Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu tai apie tą karštą šokoladą grįžtam prie mano ankstesniojo posto: esu pirkus visokių mišinukų, kai kurie jų iš tikrųjų buvo Mixfix tipo kakava-skysta ir be proto saldi. :D​  tai įtariu į kavos aparatus tą ir deda.

 

Taip. Net esu nusifotografavus vieną atvirą. Inžinieriaus atsiklausiau!!!

 

 

Atsakyti

Ooo šitas mane kažkuo traukė/ia visada 🥰😍

(Gal net šiek tiek  savęs jame matau ☺️ ) 

Atsakyti

Man tik duok patapyt moteriškių ir gėlių :) Geriausia vienam komplekte :D​ 

Atsakyti

Parvažiavau iš Kauno, neatsilaikius knygoms ir amariliui. Tėvelio mėgstamiausia gėlė. Žydės man ir mano mintims apie jį.

Atsakyti

Tai, Liniuka, mane galima tapyti! Visada kas nors žydi.

Atsakyti

Kapseika - nuo ko gydysi sielą?

Ai toks keistas laikas, kažkaip nesurenku savęs... Vasara nebuvo laiko, egzistenciniams pasvarstymams, dabar tokia pasimetusi, daug mažiau fizinės veiklos, tai labiau matau savo aplinką, žmones, kai kurie ima vis mažiau patikti... Bet esu įpročių vergė, kas irgi siutina, nes jei nebėra malonumo bendraujant ar jauties išnaudojamas, realiai reiktų tiesiog priimti faktą, kad skiriasi keliai ir nebeisileisti to erzulio, galiausiai tada atrasčiau laiko kitiems žmonėms... Bet labai nemoku pasakyti ne. 

O ir buitis užkniso...

Priviriau sriubos, prikepiau kotletų, einu gerti karšto šokolado!

Beje, mėsa maliau su nauja mėsmale prie mano kombaino, uch Jaguaras virtuvėje!

Ai, Restar kokį ten tavo vyrukas baltyminį kokteilį geria? Vis ruošiuosi paįvairinti saviškio racioną.

Liniuka, o tu kopijuoji, modelius tapai ar išgalviniai? Kosmosas, kaip gerai tau gaunas, kabinčiau pas save ir neatsidžiaugčiau. 

Atsakyti

Visaip. Dažniausiai kopijuoju, bet tada nueinu į lankas, kažkas gaunasi kitaip, kažkur sąmoningai pakeičiu. Bet turiu ir kelis visiškai nuo nulio savus. 

Kapseika, linkiu drąsos keisti, pastatyti į pirmą vietą savo interesus ir savijautą. Tau su savimi gyventi. Keisk darbą🙂

Atsakyti

Ai toks keistas laikas, kažkaip nesurenku savęs... Vasara nebuvo laiko, egzistenciniams pasvarstymams, dabar tokia pasimetusi, daug mažiau fizinės veiklos, tai labiau matau savo aplinką, žmones, kai kurie ima vis mažiau patikti... Bet esu įpročių vergė, kas irgi siutina, nes jei nebėra malonumo bendraujant ar jauties išnaudojamas, realiai reiktų tiesiog priimti faktą, kad skiriasi keliai ir nebeisileisti to erzulio, galiausiai tada atrasčiau laiko kitiems žmonėms... Bet labai nemoku pasakyti ne. 

O ir buitis užkniso...

Ai, Restar kokį ten tavo vyrukas baltyminį kokteilį geria? Vis ruošiuosi paįvairinti saviškio racioną.

Kapseika  :4u: . Augsi ir priaugsi tokiems sprendimams, neprivalai būt tobula čia ir dabar :). Man natūraliai sekasi atsitolinti nuo žmonių, kurie peržengia ribas, nes ir taip nelabai turiu laiko, ir dar introvertiška asmenybė esu :).

Nors kadangi tam tikrai aspektais jie man ir patinka, ir įdomūs, tai įvyksta vėl kažkokie susijungimai, bet stengiuosi saugoti ribas.

O į kokteilį tai dedasi tų savo baltymų miltelių, o tada, ko jau yra - banano, ar kokių šaldytų vaisių, uogų (mangų, šilauogių, vyšnių, braškių, juodųjų serbentų) ir pieno ar kefyro ar graikiško jogurto su vandeniu. Dar avižų dribsnių beriasi, gal kokių sėklų, jeigu randa. Toks tirštas gana išeina. Šiemet gimtadieniui dovanojau jam Nutribulet plakiklį, tai sakė, geriausia dovana per gyvenimą :).

Vakar vakaras buvo toks kontraversiškas - apsidžiaugiau su lietuvių mokytoju susipažinusi, nes labai fainas, myi vaikus ir jie jį, o ir gerai paruošia, prie matematikės tai prastovėjau 20 min, ten visą laiką buvo žmogus, ir net žinodama, kad laukiu, nesiteikė kažkaip paskubėti... tai ir nebenuėjau, nes reikėjo skubėt į susirinkimą. O ten mokytojas, pavaduotoja apie 11 klasės pasirinkimus, laukiančius pakeitimus... realiai jau tipo sausį pasirinkti reikės dalykus, kuriuos mokysis, iš esmės - ir egzus laikys, o dar niekas nežino, ko norės aukštosios. Čia dėl tų lygių nelabai aišku, nes čiurlionkė, aišku, profesorių nerengia, tai jutau spaudimą rinktis B lygius. Galvojau, bent lietuvių galėtų A bandyti. O sako, kad toks aukštas ten lygis, kad geriausia rengiantis į filologiją stot, kad kosmosas ir pan.

Ai, susisuko galva nuo visko, gaila vaikų dėl eilinių eksperimentų, nes panašūs jau sakė, kad vyko 2001 metais ir dėl kilusio skandalo buvo atšaukti. na, tai, sėkmytės mūsų vaikams... jaučiu, kad nieko neišlaikyčiau, nes tie tekstų interpretavimai, suvokimai su labai tiksliais apibrėžimais - eina sau. Aš visada mėgau laisvai pilstyt, kas į galvą šauna...

Klasės mažos erdvės prasme, o didelės vaikų skaičiumi, mums pasėdėjus valandėlę jau trūko oro, užkaito galva. O vaikai prasėdi visą dieną iki tikrai ilgai. tai, tipo, paraginkit, kad būtų aktyvesni... Lietuvių mokytojas sakė, kad ne vienas apie 14-15 val jau realiai užmiega pas jį.

Atsakyti

Restar, šiaip smalsu, o koks tikslas buvo renkantis čiurlionkę? Turbūt jei ir taikyta į profesorius, tai kokios nors meninės pakraipos?

Atsakyti

Popietinis pokaitukas apėmęs?

O aš dar vienus kailinius turiu!

Atsakyti

Koks buvo 4 klases baigusios mergaitės tikslas? Turbūt, kad patiko paišyti :). Aš neturiu ten jokių dinastijų, kurie baigę Čiurlionkę ir gali visko pripasakot, tai baisiai ir nesigilinau. Niekada nežinau nieko iš anksto apie tokius dalykus ir su vaiku diskutuojam pagal jo amžių, bet sprendimų už juos nepriimu.

Norėjo, pabandė - įstojo, tęsia, kol pati nori. Vakar jai pasakojau, kad viską beklausant kilo man mintis, kurią pagaliau prisileidau, kad baigti 2 likusias klases jau galėtų ir kitoje mokykloje. Tai sakė gana piktai - "ką, tu nori, kad išeičiau?". Aš tai noriu tik vieno, kad būtų sveika ir laiminga.

Įdomus ji žmogutis pas mane, neseniai sužlugdžiau 2 jos mintis apie architektūros ar psichiatrijos studijas :), tai dabar truputį pasimetime. Nėra tikra, ar norėtų stoti į dailės akademiją. Bet kol kas nelabai ir domėjosi, kas įdomaus ten būna. Beje, vakar mamos, kurių vaikai mokodi dailioškėj ir dirba, sakė, kad 1 kurse jiems nėra ten ką veikti, tai eina rimtos kalbos, kad čiurlioniukus gal iškart į antrą kursą priimti...

Galvoju, kad reikia pradėt loterijos bilietus pirkt :). Norėtų ji labiau užsienyje studijuot. Ir dar galvojau, kad užteks matematikos korepetitorių samdyt 12-oj kalsėj, bet panašu, kad to neužteks, nes 11 jau tarpiniai...

Atsakyti

Restar, kodėl žudai svajones? Viskas įmanoma. Ypač - įstoti į psichologiją arba architektūrą.

Atsakyti