Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Turiu dovanas sesei ir mamai, ir vaikams  :wub: 

Liko mielos draugės. 75 pr. Nes vienai JAU TURIUUUUU

Atsakyti
Medicina: persišviečiau plaučius ir nusileidau kraują. CRB tik virš 6, bet kažkokie enz... pakilę. Bus virusas, greičiausia. Ai, wub.gif apgamo atsakymas- 'joks'. Tik randas ten, kur kitos dažniausiai įsideda, o pas mane dar ir išėmė biggrin.gif
Reakcijos. Rrrrr. Veiksmas vyksta su mažiaus mokytoja stiprus. Kt savaitę einu individualiam pokalbiui. Po jo - aukščiau pakalbėt. Tik gaila, kad laikinai vaikas tampa keršto įrankis. Nes dabar pastabų už 'nuodėmes'... oooo... laki fantazija pas kerštingus žmones.
Kalėdinių dovanų - 0. Artėjantiems 3 gimtadieniams- 1,5 vnt smile.gif
Blizgio rankovės ilgėja, bet lėtai.
Atsakyti

Mūsų įstaigos kalėdinis šįmet su aprangos kodu -shiny, Niuma būt į temą :mirksiukas:​ 

Nu bet. 50 pinigų. Net ir Montvydas neatpirks :B 

eisiu į skyriaus. Tik truputį pigiau atsieis :D 

Atsakyti

Va čia privataus sektoriaus pliusas, kad kalėdiniai renginiai nemokami :) 

Mes dar nežinom, kas šiemet koncertuos, paslaptis :)​ 

Atsakyti
Pas mus visada būna paslaptis vasaros ir žiemos balių koncertai smile.gif

Aga - kojinės blizga, mezginys blizga, nagai - ir tie blizga biggrin.gif dar tokių neturėjus.
Atsakyti

Va kaip pasipuošus į pirtį buvau :) 

Tieesa, sapnavau, kad orgabizuojamės šį kartą pirtį ar tai prie jūros, ar tai prie ežero, bet kažkokia visuotinė sumaištis, kaip čia bus, ir kur čia rinktis reikės :D 

 

Priedas  received_1052776969294751.jpeg   174,81KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Kas blizg, tas nešūds! 

Potraukis blizgučiams ir genetiškai persiduoda :) Dukriškai įrodyta!

Pablizgėjau konferencijoje  :lietuva:​ 

Atsakyti

Grįžau. Pabuvau visiškose Kalėdose netikėtai. Ryt ten pat grįšiu iš ryto. Išdrįsau paprašyt mane nufotkint. Nesakiau, kad megztinį draugėm noriu parodyt :), tai detalių nematysit. Megztukas man patinka, bet kažkas ne taip su deriniais, nežinau, ką prie jo rengtis, kad jis suspindėtų. Tai rodau ir laukiu patarimų.

https://www.ravelry....arbonne-sweater

Atsakyti

Restar-kaip gražu :wub:  ko kimbi prie derinuko? Gal kiek per tamsu viskas, trūksta kokio tai aksesuaro, bet šiaip nešiočiau lygiai taip pat :D 

Liuks megztukas :ok:​ 

Atsakyti

Kokia tu graži! Pilna šypsenos!

Ir megztuko nuotrauka to.bu.la! Jaučiasi, kad jis tau p@tinka!!!

Ir tavo batų raištukai yra sodriai dailūs!

Atsakyti

Vat būtent, kad per tamsu. Pastaruoju metu noriu šviesesnių rūbų. Jeigu juodos kelnės, tai šviesesnį viršų renkuosi. Šviesios kelnės tik vasarinės. Sijonai irgi tamsūs arba fasonas netinka.  Kažko reikia - nežinau, kas tiktų :(.

Atsakyti

Aš prie žalios irgi juodas kelnes nešioju.

jei kalbėt šiaip dėl spalvinės gamos, tai dabartinį derinį labai pagyvintų geltona/oranžinė/bordo skarelė.

O šiaip, žalios spalvos daug gamtoj, tai dera: bordo, geltona, ruda, smėlinės, raudona, balta.

Tarp kitko vyras labai fainas šviesias pilkšvai smėlines kelnes storesnės medžiagos pirko, tai manau tikrai tokio spalvyno ale džinsų rastum :) 

Atsakyti