Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Atsakymuose tokio varianto nebuvo 😂😂

Nu ok, buvo detalizuotas atsakymas, kad JEI turit veikiantį radijatorių :) 

O šiaip, jo- svarbu drėgnas oras. Aš žiemą pas save kartais šlapius rankšluosčius išdėlioju, bet ne dėl dulkių, o kad oras per sausas :) 

Atsakyti

Čia kažin reglanas ar antpečiai :hmm: Gražu man, gal net iki reikėjimo.

Priedas  Screenshot_20231126_202715.jpg   996,16KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labai dailu. Mano akys mato reglaną.

Atsakyti

Reglanas. Manekenės pečiai labai aštrūs :D​ 

Atsakyti

Įlindau į Randarbių temas, pažiūrėt, kada atsikraustėm į Pokalbius. Neradau. Bet radau- 'ligoninę', kur 2011 aktualios tos pačios temos- siūlų pertekliai, pvz po 80-85 kg.

Vat ir galvoju- bandyt savo surevizuot, ar tegul toliau ramiai  gyvena per du kambarius :D 

Atsakyti

80 kg :blink:  :blink:  kablelį gal pamiršai

Aš tai neskaičiavau kiekio, masės. Šiaip tik pasikuičiau. Kad nepamirščiau, ko turiu :D 

Bet nu... įtarčiau ne daugiau 20 kg :rolleyes:  

turbūt nustebčiau suskaičiavus :D​ 

Atsakyti
Katukai, ne mano drakiaus tokie svoriai, bet kitų susirašinėjimuose smile.gif Ir maždaug - kai penkis kg sumegsiu, galėsiu sau leist nuspirkt... po kelių dieno postas- ooo ten buvo nuolaidos biggrin.gif
Taip kad tie du hobiai taip ir egzistuoja- megzti ir pirkti siūlus. Ir jei gali būt visai nesusiję biggrin.gif

Nu ką- vakar vakare ir ryte 37. Parsivežiau kompą namo. Kažkaip visai sugriuvus paskutiniu metu. Kažkokių Imuno Shotų vaistinėj vakar nusipirkau su bla bla bla gerais dalykais nuo peršalimų ir vitC padidinta doze.
Atsakyti

O tau negali būt čia koviduko pasekmės? Tavo plaučiai ir šiaip nelabai atsparūs...

Atsakyti
Nežinau. Visko gali būti.
Kosčiau skaudžiai, bet ne šlapiai. Šiaip, pagal savijautas- į gerėjančią pusę, bet bent tris dienas padirbsiu iš namų.
Trečiadienį Emilio gimtadienis- kalnas vaikų namie, paskui kalnas žmonių boulinge. Vis tiek - to judėjimo daugiau, o kai šventė, tai sušilus. Dar ketvirtadienį per sniegus ir po darbo lietus autobusais pavažinėjau. Gal to ir užteko. Dar herpis iškilęs ant lūpos visa savaitė. Tai tiek to mano atsparumo šiuo metu..
Dar uošvis nuo vakar ligoninėj. Vė nervai. Laukiu anytos skambučio.
Žodžiu, kažkaip pabaigt šiuos metus ir laukt naujų, geresių.
Atsakyti

Man irgi patinka, ta mintis, kad tie metai jau į pabaigą.. 

Atsakyti

Man irgi patinka, ta mintis, kad tie metai jau į pabaigą.. 

Atsakyti

Sveikos,

vakar mažai pasijungus buvau, nes tokia šventiška diena, prasidėjusi dainuotojos išruošimu į koncertą (pats koncertas 12, o dalyviai jau 9.15 turėjo būti, repetuotis), tada iki koncerto sukimusi virtuvėje, kad grįžus jau būtų gatavi pietūs... Koncertas labai patiko, buvau pakylėta, aišku, gerumą padvigubino tai, kai dainuoja tavo vaikas, ir dar taip puikiai (nepasikuklinau :D).

Tada pietūs, žaidimai gausioj šeimoj, arbatėlė su tortpyragiu, vakarienė... Visai nudžiugino ir tai, kad mano dvimetrinis pasiprašė, kad tėtis roges rūsy atkapstytų, užsimaukšlino mano pirštines ant savo gipso (tik jos tilpo) ir išvarė su draugu pačiuožinėt nuo kalnų. Ne bet kokių - autobusu važiavo iki Rokantiškių regyklos :).

O aš tai be visokių pašokimų - oi, dar vieną partiją reikia išskalbt/sudėt į džiovyklę/nulėksiu pasiimti siuntinį/pašildysiu vakarienę - baigiau kitai dukrai bukliuotas pirštines ir pagaliau pradėjau raštuotas užsakymines. Tai visi nuėjo gult, o aš nepastebėjau, kaip atėjo pirma... Šiandien atsikėliau su visais, bet nusistačiau žadintuvą 8.30 ir grįžau į lovą damiegot :). Tai antrąsyk pabudau normali :).

Dabar tai suku ir suku 16-to amžiaus dainas :). Labai jau man jos gražios ir pati norėčiau dainuoti tokias.

 

Ai, o apie metus, tai nepeiksiu šitų, nes nežinau, kokie kiti gali būti. Tai geriau džiaugsiuosi - antra pusė kol kas visai nebloga, tfu, tfu. Nepaisant užpylimo :D. Ale, kaip visada, viskas nuo požiūrio priklauso.

Savo bandymą susirgt užgniaužiau  vėl, neblogos priemonės kol kas, veikia.

Siūlų neskaičiuosiu ir nesversiu. Visada smagu ką atradus maloniai nustebti - tai dalis džiaugsmo :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 27 lapkričio 2023 - 12:21