Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Rašiau rašiau :D praktiškai bukvaliai. Skaitom atidžiai.

Smalsutei rašiau apie siuvimo/audinių pardę, kur ji klausė. Vilniuje prie Kalvarijų turgaus

 Ir:...po ta pačia siuvimo reikmenų parde rūsyje.....

Šiaip gal ne taip išsireiškiau: man patinka pasikuisti ir iškuisti kažką įdomesnio, kitokio, nemasiško. Bet kažkaip paskutiniu metu labai greit pavargstu nuo žmonių masės ir skudurų masės, tarp jų pastebėt kažką įdomaus tampa sunku. Dažnai patikrinu tik kažkokią savo nusistatytą spalvą tą dieną :D ir kai iškuičiau tą šaliką, ieškojau būtent šaliko :D prie naujo palto. Idealiai radau. Dar fotkinau dukrai tedybear paltuką, jis kartu su šaliku ant manekeno buvo. Bet vat paltukas neįtiko klientei spalva :D​ 

Atsakyti

Kakoj Trakų. Gi rašau, po siuvimo reikmenų parde. Kalvarijų turguj :D​ 

Nu geras, vos ne kiekvieną savaitę ten varau, bet nepraeinu pro tą pusę. Audiniai ir ten kažkokie būdavo.

O ar yra reikiamo užtrauktuko, nenuvažiavus nesužinosi. Paprastai kažkokių būna, bet ar tau reikiamo ilgio  bus tuo metu... Man mėlyno reikia, prieš metus neradau. Iki Danesos dar nenuvažiavau. Gal prisiruošiu. Esu pasiruošus susimokėti už persiuvimą.

Atsakyti

Teddybear paltuku mano îpėdinė džiaugtųsi... Seniai matei? Gali foto?

Atsakyti

Nu ten šiaip iškabų nėr. Bet vat reik orientuotis į rūsį po žalia stotele. Iš kairės. Ne iš dešinės. Prie obolių :P 

Atsakyti

Teddybear paltuku mano îpėdinė džiaugtųsi... Seniai matei? Gali foto?

Kaip tik ištryniau ant dienų😀 ai dar pažiūrėsiu, kur siunčiau dukrai.

Šiai nepigus buvo, bet jokių nešiojimo žymių. Atsiųsiu jei rasiu

Atsakyti

 

O ar yra reikiamo užtrauktuko, nenuvažiavus nesužinosi. Paprastai kažkokių būna, bet ar tau reikiamo ilgio  bus tuo metu... Man mėlyno reikia, prieš metus neradau. Iki Danesos dar nenuvažiavau. Gal prisiruošiu. Esu pasiruošus susimokėti už persiuvimą.

Tai jei esi pasiruošus susimokėti už persiuvimą ir neši į drabužių taisyklą, o ne šiaip kokiai pažįstamai siuvėjai, gal ir neverta pačiai vargti ieškant pirkti to užtrauktuko – siuvykla manau turės ką pasiūlyti (nebent jau domėjaisi ir žinai, kad ne). :mastau:

Atsakyti

Nu ten šiaip iškabų nėr. Bet vat reik orientuotis į rūsį po žalia stotele. Iš kairės. Ne iš dešinės. Prie obolių :P

Prie obolių  :B  :D  Nais

Atsakyti

Neužklimpot šiandien? Truputį buvo ekstremalaus vairavimo, bet gražu aplinkui, balta, naktis šviesi nuo pilnaties ir sniego :wub: 

Atsakyti
Aš vis dar iš namų darbuojuos, bet Kaune be sniego, kiek matau smile.gif
Gyvensiu. Šiek tiek kosčiu, bet jau žymiai lengvesnė savijauta.
Jei būčiau dariusi blizgio siauras rankoves- būtų pilnam ilgiui užtekę. Dabar matysiu, koks čia tas ilgis bus ir koks vaizdas. Vieną modelį mačiau, labai panašų - rankovės tiesios, plačios, baigesi vos žemiau alkūnių. Bet kol dar turiu siūlo, tol mezgu smile.gif
Atsakyti

Gal iki 12 pravalys :). Praeitą ketvirtadienį pirmą kartą gausiai snigo, kad net atšaukiau pietus su drauge, nes nenorėjau nert tiesiai į jovalą. Po savaitės - vėl pilna sniego :). Bet, tikiuosi, kad dauguma jau priprato vairuot. Tik reikės po online renginio greit greit lėkt gremžtis mašinos, kad spėčiau. iš ryto - tik iš lovos ir nuo stalo nesinorėjo eit į šaltį :).

Vakar turėjau baigt žakardinę pirštinę, liko 2 eilės po kelias akis, aha... Visų pirma - per anksti nukirpau kontrastinį siūlą, tada pamačiau, kad šonuose, kur turi būt po 3 mėlynas akis, pas mane liko tik po 2. Nieko keisto, turint omeny, kad kaip ir pramiegojau visą seriją kažkokio naujo serialo, kuris net nežinau, kaip vadinasi :). Šiandien reikės kartot. ir pirštinės galiuką nuardyt, akis susirinkt :).

Atsakyti

sveikos,

aš šiemet per sniegus pirmą kart išvažiavau

tik išvažiavus iš kiemo į gatvę kai sumėtė, galvojau rėšiuosi kur į bortą tuoj, ačiū dievui mašinų ir pėsčiųjų  nebuvo

darban dar drebančiom kojom atvažiavau atsargiai atsargiai :D

Atsakyti

Šaunuolė!

Einu rožių uostyt ;)

Kelionėje nunėriau eilutę ;)

Atsakyti