Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ką veikiat?

Aš tai šiandien tinginiauju, nieko rimto nesusiplanavus. Pietums kepa kugelis. Vakare į kirpyklą, šiaip ne taip rado kur mane įterpt kai negalėjau savo laiku ateit. Bet sakė gruodį net vidury dienos viskas užimta. 

Iš dovanų liko surinkti kelis valgomus rinkinius ir bus viskas. Tai čia mažas reikalas, artimiausiam prekybcentry visko rasiu. 

Dirbti liko trys dienos, bet tokios uch :B Tada darbo kalėdinis renginys ir diena apie nieką :)​ 

Atsakyti

Pas mane rytas prasidėjo nuo vienos dekoratyvinės juostos paieškos. Tada: sutvarkyti du apatinių stalčiai su pramėtymais, sutvarkyta dalis siūlų - su pramėtymais (skraidantys naikintojai 🤬 ), varškės blynai  su obuoliene, skalbimai, važiuosiu lazeriu kelis apgamus nusiimt (planas buvo prieš mėnesį, bet covidu sirgau).

Tada, jei bus kur mašiną pasistatyt- gal Mega ir planas- likusią siūlų dalį, kur kitose vietose sudėti susitvarkyt. Siūlų pramėčiau, bet atradau virbalų visokių maišely su schemom. Tiesiog atradimų diena. 

Atsakyti

Aš tyrinėju vidinę prancūzę - maloniai leidžiu laiką SPA pop-up ir aplinkui.

Atsakyti

Aš neseniai atsibudau :) vakar kalėdinis vakarėlis buvo, grįžau su paskutiniais. Nusišokau iki pėdų skausmoa. Šian planas namus susitvarkyt ir megzt. Ir vaikį nuvažiuot pasiimt iš sesės jei pati neatveš

Atsakyti

Diena beveik baigės :D  net neprašvitus :mad2: 

Atsibudau vėlokai, pagamijau varškėčių, pasitvarkiau virtuvę, pasiėmiau paskutinį siuntinį dovaninį, realiai irgi apsirūpinus. Jei nepersigalvosiu :lol: 

Išsitraukiau iš palėpės papuošimus kalėdinius, po truputį tvarkausi ir puošiuosi. Pavyniosiu dovanas

Nelaukiu šiaip švenčių išvis. Penktadienį paėmiau laisvą- pas mus tokia viena diena per mėnesį sveikatinimuisi numatyta, mokant vidutinę algą.

Va toks tas savaitgalis, joks sakyčiau.

Sapnavau šianakt ekskursiją kalnuose. Fanatastiški vaizdai :wub:​ 

Atsakyti

Apgamai vis dar su manim.

Aparatas sugedęs.

Pietų gamyba.

Atsakyti

Tuoj būsiu namie. Pokaitukas, vlengva vakarienė, koncertas.

Atsakyti

Juodai liuobiamės, nes ilgokai apleisti įvairūs kampai buvo. Turint omeny, kaip nėra kur viską padėt... Sakiau, nebus eglutės, jei nesusitvarkysim. Planas ryt ją turėt. Vakar aplink paveikslų sieną lemputes apsukom, nors vienas papuošimas atsirado. Šventės buvę nebuvę, man didžiausia šventė, kai nieko daryt nereikia. Grabe pašvęsiu :B . Jei pavyks šiandien max pasitvarkyt, tai gal dar meduolių užminkysiu. Kol kas tvarka tualeto/dušo kambary, o visur kitur tik dar daugiau netvarkos, nei įprastai... Dar be pietų - kai kas neseniai papusryčiavo, panoms vakarykštį karį pašildžiau. Reik ką sau su vyru valgyt prasimanyt dar 

O kita savaitė vien maisto gamybai, planavimui bus skirta, dovanų pakavimui. Į miestą nosies nebekišt planuoju 

Atsakyti

Qqte, kokia vakarėlio tema buvo?

Pas mus aprangos kodas galaktikos spindesys, bet nežadu spindėt :)​  Nebent kokį blizgutį ant kaklo užsimesiu.

Atsakyti

Menas, menininkai meno kūriniai, mūzos :)

Iki paskutinių keikiausi kam susigalvojau tą Fridą bet lyg pavyko. Net atpažinusių buvo ( ne mane o Fridą :D )

Atsakyti

Vaiks namo nenorėjo, puošia eglutę pas sesę. Tai man iki ryt popietų laisva

Galvoju kašmyrinį kokį golfytį pradėt sau. Kažkur susiskaičiavus buvau netgi bet nesu tikra ar tą. Proto užsirašyt neužteko ką aš ten skaičiavaus

Atsakyti

Iš ryto pabudau su aiškiu veiksmų planu, nesulaukus nė pusryčių, planas išsisklaidė, kaip vakarykštė migla.

Tad prasibėgau, taip kad net pati savim džiaugiuosi ir sėdom rašyti Kalėdinių sveikinimų...

Užtruko, bet panašu, kad paštininkai turės darbo. 

Man toooks nerealus jausmas, kai pašto dėžutėje randu laišką, visiškas grįžimas vaikystėn, kai laiškai plaukdavo pluoštais. 

Kaip jūs ar siunčiate atvirukus? 

Atsakyti