Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

dideliu pupu turiu  visa maisa.  mamai patikdavo virtos.    bet ka is ju dar idomesnio padaryt galima butu. pernai prisiauginau, siemet  net nesejau .

katuk, nenaudoji dideliu pupu??? gal irgi kokius "kotletus"  kept galima. kazi skanu butu .  

didelės pupos pas mus valgomos vienos. nu tiesiog taip skanu, kad nesinori jo  gadinti kokiais nors priedais.

tiesiog pamirkau, išverdu ir stovi kaip kokie riešutai ant stalo, kas praeina, tas ir pagraibo :D

šiaip aš labai nemėgstu gaminti, jeigu ką. nu labai. ir būna dienų, kad tiesiog bloga nuo to, kad reik sugalvoti ir dar pagaminti. kartais ir negaminu :Dbet kažkaip iš alkio nemiršta.... nu pasiliksiu kokį vieną ktią receptuką ateičiai :D 

Atsakyti

Qqte, aha alyvuoges labai mėgstu:)

Atsakyti

o šitą... jo.... apie tas bulves... ar esat girdėję bent vieną apsinuodijimą bulvėmis, tiksliau tais solaninais?

čia šiaip, man rodos nepelnytai tą bulvę bandom išbraukti iš raciono

Atsakyti

aš tai už bulves :) tik tinkamai paruoštas, nu ale bet tačiau tėvai nebeaugina, laikyt nėr kur, nusiperki kilą parsineši suvalgai kokį kartą į savaitę...o dar skust tingisi :)

bet šiaip virtų nesibaidau ir jau tikrai nemanau kad ryžiai geriau

Atsakyti

Oi priminėt dideles pupas :D  anksčiau kiniečiai į svečius dažnai atvažiuodavo firmon ir tų didelių pupų prieskoniuotų atveždavo.. žiauriai kietos ir skonis toks šiaip sau :D  tai nuimdavom po biškį kasdien atseit nuvalgyta :P

BLogiausia tarkuotos bulvės ir košė bulvių, bei fri bulvės. Virtos su saiku man rodos normaliai visai. O lietuviai dažniausiai košę ir tarkuotus gaminius valgo..

Atsakyti

O man dietologė leido tarkius valgyt, tik be jokių riebių padažų ir nepersivalgant. Iš principo koks skirtumas ar virta bulvė ar kugelio gabalėlis?

Atsakyti

o šitą... jo.... apie tas bulves... ar esat girdėję bent vieną apsinuodijimą bulvėmis, tiksliau tais solaninais?

čia šiaip, man rodos nepelnytai tą bulvę bandom išbraukti iš raciono

katuk, as jos tikrai nebandau isbraukt is raciono ir neturiu pries ja nieko pries. Tiesiog  is mokslu prisimenu, kad pavasariop (ypac sviesoj pabuve) bulves renka tuos solaninus po odele, todel reikia lupt ir virt det i salta vandeni. O lok svizios, tai kaip tu ir rasei i verdabti vandeni kraut ar uzpilt verdanciu...

Atsakyti

Gal daugiau krakmolo patenka i tarkuota, nei bulve suvalgius?

 

As kai laukiausiu, vienu metu buvau apribojus angliavandenius, tik mesa, varske valgiau :D uzplauke buvo.. Tai vat to pasekoje ketonu prisigamino daugokai.. Tai kol pora dienu ligoninej gulejau, tai paskaita liepe apie mityba isklausyt... Ir grieztai ten liepe nevartot bulviu tarkiu ir ribot bulviu kose. O virtu bulviu ir keptu galima atseit..

 

Nors gi diabetu kurie serga valgo ir ta pati kugeli, bet jau ten skaiciavimai prasideda kiti. Ir jo, jei be spirgu tai geresnis variantas, nei dar kalnas riebalu prie viso sito.

 

Mano dede butent del riebaus maisto susirgo cukriniu diabetu, o ne del saldaus maisto vartojimo.

 

Apie maista siuo metu kazkaip nelabai gaminu.. Vyras dabar pas mus daugiau gamina :) as tik vakariene kokia sriuba isverdu ir tiek :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo W@idaw: 06 birželio 2017 - 12:51

jo kugelis jei ten toks su pienu tik plikytas tai irgi nežinau kuo nusikaltęs

dargi aš ir cepelinuose nieko blogo nematau, aišku jei spirgais gausiai neužpilti :) mano mama dietinius cepelinus daro :D

Atsakyti

nu aš nuo vaikystės atsimenu jei bulves po naujų metų jau skusdavau niekas nesibardavo kad stora lupena :) sakydavo ir gerai

Atsakyti

katuk, as jos tikrai nebandau isbraukt is raciono ir neturiu pries ja nieko pries. Tiesiog  is mokslu prisimenu, kad pavasariop (ypac sviesoj pabuve) bulves renka tuos solaninus po odele, todel reikia lupt ir virt det i salta vandeni. O lok svizios, tai kaip tu ir rasei i verdabti vandeni kraut ar uzpilt verdanciu...

nu visų pirma, nėr čia ko jas šviesoj laikyti. aš tai net ir išmetu, jei pažaliavus būna.

antra, pavasariop tai ta jų luoba tokai postorė būna, tai ir ne itin skanu su lupenom virtos.

bet vat dėl šalto vandens :hmm:  gal užtektų pamirkyt, o paskui vistiek dėt virt į verdantį?

nu čia vėl šiaip, jokio ginčo nenoriu, tik būt protinga kitą kartą :D

 

o gal pamezgam? liežuviais bent jau, galima ir foto :D

 

nors turiu darbo, ale bet kažko labai nenoriu jo daryt, stumiu tolyn vis

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 06 birželio 2017 - 12:54

aha tai pasakykit kuu man daryt jei nesu tikra ar didelis ar ne?

ardyt dabar ar megzt iki pažastų ir tik tada paaiškės iš tikro..gal dar ir nedidelis

ar labai blogai tos antpetines rankoves atrodys jei ciut toliau prasidės?

Atsakyti