Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu tai ir sakau, ką jis stebuklingo tas laptopas daro už tokius pinigus. Nes už 1200 labai neblogą gali įsigyt. Aišku, smagu, kai toookią nuolaidą gauni ir dar smagios spalvos. Bet man tada kitas klausimas, kokią naudą gauna pardavėjas, jei gali 50 proc nuolaidą pritaikyt. Nu arba kokia tada daikto savikaina

Atsakyti

Tiesiog būna laptopai skirti profesionalams, su tam tikrom funkcijom, greičiais arba vaizdo kokybe pvz. geimeriams. Tai ir kainuoja. Eiliniams vartotojams tai absoliučiai nereikalinga ir mokėti pilną kainą beprasmiška. 

Kažkokia kvaraba kimba, įdomu kaip rytoj jausiuosi. Turiu svarbų auditą ir jei netyčia susirgčiau, tai būtų kai kam stresiuko😎

Atsakyti

Realiai sumokėjau didmeninę kainą.

Atsakyti

Priedas  Screenshot_2023-12-18-20-42-18-50_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg   188,44KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Mezgimas - meno kūrinyje!

Atsakyti

Nu tai Gadget grafiniais reikalais gi užsiima. 

Bet negaliu neįkišti paskutinio trigrašio :D  už savikainą tik senus modelius pardavinėja :D 

Bet tai man visai dzin šiaip, kodėl, ką ir už kiek. Rožinis-jo, įvertinčiau. Pati renkuosi gadgetų spalvas, jei tik yra variantai

Ta mezgėja... man labiau tas kas virš mezginio, į akis krenta :lol: . Ir meno šito nesuprantu. Bet tas, ko nesuprantu, gali visiškai laisvai egzistuoti.

Atsakyti

Netgi man, kuriai gamtos rreiškiniai nelabai keičia savijautą, glaėjo tos audros įtakos turėt, kai jau čia papsakojot. Nes irgi keias naktis prastai miegojau, į tuliką vaikščiojau, rytai skaudančia galva kėliausi.

O šiandien į namus parėjo kovidas... Ne kas, jei šventėms prirems ir mane

Atsakyti

Katuk, trigrašis trigrašiu, bet abu grašiai žino ne viską, oj ne viską. Tikrai amžius nėra vienintelė kainos menkėjimo priežastis.

Atsakyti

Ne amžius, o gresiantis naujesnis. Ir greit

Atsakyti

Katuk, negali visko žinoti visose srityse. Norisi, bet vat negali.

Priežastis - ne amžius, kaina tokia taikoma ne visai partijai, o visiškai vieninteliam egzemplioriui.

Atsakyti

Su tuo ir sveikinu

Atsakyti

Tipo, anyway katuko žodis pirkimo procedūroj paskutinis!

Atsakyti

Ar tik ne 2 liūtai/žinovės bando pasirungti, kieno žodis paskutinis  :lol:

Kerpena - kas su covidu pas jus? Dičkė dukra namie likus au baisine sloga, biškį temperatūros, covido nerodo 

Atsakyti