Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu tai šokoladas iš kakavos gi. Viskas tik nuo koncentracijos priklauso. Nu ir gal kokių priedų :rolleyes: 

Esu papirkus keletą kartų karšto šokolado sauso koncentrato. Vieni tiršti, saldūs, sodrūs, kiti visiškas  bizaliukas, kad ir kiek ten tų miltelių bedėtum.

Atsakyti

Tai dabar  jau žinom tą pavadinimą iš filmų, kaip vadina karštu šokoladu kakavos gėrimą. O tada kažkaip atrodė visai nesusiję dalykai.

Atsakyti

Hm..aš gal 12 metų buvau kai buvo atvažiavusi teta iš Kanados. Tai atvežė tų karšto šokolado miltukų. Nuo kakavos papradtos mūsiškos skyrėsi tik tuo kad kvepėjo dar vanile lyg.

O LNOBT dar nebuvau buvusi ir neįsivaizdavau kad tas daiktas tirštas gali būt. Viskas nuo asmeninės patirties priklauso.

Labos. Mokausi.

Atsakyti

Baristokratas pardavinėja teisingus karšto šokolado miltukus.

Atsakyti

Kaip LNOBT.

Atsakyti

Čia kaip ir šokoladas, viskas priklauso nuo kakavos kokybės ir procento :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Norsvgryną kalavą nuo medžio dėk. Jei pilsi vandens ar skysto pieno tai nesihaus joka tirštas šokoladas. Toks kaip LNOBT nesunkiai pagaminamas tirpinant gerą juodą šokoladą riebioje grietinėlėje. Galima dėt cukraus pagal skonį. Išbandyta :)

Atsakyti

Košmaras kaip žliba esu. Nematau ką rašau telefone visai

Atsakyti

Aš karštą šokoladą darau su plakta grietinėle :D Kažkada natyčia išbandžiau. Dar kokių smulkintų riešutukų užbarstau. MMmmm kaip skanu  :wub: 

Turiu sugalvot dar vieną dovaną. Pasitvirtino Kal

Atsakyti

Dingo žodžiai :D Vienžo, pasitivirtino kalėdinis šventikų sąrašas.

Atsakyti

Kaip ant dienų pasisaugojau instoje Elzbieta.mon nuorodą į karšto šokolado gamybą, sako, kad geresnis nei legendinis operhauzo. 

Atsakyti

Šventikas čia nuo švęsti ar nuo šventas :D 

Šiaip karštu šokoladu labai nesižaviu, tai turbūt ir receptas neaktualu :D​ 

Atsakyti