Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Prisikartojau truputį. :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 02 gruodžio 2023 - 10:06

Atrodė, kad telefone mygtukas nereaguoja.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 02 gruodžio 2023 - 10:08

Kerpena, nu svarbu laimingai nuvairavai. Čia turbūt daugumai lango užtraukimas vairuojant ekstrymas.

Aš vakar tik mieste turėjau iki vienos vietos nulėkt, bet savanoriais- stiklą aptaškė purvai, kol nupurškė, valytuvai suveiktė irgi menkas malonumas. Aišku, neilgai tas truko, bet kai mašinų daug aplink, persirikiuot tuoj reik, tai sekundės svarbios.

Atsakyti

Aš kai prisiparkuoju prie vyro darbo, šalia autobusų juosta. Tie važiuoja taip rimtai, kelkraštis pilnas košės. Jomajo, išmaudo nuo stogo iki ratų ir svarbiausia apdrebia visą vairuotojo pusės langą bei veidrodėlį. Ką nors tamsoj po to įžvelgt, dar moteriškei su akiniais, šansų mažai...o valytuvai ten nepasiekia.

O tą stiklo aptraukimą puikiai pažįstu... kažkada net teko stot autostradoj, nes nu, nei nuvalyt, nei važiuot apgraibom. O bet tačiau kelio danga dažnai į tai nereaguoja, nes ten jau yra druskytės... aišku, vistiek reik saugotis, ir įtampa išlieka.

Nu ką-savaitgalis. Ramus rytas, bus matyt ir toliau taip pat. Pagaliau baigiau žaliojo nugarą, bus galima pradėt kažką įdomesnio :rolleyes:​ 

Atsakyti

prisiminiau  seną istoriją, kai važiavom po konco, ledijo ant langų,naktis, stot autostradoje negali,tai vairuotojas turėjo marinuotų agurkų, tuo rasalu langus apliejo :lol:​  druska ledą patirpdė, važiavom toliau 

Atsakyti

ir man pridubliavo..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 02 gruodžio 2023 - 12:44

prisiminiau  seną istoriją, kai važiavom po konco, ledijo ant langų,naktis, stot autostradoje negali,tai vairuotojas turėjo marinuotų agurkų, tuo rasalu langus apliejo :lol:​  druska ledą patirpdė, važiavom toliau 

O kaip nesustojęs apliejo?

Man matyt dar ne taip baisiai ledėjo, nes padėjo langų skysčio purškimas ir  paleidau stiprų pūtimą į  langą. Tai taip - užtraukia, nusivalau, užtraukia, nusivalau,  Bet šiaip taip pirmą kartą mačiau tokį reiškinį. Nebent būdavo kada atšąla dar su vasariniu langų skysčio likučiu, tai jis stingsta ant stiklo, kol išpurški.

Atsakyti

nu ne, stabtelėjo porai minučių...kiek ten ant lango skystį šliukštelti užtrunka...gerai, kad buvo mama trilitriaką įdėjusi, o tas nespėjo išsiimti..

stot autostradoje negali, turėjau omeny, kad stovėti ilgėliau..

Atsakyti

Šiandien esu piktas liūtas dėl institucijų abejingumo suteikiant informaciją. Na nejaugi, Regitrai, yra sunku informuoti, kad jei vaikas iki 14 metų turi dalį turto, kilnojamo daikto pirkimo-pardavimo sutartis privalo būti notarine forma? Šiandien 7:50 buvau Regitroj ir jie mane pasiuntė pro duris. Žodžiu, mamos turi būti ir mokytojos, ir gydytojos ir dar teisininkės. Rrrrr… pasiskundžiau.

Atsakyti

Tušinukas iš suknios išplautas?


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 02 gruodžio 2023 - 21:58

Gadget, ką aš iš tos ištraukos turėčiau sužinoti?

Atsakyti

Tušinukas iš suknios išplautas?

 ruošiamasi tą atlikti ryt.. :D ar jau pasiekėte namus su puikiąja tušinuko išėmimo priemone? :hm:​ 

Atsakyti