Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Qqte, VT speju nėra svajonių darbas teisininkams. Alga nedidelė tuo labiau nevilioja.

Atsakyti

Tipo geriau eit į darbo biržą? Katuk nu va sakai pas jus 5 žmonės. O tai pas jus algos gi mažesnės nei pas mus

Atsakyti

Tiesa. Vieną turim iš savivaldybės perėjusią. Paklaidžiojo dar paskui, NBFC padirbo ir parmovė atgal pas mus

Atsakyti

Aš kažkada irgi filmų prisižiūrėjus norėjau būti advokate :) bet tada konkursas į teisę buvo ohoho neišdrįsau dokumentų paduot.  Nu ir ačiū dievui. Dabartiniu protu suprantu kad nieko ten įdomaus ta teisė man. 

Atsakyti

Aš dukrai sakau, kad jau dabar gali dirbti sutarčių teisės srityje. Tiesiog talentas ;)

Atsakyti

PS esu turėjus darbinio tyrimo "kaip iš filmo" patirties, su dviem flip-chartais ;) Atsekėm dvigubo ES lėšų panaudojimo atvejį, atlikom grandpatikrą, klientas pripažino klaidą, paramos permoką grąžino.

Dar turiu naujo produkto apsaugos nuo pramoninio špionažo patirties ;)

Atsakyti

Manau kad jaunas žmogus gali daug bandyti. Ir rimtai ruoštis tam, ko geidžia. Mano tėvai nepakirpinėjo sparnų, o kaip tik sakė - nori bandyti? Palaikysim, daryk.

Mano žiniomis, norint tapti prokuroru, reikia ne tik išsilavinimo, bet ir teisinio darbo patirties. Ir tuoj jų atlyginimai bus beveik kaip ir teisėjų, tik atsakomybės mažiau.  Generalinė p., raudodama žiniose apie perkrautus prokurorus, rodo savo kaip vadovės nekompetenciją. Nes su 22 laisvais etatais ir 598 dirbančiais prokurorais ji arba neužtikrina reikiamo etatų skaičiaus, arba prastai vadovauja ir skirsto užduotis. Todėl nėra verta teisėjo lygio atlyginimo.

Atsakyti

Atlyginimų kėlimo verti mokytojai, kurių geras darbas kaip tik ženkliai prisideda prie to, kad prokurorai turėtų mažai darbo.

Tas mokytojų streikas taio ir baigėsi pš?

Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2023 12 08, 17:38)
Tipo geriau eit į darbo biržą? Katuk nu va sakai pas jus 5 žmonės. O tai pas jus algos gi mažesnės nei pas mus</p>

Tai vat as to ir nesuprantu. Sia vasara kalbejau su viena teiseja is artimos aplinkos, tai sake, kad labai sunku rasti teisininka, kuris noretu dirbti teisejo padejeju. Ypac VU teisininkai be patirciu 'nosi riecia', nors atlyginimai toli grazu ne minimumas. Teiseju/prokuroru/advokatu nepatapsi baiges univero, reikia idirbio ir patirties. Negi geriau buti bedarbiu sarasuose?
Asmeniskai pazistu notare, kuri neranda partnerio dirbti kartu. Bande sunu 'pasiusti' i teises mokslus, nepavyko, nesigavo, vaikas persiorientavo i ekonomika.
Maniskis irgi kazkada pasirinko teise, iskente 6 men.

Mano mazylis nori buti vaiku aukliumi, mokytoju, veterinaru, dirbti seneliu namuose. Jei tema vis dar gyvuos, papasakosiu kas gavosi po 7m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margeurite: 08 gruodžio 2023 - 18:58

sveikos, vakar netyčia su vinciu susitikom autobuse, smagiai paplepėjom :wub:  Išvargus po parodų  :unsure: 

Apžiūrėjau Kauno eglę, dieną ji neįspūdinga. Gal reikės vakare kada eit patikrint  :D 

Atsakyti

Gal kitą savaitę kurį vakarą susitinkam? Man reikėtų iš Restar aliejų pasiimt :B 

Tik trečiadienis man nelabai tinka.

Atsakyti

Man pirmadienis  ir penktadienis netinka. O va kitom dienom labai už. Antradienį?

Atsakyti