Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kad ten Čepulis, o ne Čeprackas. :)

Atsakyti

 Ups

Atsakyti

Buvom filme Praėję gyvenimai. Nekomercinis, tarpais ištemptas, bet patiko. Pratinuosi prie korėjiečių kalbos :B Sausį laukia savaitė korėjiečių audito jų gimtąja kalba :B​ 

Atsakyti

Liniuka, a vertėjas bus?

Atsakyti

Nu to tak.

Atsakyti

Uf!

Atsakyti

Va tuoj prisėsiu pamegzt ir žinių.

Kokio gerumo savaitgalis! Su daug sniego, kavos ir juoko!!!

(Ir orchidėjų)

Atsakyti

Aš tai bandau išsivalyt nuo kvailų arba toksiškai pagyrūniškų kalbų, žakardindama ir klausydama Libera kalėdinių dainų/giesmių... Lyg ir smagus būtų buvęs vakaras su mažės klasės mergaitėm ir jų mamom, jeigu ne viena persona. Užkniso net labiau nei pernai. Vemt verčia kiek pasigyrimų kiekvienam sakiny bandant atrodyti super duper visom prasmėm...

O namie irgi vyko meduolių ir picos kepimas, tai martelė prašneko apie vaiduoklius  :oh: Man gryna intoksikacija nuo kvailų šnekų :B . Nebeatsimenu, kada tokį pasidygėjimą jaučiau. Dar ir saldumynų padauginau  :oh:  .

Atsakyti

Rimtuoju būdu buvo apie vaiduoklius pakalbėta? Įdomu.

Labas rytas,

Sniegas, sportas, grožis.

Atsakyti

Psichlogija daug ką pasakytų ir apie pagyras, ir apie vaiduoklius ir apie pasidygėjimą :D 

Labas rytas

Aš kažkaip buvau neutrali Kalėdų laukimo klausimu, bet kai sužinojau, kad anyta atvažiuos ir greičiausia visom 4iom dienom, tai iškart atstūmimo jausmas atsirado. Nu plę, jokio poilsio- nei emocinio, nei maisto klausimais  :B 

Mezgimo buvo mažai...

Atsakyti

Po pataisymų blizgio premjera:

 

Priedas  received_7566453276702567.jpeg   190,32KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  received_1428587618077920.jpeg   220,43KB   0 Parsiųsta kartų

 

Cinkeliai:

Priedas  received_315087134780695.jpeg   208,79KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Cinkelis buvo išsaugotas, nes yra puikus!

Niuma, ataugus ar gal auginiesi plaukus? Aš ką tik ilgakasei kolegei aiškinau, kaip smarkiai atsiauginau jau. Kikeno, bet tykiai.

Atsakyti