tai darau su Mantingos česnakiniu batonu, kuris būna šaldytas ir nedakeptas, tai aš jį supjaustau riekutėm (plonesnėm negu būna įpjovos), paskrudinu, tada dedu tuno ir puse vyšninio pomidoriuko ant viršaus, aplaistau balzamiko kremo padažu ir gaunasi labai gražu ir skanu  :rolleyes:  Kavinėj, tai buvo su ančiuviais ir dar kažkuo.... reiktų pagalvot kuo... Mano gera pažįstama turi itališko maisto kavinę, tai ten  mane traukia, kaip nežinia kur....  Nors makaronų visokių nevalgau, bet ten dieviškos salotos ir antrieji mėsos arba žuvies patiekalai :wub:

 

 

Nežinau apie kokius padažus jūs galvojat, bet turbūt ne apie tokius, padažų aš jokių negaminu, salotos tik su citrina, aliejum ir ant viršaus tarkuoto Džiugo sūrio balzamiko, nes taip labai gražu ir kvepia :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 06 birželio 2017 - 14:52

Restar, jokių stebuklų nežinau, tik tyte užmerkiu, o po darbo grįžus išsiverdu. Ir retokai tą darau, kitais kartais darbe kavinėj valgau, iš ten ir nusižiūrėjau ;)

Tas maišeliuose irgi esu porą kartų virus. Nemanau, kad ten kas nesveiko, turbūt kokiais garais apdorotos kruopos, todėl ir išverda greičiau.

Atsakyti

Nu gal laikas eiti ką gaminti :). Pietum tik vaisinis kokteilis buvo, nes pusryčiai vėlyvoki.
Maišeliuose perlinių net nesu mačiusi. Gal ir net nežiūrėjusi, nes jų visada namie yra, tik niekas neišverda :).

Atsakyti

Aš vakar kaip tik pirmą kart nusipirkau maišeliais, net nepagalvojau, kad jos greičiau išvirt turėtų :D 

Atsakyti

32c-2_medium2.jpgKnitScene-Spring-2017-0357_medium2.jpgphoney_seam_arm_medium2.jpgsilketweed1_medium2.jpgIMG_3379_medium2.JPGIMG_3392_medium2.JPG

Atsakyti