Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Tai o kur kašmyyro ir šilko foto?

Atsakyti

Nepateko dėmesio fokusan.

Atsakyti

Tos špūlytės vertos visai dėmesio :bigsmile:  tikrai kartais pagerintų sutuaciją.

Atsakyti

Tai jioooo.

Eisiu rinktis spalvų ;)

Atsakyti

Ale tai iš anksto žinot, ko gali prireikt... Nebent jau aišku, ką reikia permegzti. Kodėl pas mumi nėra tokio pasirinkimo?

Atsakyti

Nėr teisybės ;)

 

Labai fajna ta savininkė. Dabar ji žieminėj modoj, sako, vasarą pas mus visas pasaulis, išperka beleką belekokiom kainom ;)

Atsakyti

Realiai tai ne perbaisiai esu pasigedus to elastano, gal kai medvilnės/šilko Georgie mezgiau, tai elastaninį siūliuką bandžiau pridygsniuot ten kažkaip. O su kitom sudėtim, tai moku gerai užspaust, kad niekas nenori išpliurt. Bet pasirinkimą tai norisi turėt :)

Fainai vakar su dvyniais pratęsėm serialą Atypical žiūrėt  - su visokiom diskusijom apie moralinius sprendimus ir pan. Labai įdomu, kaip jie mąsto, aišku, džiugu, kad tokie vertybiškai teisingi jaunuoliai. Na, vienas gal labiau tiesmukai teisingas, kita dar ir gailestinga, supratinga.

Kadangi baigiau nykštį, o dar buvo laiko kokiai porai serijų po dvamkelias minutes, teko pradėt naują pirštinę. Bet neteko ilgai rinktis, nes kiti siūlai ir aprašymai buvo miegamajam, kur, planšetę pasigadinus mažė dabar eina anksti miegot... (planšetė ir telefas ir šiaip max iki 21 val, bet vis tiek perdaug laiko lieka viskam dabar, kai tel su Family link'u, o planšetė tiū tiū...). Tai čiupau, kas po ranka pasitaikė iš turimų, kad tiktų mažai rankai. Taikau martelei. Ir vargstu su juoda ir violetine spalvom, nes tikimybė, kad tokias nešios... Neįsivaizduoju, ar numegsiu, nes nemaža kankynė. Teks, ko gero prie stalo su lempa prie pat megzt.

Atsakyti

Tai va, šaunioji Regina paaiškino: siūlas su elastanu eina derančiam komplekte su alpaka, o ji mezga gobtuvus, kur visai to pridėtinio siūlo nenaudoja. Todėl ir turi pardavimui atskirai.

Turiu 2024 m spalvos merino su angora, ir to spurguotuko grietinėlinio.

Dar turiu 17 h. Ryt rezervaciją grupei 45 min pinigų muziejuje. Norit?

Atsakyti

Ai, esu mačiusi pas kinus Aliexpresse, kad prie a la jų kašmyro prideda tokią ritelę. Nesidomėjau labai, ar su elastanu, galimai ten panašus produktas.

va, pvz:

Priedas  393095168_730436048584656_8601649688265108385_n.png   549,33KB   6 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Man atrodo vasarą tą Jūrmalos siūlų parduotuvytę lankiau, kol vyras balzamo skyrių analizavo. Tai įspūdžio nepaliko, nei asortimentu, nei tvarka, nei bendravimu. Bet gal dėl to, kad sezono vidurys buvo, visi pavargę.

Atsakyti

Ai, esu mačiusi pas kinus Aliexpresse, kad prie a la jų kašmyro prideda tokią ritelę. Nesidomėjau labai, ar su elastanu, galimai ten panašus produktas.

va, pvz:

attachicon.gif393095168_730436048584656_8601649688265108385_n.png

O, kokio gerumo kainą gauni!!!

Man atrodo vasarą tą Jūrmalos siūlų parduotuvytę lankiau, kol vyras balzamo skyrių analizavo. Tai įspūdžio nepaliko, nei asortimentu, nei tvarka, nei bendravimu. Bet gal dėl to, kad sezono vidurys buvo, visi pavargę.

Analizavo  :P 

Gali būti.

Čia kaip Trakų restoranai vasarą ir žiemą.

Atsakyti

Hm, keista.

Pas Vincį kaip tik vasarą- atostogos būdavo, nes visi soduose/daržuose/atostogose ir prekybos nevykdavo. Šeštadieniais ji keisdavo darbo laiką ir nedirbdavo :) 

Pirmadienį kalėdinis darbo  kinas, vakar dantistė, šiandien odos gyd su Vilium, o Gyčiui ir Emiliui Kalėdinės išvykos su klase (prikelk, suruošk, anksčiau išleisk), ryt masažas+manikiūras, prie visko-darbas. Tempas. Laukiu savaitgalio. Tikiuosi-ramaus. 

Atsakyti