Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kažkada rašydavom... kovido laikais siuntėm, kartu su mini siuntinukais, bet tik artimiausiem.

Bet turiu draugę Olandijoj, kiekvienais metais gaunam, dažnai net atviruką-šeimos foto! Labai geras jausmas.

Musų darbo vakar buvo kalėdinis, bet aš nėjau. Tema tokia pat-blizgesys :D  sublizgėt buvo galima vietoj-dirbo piešėja ant kūno. 

Qqte, geras! Žiūrėjau žiūrėjau į foto-ką tu man primeni :hmm:  bet matyt biškį neišprusus, kad neatsiminiau. Bet kai pasakei, tai joo, panaši

Atsakyti

Oj kokie blizgūs metai

Pirkau lankelį vakar tai pardavėja klausė kokia tema. Ir irgi sakė pas jos vyrą irgi kažkas su blizgėjimu tena. Shein lyg ar panašiai

Atsakyti

Apie laiškus šiandien labai gražiai viena pagyvenusi menininkė fotografė laidoje Mano pasas meluoja pasakė. "Aš rašau laiškus ir kartais net gaunu pati. Anksčiau gaudavau daugiau, iškart atsikėlus eidavau tikrinti pašto dėžutės. Dabar irgi tikrinu, bet pirma kavos išgeriu."

Atsakyti

Vaikystėje man būdavo didžiausia kančia rašyti kalėdiniu ar naujametinius sveikinimus. Mama versdavo, kaip labiausiai mokytą. O kadangi mama iš 9 vaikų šeimos, tai nemažai giminių reikėdavo pasveikint. O ką gali parašyti mažai pažįstamam dėdei ar tetai? Taip kad didelių  sentimentų  sveikinimams neturiu ir labai nepasigendu.

Bet šiandien gavom kaip tik sveikinimą mums su vyru nuo draugų šeimos.  Buvo labai keista ir netikėta.  O šiaip tai jau paskutiniais metai nei gaudavom, nei rašydavom kokių sveikinimų.

Atsakyti

Mano viena draugė visuomet atsiunčia sveikinimą iš Anglijos ir pusseserė iš Amerikos.

O aš taip niekad ir neparašau ☺️

Tvarkymųsi diena baigėsi, bet rytoj pratęsiu kitam kampe kokią reviziją pasidaryt. 

Atsakyti

https://acala.lt/pro...ojo-vyno-4-750/

Ragavau visas 4.

Skubiai reikalingas arbatos grybas!!! Kas žino galimus pasidalintojus?

Atsakyti

Gadget, aš. O FB grupėse ir vilniečių rasi

Atsakyti

Ramintas!

Trečiadienį-ketvirtadienį būsiu Kaune ;)

Atsakyti

Labas pirmadienio rytas, nors panašu, kad šiandien taip ir neišauš.

Tyliai pasibuvom visos savuos reikaluos, kaip matau. Man visas savaitgalis buvo labai darbingas, bet vakardiena tai tokia negera - nežinojau, kur dėtis, kai pradėjo dantis skaudėt - vienoj pusėj, kitoj, viršuj, apačioj, dar galva prisijungė, tai niūri, kaip šitas oras buvau, neištvėrus išgėriau nors paracetamolio (nes nei turiu ką daugiau, nei žinau, ką gert) kuriam laikui prašviesėjo, į vakarą vėl prasidėjo, deja, ir rytas nieko gero nežada. Nei iš šio nei iš to ėmė ir subyrėjo tie dantys, tiksliau - tarpdančiai panašu, dar ir laiką pasirinko.... Bijau net valgyt, ryte porą avokadų minkštų suvalgiau su prieskoniais, bet nei duonos, nei svogūno nesidėjau, bijau išjudint miegančius liūtus. Ir turiu moralinę dilemą - ar būt egoistei ir paimt vyro laiką šiandien ir vietoj jo nueit pas dantistę, ar ne. Jam seniau kažkas nutiko, tik neskauda. Aš penktadienį sausio 12-ai užsiregistravau...

 

Vakare vakar jau leidau pirkti eglutę (tiksliau - kėnį), gana vėlai buvo papuošta. Prikepta kalėdinių meduolių bliūdai ir nemaža dalis jau suvalgyta :).

 

Mezgimo fronte - širdis ėmė dainuot, kai pakeičiau Addi į Chiagoo (tik dėl valo), liko 1 nykštys naujų raštuotų pirštinių. Turėjo būti dovana martelei. bet... labai abejoju, nes gavosi kažkokio labai vaikiško dydžio :(.  Reikėjo, matyt, bent 2,5 virbalais megzt, o gal ir nr.3. Mano panų rankos netelpa į jas. Martelė, aišku, daug mažesnė, o rankos nepamenu, kaip atrodo. Gali būti veltui vargas, teks kažkur iškišinėt, o dovanos ir neturiu :(. Šiandien teks kažką naujo pradėt...

Kol parašiau, tai ir dilemą išsprendžiau - sutariau su vyru, kad eisiu vietoj jo, nors bijau, kad skaudės...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 18 gruodžio 2023 - 11:41

Restar, kaip įdomiai... 

O esi jau turėjus problemų su dantenom? O nėra, kad dantenos reaguoja į kitus kūno uždegimus?

Nors kartais vienas koks dantis visą burną "užkuria".. nu sėkmės tau ir kantrybės :4u: 

Pas mane tai nieko naujo, darbai pošlykščiai, naminiai reikalai irgi tokie ne itin, buvau vakar vakare nusivylus savo savaitgaliu, kad iš esmės net nepamezgiau, bet ir namai visai ne tvarkoj, t.y. visąlaik namie, bet kažkaip neproduktyviai ir nepailsėjus...

Girdėjau, kad kažkokios magnetinės audros siaučia...

Atsakyti

Va būtent - nieko nerado net rentgenas.... dantenos... patepė stebuklingu tepaliuku ir akyse prašviesėjo... Lyg ir nebuvę man taip.

Gali būt, kad ir magnetinės audros, nes naktį iš penktadienio iš šeštadienį pabudau apie 3,30 - neaišku, kas darosi - nei į WC noriu, nei tai širdį, nei tai skrandį skauda - realiai kaip ir nieko, bet jausmas toks ne koks buvo. Po to sapnavau, kad mirė man artimiausia kambariokė, kažkokia siaubo naktis. O dieną prasidėjo su dantim reikalai. Matyt, viskas pajautrinta...

Po meeto varysiu į vaistinę to tepaliuko. Elugel. O kadangi nieko nedarė, tai buvo laiko pašnekėt ir realiai išsiaiškint, kiek man kainuotų sąkandžio pakėlimas, nes dantys nuvalgyti, tai ir tai jautrumą duoda. Jau planavau, kaip su dovanotais anytos pinigais eisiu į Mezgimo zoną, tai tiūtiū MZ, ir tiūtiū Paryžiui - nusprendžiau visgi pasikelt tą sąkandį ir pasigerint gyvenimo kokybę ilgesniam laikui. Reikės kaip mano dantistė sako "atplombuot", t.y. ant viršaus užplombuot apie 14 dantų x40 eur... bet aš įsivaizdavau, kad kainuos tūkstančius ir truks pusę metų, o pasirodo - tik šimtus ir užteks pusės dienos, t.y. kelių valandų. galvoju, kad verta ir santaupas prakrapštyt, jeigu tik kasdien nuo to geriau jausiuosi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 18 gruodžio 2023 - 14:24

Restar, tau kaip kūdikiukui patepė dantenas, ane?

Atsakyti