Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

nu visų pirma, nėr čia ko jas šviesoj laikyti. aš tai net ir išmetu, jei pažaliavus būna.

antra, pavasariop tai ta jų luoba tokai postorė būna, tai ir ne itin skanu su lupenom virtos.

bet vat dėl šalto vandens :hmm:  gal užtektų pamirkyt, o paskui vistiek dėt virt į verdantį?

nu čia vėl šiaip, jokio ginčo nenoriu, tik būt protinga kitą kartą :D

tai jau is pardes kartais pazaliavusiu parsinesu, ypac jei Mantas pirkt eina :D tai puse bulves ir ismetu :)

Siaip del mirkymo nezinau, kazkaip tada toks klausimas nekilo :) gal ir galima


Atsakyti

Sveikos,

Paskutiniu metu darau tokias salotas, šiaudeliais pjaustau kaliaropę, šiaudeliais agurką, šiaudeliais sviestinį moliūgą, daug krapų, truputis druskos ir grietinės.

Košes ryte stengiuosi valgyti. Bet saldumynų noras - begalinis.

Skaitau knygas. 

Atsakyti

na gerai, pamezgam :)

Priedas  18954685_1932996893392551_6058491080850747610_o.jpg   132,08KB   0 Parsiųsta kartų

 
Atsakyti

Labas :4u:

 

Maistas, skaudi tema, labai noriu mažinti saldumynus, ypač panom :O

 

Drakiai grobius rodo :wub:

Lacės megztukas ant tvoros labai dailus, lauksim ant modelio :wub:

Pas mane darbe karo stovis, pirma niekada nepradedu, bet pasiduoti neketinu, žiūrėsim kuri kurią įveiks...

O taip nieko naujo, beveik nepamezgu, nelieka laiko, bet renginiai lyg jau baigėsi, galima šiek tiek atsikvėpti..

 

Kolegė prašė savo anūkiukui pleduko vaikiško schemų, ar tik ne Žuviukas mezgė su inkarais, laiveliais, ar kuo ten tokiais kvadratukais, aš turiu tik mergaitišką variantą su drugeliais, širdutėmis ir žvaigždutėm, tai jei kas turit berniukišką, būčiau dėkinga :4u:

 


Pridėta:

  • Priedas  pledas.jpg   111,11KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 06 birželio 2017 - 14:02

Oj, net karšta į pūkus pažiūrėjus, prie rankų iškart limpa :D 

Atsakyti

Oj, net karšta į pūkus pažiūrėjus, prie rankų iškart limpa :D

tai tik siandien karsta, o dar vakar oioioi kaip salta buvo :D po kokios dienos vel bus salta :D

 

nors dabar mezgu dvi linines skaras

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 06 birželio 2017 - 13:54

Sako, kad ryt lis visą dieną... Vėl blogai. Nors megzt tai gerai, bet per smegenus tai kerta :D

Atsakyti

Prisiskaičiau ir prisisaugojau jūsų receptus, dėkui!  Vienai, dviem, keturiem žmonėm dar man viskas įmanoma atrodo, bet visų šešių įnorių neaprėpsiu... Dėl to ir spaudžia smegenis. Aišku, geriau pradėti sveikai maitintis bent vienai, negu kartu kankintis. Tai va, po vizito pas kineziterapeutę, užsukau į IKI ir prisipirkau maišą kruopų ir daržovių visokių. Dėl kitų tai nepergyvenu, bet kai įsivaizduoju, kad pasiūlyčiau kokį marmalą be mėsos savo dičkiui, pasidaro silpna...Na, bet nebandysiu, nesužinosiu.

Šiandien su ja irgi kalbėjom apie maistą. Primygtinai rekomendavo pieno produktų atsisakyti, nes po 30 ar 35 m. suaugusiam žmogui jie neduoda jokios naudos, tik žalos... O aš taip buvau nusprendusi varškę ir graikišką jogurtą vakarais valgyt... O kruopas ir vakarui patarė su daržovėm. Žodžiu, biškį priešingos teorijos, nors ir tikslai skirtingi - baltymai vakare padės riebalų sumažinti, bet nebūtinai sveikatos pridės. Tai va... truputį sukasi galva nuo visko, nuo pokyčių baimės... Vat, atrodo būtų taip, kaip Katukui, tai būtų daug lengviau, kai visa šeima taip gyvena.

Klausimas apie perlines kruopas - LIniuka, tų jų keliom dienom gal išsiverdi? nes iš tiesų prisiminti užmerkti iš vakaro, virti kiekvieną dieną - ilga melodija. Ir kiek save pamenu, tai nelabai mokus jas skaniai biriai išvirti. Bet gal taip pat, kaip ryžius - reikia gerai išplauti?

Atsakyti

Sako, kad ryt lis visą dieną... Vėl blogai. Nors megzt tai gerai, bet per smegenus tai kerta :D

vat vakar ta pati pagalvojau, kad kazkoks absurdas, pora dienu karsta nezmoniskai, po to savaite saltis baisus...


Atsakyti

Aš perlines kruopas perku virimo maišeliuose :rolleyes: jos išverda birios, nieko mirkyt nereikia :rolleyes: aišku, šiek tiek brangiau, nei kilogramais pirkt, bet ... tas pigiau dažniausiai baigiasi tuo, kad tiesiog lieka nesuvalgyta, t.y. net neišvirta  :lol: 

Atsakyti

Restar, apie pieną man šeimos gydytoja tą patį sakė. bet dė lrauginto pieno produktų nesu tikra, juose ten tų gerųjų bakterijų gyvena nemažai, kurios virškinimui padeda.

o negali kitiems šeimos nariams tiesiog šalia kruopų ir daržovių mėsgalį pasiūlyt? tai ir nebus dvigubo gaminimo. aš esu su uošviais tą dariusi, gaminau vienodai, o pabaigoj atidalinau į dalis ir vieną primaišiau paruoštos lygiagrečiai mėsos. ir tiek žinių.

dėl perlinių. aš tai merkiu iš vakaro ir tiek. jos šiaip smarkiai padidina tūrį, kai išverda. esu virusi grietpuodyje, bet čia yra rizika, kad išvirs vanduo nenutaikius koncentracijos. todėl išjungdavau greitpuodį anksčiau ir baigdavau virti įprastai. pupas taip pat.

dar yra mačiau tipo greitai išverdančių perlinių. nu bet ne itin sveikai tą protas priima

Atsakyti

a jo, Ligvita, a tau ir katinui dar vietos bute liko :D  per siūlų dėžes

Atsakyti