Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Laba diena

Tuoj nusipirksiu naują laptopėlį!

Atsakyti

Kokiam laikui tas sąkandžio pakėlimas? Įsivaizduoju, jog ne amžinai, nes nu vistiek valgysi tuo pačiu kampu.

Aš tai vis pagalvoju pasitiesint sąkandį, nu bet ar verta, nei aš labai žmonėms tuos dantis rodau :D  nei kažką reprezentuot reikia. 

bet gal pvz stuburiukas kaip nors su sąkandžiu susijęs :hmm:​ 

Atsakyti

Rooooožinį!!!!

Atsakyti

Fanatizmu biškį kvepia :D​ 

Atsakyti

Pf.

Ne persikinį gi.

1200 pigiau, nes rožinis ;)

Atsakyti

Įtariu, kad kainos skirtumą įvardinai pinigine išraiška. 

Kas yra neteisinga, nes juk yra įspūdžio skirtumas, kai nuo mln tokia suma ir kai nuo kokių 2000.

Klausimas, kur radai tokių brangių laptopų, ir ką jis toookio protingo daro, jei tiek kainuoja. Neskaitant jo riožiniškumo.

Dar įtariu jog biškį ranką ant nulio rinkimo surakino :D​ 

Atsakyti

Žinau, žinau, kažkada jau klausiau, bet sąžiningai nieko nepamenu - 

ar įmanoma bepirštes iš 50 g. - 120m. numegzti.

Užbaigiau martukei kojines ir dar turiu panašaus žalumo Extrafine Merino, galvoju gal kokias bepirštes nurakti.

Gal kokių gražių turit pasisaugoję.

Šiaip to paties siūlo dar ir garstyčių spalvos turiu, gal dvispalvinti, bet kaži ar gražu...

Galva kvadratinė, vakar turėjau tokį nemenką emocinį supurtymą, lyg ir kvėpavau ir nevisai tiesiogiai mane tas reikalas lietė  daugiau tarpininkavau, bet naktį negalėjau miegot, o šiandie jaučiuos lyg po gero baliaus🙈

Atsakyti

Ne.

Kitur jo nerožinio kaina 2450.

Aš paėmiau už 1200 pigiau.

1.6 kg, 32GB RAM/1TB, 4Tb raiškos sensorinis ekranas.

Atsakyti

Žinau, žinau, kažkada jau klausiau, bet sąžiningai nieko nepamenu - 

ar įmanoma bepirštes iš 50 g. - 120m. numegzti.

Užbaigiau martukei kojines ir dar turiu panašaus žalumo Extrafine Merino, galvoju gal kokias bepirštes nurakti.

Gal kokių gražių turit pasisaugoję.

Šiaip to paties siūlo dar ir garstyčių spalvos turiu, gal dvispalvinti, bet kaži ar gražu...

Galva kvadratinė, vakar turėjau tokį nemenką emocinį supurtymą, lyg ir kvėpavau ir nevisai tiesiogiai mane tas reikalas lietė  daugiau tarpininkavau, bet naktį negalėjau miegot, o šiandie jaučiuos lyg po gero baliaus🙈

O kokio ilgio bepirštes planuoji?

Atsakyti

Tai tikriausiai minimalias, vat klausimas ar verta iš vis pradėt  :hmm:​ 

Atsakyti

Tikrai verta. 

Atsakyti

Patepė. Patepimas baigia išsigaruot :).

Apie prabangius pirkinius tik akim praslystu  :B . Man darbas laptopą nuperka, jo ir gana visiem mano poreikiam.

Atsakyti