Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Niuma,gi žinai, kad kosulys nepareina per vieną dieną :4u:  ir net per tris nepraeina. Aišku, kad nemalonu ir norisi greičiau, ir įsivaizduoju, kad puikiai žinai ką darai. Nu tai sveikatos..

Šiandien po pietų dirbu iš namų. Nu ir ką galiu pasakyt- šalta sėdėt vienoj vietoj :D 

Atsakyti

Biškį durnai net pasijaučiau, nes panašiai ir man norisi kam nors pasakyti let-me-google-it-for you, net saitas toks yra... Bet kai aš mada ar stilium niekada nesidomėjau, tai net į galvą nešovė paieškoti kokių nors vaizdelių internete pačiai :).nes niekada to nedarau. Rengiuos iš poreikio ir nuojautos, na, ir dar pagal kišenę. Dažnai megztukus mezgu prie jau turimų rūbų, bet va su šitu žaliu mezgiau, kad megzčiau, kad man graži tas spalva susirodė, ir tiek.

 

Privalgiau silkės pataluose, laiminga :).

 

Katuk, ane? :). Ar kai tu dirbi iš namų, tai ir vyras iš namų? Ar atvirkštinė priklausomybė čia?

Aš šiadien nespėsiu sušalt, tik po 13 val prisėdau ir 17 jau lėksiu į tėvų susirinkimą, gal nespėsiu atšalt.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 29 lapkričio 2023 - 14:58
Katukai, suprantu, kad nepraeina per dieną, bet realiai, nežinojau, ką gert nuo toookio sauso ir spazminio kosulio. Ir ar jis nuo slogos, ar nuo rūgščių?
Bet va dabar, atrodo aktifedas plius ambroxolis nuėmė bendrą visos nosies patinimą ir užgulimą. Kvėpuoju. O naktį kėliausi 'pypkės' ieškot, ten ventolinas berods, nes kosulys iki pykinimo. O gyd buvo sakius, kad nuo vaistų, VitC sukyla rūgštys. Pasveiksiu, niekur nedingsiu smile.gif
Atsakyti

Retokai, kokius 2 kart per mėnesį, penktadieniais (kai vyras nusprendžia) dirbam pilną dieną iš namų. Abu. 

Kartais, kai vyras po darbo eina kur nors (kaip šiandien), nuvažiuojam ryte kartu, o aš nuo pietų varau namo

Atsakyti

Restar, mielas megztukas ir prie tų juodų kelnių sakyčiau visai nėra ko kabinėtis. :mirksiukas:
 

Gal kuri esate rimčiau susipažinusi su užtrauktukų asortimentu audinių parduotuvėje Vilniuje prie Kalvarijų turgaus? Kiek tikėtina ten rasti juodą tvirtą užtrauktuką striukei? Danesa pernelyg toli, daugiau nieko nežinau. Pirmiausia buvau sumąsčiusi nešti į siuvyklą, kad pakeistų, bet sužinojus, kad toks džiaugsmas atsieitų link 25 eur. :wacko: , ūmai atėjo nušvitimas, jog prie skautiško laužo pribaigtinai striukei visai pakaktų ir mano siuvimo sugebėjimų. :D

Atsakyti

Ponių laimėje neseniai nukoviau puikiai zomšines sendintos bronzos spalvos kelnes  :wub: ir gėlėmis siuvinėtą džemperį. Dukra sakė, kad spalva jo tobula, ir tik gėlės nusaugojo  nuo staigaus prichvatizavimo.

Schemutę išsispausdinau, darbus padariau ir traukiu link muzikos!

Atsakyti

Smalsute, anksčiau tikrai buvo nemažas pasirinkimas užtrauktukų. Deja, po kovido ten nesu buvusi, tai negaliu atsakyt, ar tebėra.

Ponių laimėse buvau keletą kartų įkišus nosį per paskutinius pora mėn, tai kažkaip nelabai man ten gerai jaučiasi... ateinu patikrint tik diržų ir rankinių :D 

bet užėjau į kažkokią ne tai prabangesnę, bet sakyčiau firminių daiktų išparduotuvę po ta pačia siuvimo reikmenų parde rūsyje. Ir pačiupau labai liuksišką šalį/skarą. Be brendo, už 10 pinigo, bet labai maloni ir šilta. Su malonumu nešioju. 

O nusižiūrėjau tą pardę iš Beatos. Ji ten suknes filmavimams rinkosi :D  tai ten yra ir tipo naujų ir dėvėtų, ir brandų ir ne. Daug visko ir visaip.

Atsakyti

Kokia parda? Koks adresiux? Trakų g. Kitoj pusėj Jurgos?

Atsakyti

Kakoj Trakų. Gi rašau, po siuvimo reikmenų parde. Kalvarijų turguj :D​ 

Atsakyti

Jetau, kaip man patinka, tos taip gražiai jūsų pavadintos, ponių laimės... Grįžus visad apeinu, fantazija tiesiog liejasi laisvai😁

Restar, tiesiog puikiai atrodai, megztukas tiek spalva, tiek tiesiog savimi labai gražus💚, apie derinius nieko nebesakysiu...

Tiesa, šviesios kelnės žiemą DE moteriškių net labai mėgstamos. 

Atsakyti

Kakoj Trakų. Gi rašau, po siuvimo reikmenų parde. Kalvarijų turguj :D​ 

Nirašej bukvalej

Atsakyti

Kakoj Trakų. Gi rašau, po siuvimo reikmenų parde. Kalvarijų turguj :D​ 

Nirašej bukvalej

Atsakyti