Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labai :wub: 

Liniuka, kurioj vietoj tie kopūstai? Aš pirkau iš moteriškių su statinėm, pastate, trys šalia sustojusios. Man irgi skanūs,tik ne su krienais buvo.

Atsakyti

Parodysiu užfiksuotas tik išdžiūvusias bent. Kai kas, aišku, jau matė.attachicon.gifreceived_915287446133254.jpeg

attachicon.gifreceived_1728503657653226.jpeg.

Siūlai Drops Nord, sveria apie 90 g.

Kokio dailumo!!!!

Atsakyti

Restar, tu pirštinių dievas💙💙💙

Nerealiai gražu!

Mano eglė nepastatyta, mezginys dulka kampe, veikiau kažkokias nesąmones, nu nebent 4km.prasibėgimas užskaitomas.

Ir vėl sugebėjau sąmoningai primiršti sportą. 

Dabar sutvarkysiu skalbinius ir gal palėksim iki Kalėdinės mugės kokiam puodeliui karšto vyno.

Liniuka, kaip įdomiai tie kopūstai susiskaitė, tai jie raugti su krienu, itarkuojant ar tiesiog įmetant šaknies gabaliuką? Kaip tik turiu tris galvas, laukiu čečkavojimo nuotaikos. 

Atsakyti

Aha, kur tie kopūstai su krienu, nes aš Halės turguj tokius seniai pirkdavau. O pas tas 3 moteriškes Kalvarijose tokių nėra. Dažniausiai einu tiksliai ten, kur žinau, ko reikia, beveik nešmirinėju be tikslo, tai nieko naujo ir nepamatau.

Kapseika tavo eglės istorija nereali, tavo gyvenimo būdas toks įdomus - ir rimta ūkininkė, ir nuostabi mama, ir gražuolė truputį vėjavaikė :).

Vyras pusę dienos elektrą tvarko po užliejimo, nes vis dar neveikia kaip reikia, tai pusėj namų nėra elektros, visur bardakas...

Atsakyti

Kokios pirštinės :wub: Tikras meno kūrinys :wub: 

Tie kopūstai netoli moteriškių su bačkom, bet už prekystalio, netoli korėjietiškų daržovių. Dar visokių raugintų daržovių pas ją yra. O kaip jie rauginti tai nesidomėjau, greičiausia rauginant įmeta šaknies. Dar spėju cukraus dėta, nu bet labai skanūs :wub: 

Nusnaudžiau posmą. Vakarienei išviriau burokėlių sriubos su rūkytais šonkauliukais. Pasipuošėm eglę. Karšto vyno išviriau. Tik nežinau kaip gersiu, nes labai rėmuo šiandien ėda.

Atsakyti

Kam tą vyną kaitint, kai Šalto Karamelizuoto (triskart) Alaus?

Atsakyti

Nu va, gavau žinutę, kad mano pirštinės iškeliaus į Šanchajų... Nes dukra negalėjo atplėšti akių, tai gavo dovanų. Ot tos mamos :). Teks man megzt kitas ir dovanot, matyt.

Atsakyti

PS yra.

Atsakyti

Nu ne visos tokios karštos kaip Gadget :D 

Pas mane meniu-kopūstų sriuba (raugintų, aišku). Likutis čenakų. Pupelių/duonos salotikės. Ryt tiramisu, kuris turėjo būt pirčiai :D  pagaliau padariau. Ir dar ryt toskanietiška lašiša, lidlas pigiau paserviravo. Žodžiu, rami galva su maistu.

Atsakyti

Kiekvieną kartą pralinksmina :D 

https://www.facebook...1?s=yWDuG2&fs=e

Atsakyti

Restar, tikrai meno kūrinys 🥰🥰

Močiutės aplankytos, apdovanotos, laimingos.

Blizgį taisau- trumpinu rankoves ir atnaras permezginėju- išplerę dėl siūlo.

Mano Gytis vėl filmavos :) Maždaug vidury laidos, kur moksleiviai: 

https://www.lrt.lt/n...obox=1702148175

Atsakyti

Niuma, sveikinu! Iš laidos kol kas tik nustebau, kad Čeprackui, pasirodo, 49!

Komponuoju naujausias orchidėjas. Kaifas.

Atsakyti