Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

I know-mėgstamiausias

Alias

Dixit

Dar kažkoks 5 sekundės

Jenga

Atsakyti

Limit  :friends: nu taip norisi tave apkabinti . Nusistekenusi tu nuo to darbo, dar be geležies, o toks nuostabus žmogus esi  :wub: . Pasirodo, net ir žaidimas tas pats labai einamas  :wub: . Pas mus tai kalnai žaidimų, bet reikėtų vyro paklaust, ką rekomenduotų. Vieni labai žaidžiami, kiti mažiau, nes ilgai labai trunka, reikia visą stalą užimt ir dar susidėliot trunka koks pusvalandis. Čia mano vyro pomėgis :). Kiek dabar už nugaros kalne mačiau, tai yra Carcassone, Alhambra, Ticket to Ride, Civilizacijos, Sheriff, Scyte, Takenoko, Katano salos naujakuriai. Dabar kaskart susitikę pliekia Corridor - paprastas ant medinės lentos. Aš dar mėgstu ir pasirašau žaisti Finito ir Ligretto, jeigu max 3 dalyviai, nes kai daugiau, tai man mirga marga, nieko nespėju, supanikuoju ir neįdomu. Aišku, dar klasika Uno, Alias, kažkoks ten vakarėlių žaidimas, kurį per pora naujų metų su vyro broliu žaidiėm ir prisijuokėm. O dar nemažai slepiasi už fotelio, kur nematau :).

Kepti visai rekomenduočiau kokius biskočius - jie man kalėdiški, skanūs (vakar kaip tik dukterėčią telefonu konsultavau, sakė, kad nori neštis į darbovietės labdaros mugę), gali pastovėt arba tuos sutrūkusius šokoladinius sausainius dovanoms. Mes tai ir uogienių visokių turim, burokų prisimarinavę, anksčiau dovanodavau.

Atsakyti

Turiu knygą Dovanos iš virtuvės :D 

spėkit, ar ką esu darius :D 

Bet pamenu, kad ten buvo idėja dovanoti gražiam stiklainiuke susluoksniuotus ingredientus kokiam nors kepiniui :D  turbūt su receptu, bet šito nepamenu :lol: 

Nu reiks namie išsitraukt pavartyt, turėtų būt ten įdomių dalykų.

Padaryk moliūgų cukatų :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Biskočius tikrai daug paprasčiau ir trumpiau nei moliūgų cukatus pagamint :). O jeigu turi obuolių, tai galima jų traškiai pridžiovint - galėčiau paskolinti aparačiuką, jeigu neturi, kur lupa ir pjausto plonai. Kažkuriais metais nemažai labdarai pridžiovinom. Ai, dar Beatos knygoje antroje yra valgomų dovanų idėjų.

Atsakyti

Strigom ant biskočių? Aš tai darbe strigau.

Atsakyti

Aš tai ant naujienų, tinklalapio, sąrašų ir kotletų iš 3,5 kg mėsos kepimo...

Atsakyti

Dasikasiau iki mezginio!!!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 05 gruodžio 2023 - 19:09

Aš parsivežiau 2,5 kg. krūtinėlės, bet kažką gaminsiu jau tik ryt, tingiu.

Aš esu į darbą, per savo gimtadienį, kuris neturi nieko bendro su Kalėdomis, šiuos kepusi

https://nidosrecepta...iai-sausainiai/

Ir šiuos

https://nidosrecepta...sokolado-idaru/

Abu labai man kalediski, ypač tie cinamoniukai. Sulaukiau daug uch ir ach... 

Atsakyti

Darbas, maxima, 1,5 kg kulšelių orkaitėj, vakarienė, mokykla (susitikimai su Viliaus mokytojais, pasirinkau tik 1). Pasiėmiau tvidą. Tikiuosi pradėt naują mezginį.

Ryt vėl rytas nuo mokyklos prasidės.. 😒

BET - pasidovanosiu ir masažą. Būtinybė.

Atsakyti

Labas rytas!

Kilogramų nekepiau. Pjausnių buvo 360 g, ir tai kepiau taip, kad 1/3 liko.

Nes kadangi vėl organizuoju darbo vakarėlius, tai prisiminiau kaip kalbėjau su mėsos berniukais vienai konferencijai - mėsos pro žmogus skaičiuoja 150 produkto. Alkanam 2 m fizikui - 200 g.

Tai 3500 g katlietkų (dar damaišysi kilą, bet kažkiek nusikrps, tai, sakykim, tas ant to)  yra ant 23.3 porcijų.

Jaučiu, kaip katukas mane už matematiką glosto.

Mezgimai lėti. Bet kokie mieliiiiiiiiiiiii

Kaune - nersiu.

Atsakyti

Gadget, 6iem asmenim (kartais ir daugiau) tik po nepilnus 4 kotletus. Kastasyr, net du kart nepavalgo augantys paaugliai.

Nemezgiau, bukai drybsojau (kiek ten to laiko liko po namų ruošos). Šiandien kažkokia pervažiuota...

Atsakyti

Katuk, tak porcija 150 g. O tas yr nu gal ir dvi katlietkos. Su garnyru ir kompotu, kaip gi kitaip?

Aj, mano paauglė valgo, bet tikrai kaip sveika mergina, o ne jaunasis mėsos naikintuvas (mano kaimynka taip sūnus paauglystėj vadino).

Labai graži diena.

Noriu vaikščiot visą dieną (nu ok, 2-3 valandas) po miškus su Džojalawičium, o ne į kompą žiūrėti...

Atsakyti