Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kokių skanių raugintų kopūstų su krienais pirkau turguj :wub:​ Dar raugintų daržovių. 

Atsakyti

:angel2:  praeita. Po dviejų metų bus vėl pamiršta :D​ 

Atsakyti

Liniuka kokiam turguj buvai?

Atsakyti

:angel2:  praeita. Po dviejų metų bus vėl pamiršta :D​ 

Suplanuotas alllchaaaimeris?

Atsakyti

Aš irgi neblogai migtelėjau - iki 9.30. Negirdėjau vyro žadintuvo, nieko.  Kadangi sunkiai matau, galvojau, kad 8.30...

Pasidariau namų darbus, susidėliojau planą ir va neseniai grįžus pusryčiauju. Virta mėsytė, naminė duona ir raugintas agurkas. 

Dalis reikalingų daiktų kaip datulės, aguonos, nupirkta Kalėdoms, atsiimta dovanų, siuntinių, siūlų iš Siūlmiškio. Valgyt turėsim savaitei. Kortelė atsisakė aptarnauti. Matyt, kokį durną dienos limitą užsidėjau. Bet dar buvo grynų.

Atidaviau vakar pirštines, pamiršau gražiai nufotkint. Nepasakiau kainos, tai gavau - 30 eur, naminę elnienos dešrą, rankų darbo hidrolatą ir kelių dienų naujumo knygą su natom Ignalinos krašto dainų, o gale QR kodas su įdainuota gal 60 dainų, o ten ir mano mokytoja dainuoja  :wub: . Žodžiu, esu daugiau nei patenkinta, mano krapštymasis įvertintas daugiau, nei tikėjausi.

Vakar baigiau vieną kitu raštu, šiandien gal kada pamegsiu...

Atsakyti

Aš šiandien važiavau į Pigu.lt pasiimti savo užsakymo. Galvojau, kad jau su mašina, gal kur po parduotuves prasuksiu. Nuvažiavau iki Senukų, nes turėjau kai kokių reikalų ir  ten netoli buvo  - neradau kur pasistatyt mašinos. Apsisukau. Tada galvoju nors į Madą  užsuksiu, gal kokią dovaną kam užtiksiu. Bet ir ten neradau vietos. Tai daugiau jau nebandžiau ir grįžau namo. Dabar galvoju, gal dar kur be mašinos pabandyti. Neįsivaizduoju kada įmanoma dirbančiam žmogui apsipirkti.  Džiaugiuosi tuo, ką internetu spėjau įsigyt.

Atsakyti

Aš tai į VCUP užsukau po TA, nes ten siuntinį vieną siunčiausi. Tai buvo vietos pakankamai. 

Kaip tik prie paštomato pigu.lt, tai ten tikrai eilutė buvo nemaža.

Kaip gerai, kad nieko man nereik :D 

Bet sugebėjau pamest šaliką :frusty:​  šūds

Atsakyti

Qqte, Kalvarijų.

Kerpena, taip gruodžio savaitgaliai visada tokie perpildyti dovanų pirkėjais būna. Pastomatai sako irgi. Tai užtat nepaprastai savim džiaugiuosi, kad susipirkau dovanas anksčiau šiemet. Paskutinę vakar internetu užsakiau, tikiuosi daugiau ateis nesudužus, nes stiklinė.

Atsakyti

Aš irgi neblogai migtelėjau - iki 9.30. Negirdėjau vyro žadintuvo, nieko.  Kadangi sunkiai matau, galvojau, kad 8.30...

Pasidariau namų darbus, susidėliojau planą ir va neseniai grįžus pusryčiauju. Virta mėsytė, naminė duona ir raugintas agurkas. 

Dalis reikalingų daiktų kaip datulės, aguonos, nupirkta Kalėdoms, atsiimta dovanų, siuntinių, siūlų iš Siūlmiškio. Valgyt turėsim savaitei. Kortelė atsisakė aptarnauti. Matyt, kokį durną dienos limitą užsidėjau. Bet dar buvo grynų.

Atidaviau vakar pirštines, pamiršau gražiai nufotkint. Nepasakiau kainos, tai gavau - 30 eur, naminę elnienos dešrą, rankų darbo hidrolatą ir kelių dienų naujumo knygą su natom Ignalinos krašto dainų, o gale QR kodas su įdainuota gal 60 dainų, o ten ir mano mokytoja dainuoja  :wub: . Žodžiu, esu daugiau nei patenkinta, mano krapštymasis įvertintas daugiau, nei tikėjausi.

Vakar baigiau vieną kitu raštu, šiandien gal kada pamegsiu...

Kaip gražiai susiskaitė! Tu esu stebuklas, vis "einanti" už IKIcento kainą. Džiugu skaityt, kad tave tinkamai apdainavo ir įdešrino!

Atsakyti

Aš tai į VCUP užsukau po TA, nes ten siuntinį vieną siunčiausi. Tai buvo vietos pakankamai. 

Kaip tik prie paštomato pigu.lt, tai ten tikrai eilutė buvo nemaža.

Kaip gerai, kad nieko man nereik :D

Bet sugebėjau pamest šaliką :frusty:​  šūds

Užjaučiu...

Atsakyti

Pas jus tyla, kol aš orchidėjas perku?

Atsakyti

Parodysiu užfiksuotas tik išdžiūvusias bent. Kai kas, aišku, jau matė.Priedas  received_915287446133254.jpeg   364,57KB   3 Parsiųsta kartų

Priedas  received_1728503657653226.jpeg   237,19KB   4 Parsiųsta kartų.

Siūlai Drops Nord, sveria apie 90 g.

Atsakyti