Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Man vyras gėlių parnešė, sako va sėdi vietoj baliaus liūdna😀

1000 karmos taškų tavo vyrui!

Činčin!

Atsakyti

Nu man reiktų šilto vyno...

Keistai jaučiuos... ir truputį slapčia džiaugiuos, kad atidėjom pirtį :rolleyes: nes būt dilema. Gal iki pirmadienio kažkaip išvarysiu tą neaiškumą

Matyt  čia visos pirtininkės ant ribos. Nes man tai irgi  - nesergu, bet pusę savaitės jausmas, kad jau ima kokia tai kvaraba. Tai atrodo jau sloga ima, tai jau atrodo, kad gerklę peršti.  Gal  tikrai organizmas kovoja su kuo nors, o gal ir psichologiškai pradedu prisigalvoti. :)

Atsakyti

Kaip sninga!

Atsakyti

Šnd atvažiavus į oro uostą teko mašinos numerius nuvalyt, kad įleistų į aikštelę- paslėpė snaigės, nenuskaitė. 

Atsakyti

Vilniuje tik vakare pradėjo. Išeinu - sninga!

Atsakyti

Užsnigtos? Ar sniegą kasat?

Atsakyti

Ramus rytas.

Sniegą žadėjo vyras nukast. 

Jaučiuosi gerokai stabiliau, nors jaučiu nosy/gerklėj kažkokį tai neatitikimą. 

Vakar leidau sau nieko rimto neveikti, vakarienei pasikepėm bulbikių :D  su raugintų kopūstų salotikėm (+avokadas+ dž. pomidorai)

Ir užbaigiau kojinę!! Antrąją iš poros. Su kojinėm kol kas raukiu. Bet dar svarstau, mirtinai reik užbaigt blizgio žalio nugarą, likę keli cm. Nu ir turbūt imsiu morkavą :rolleyes:  nors noriu visko ir daug, jeigu įlįsiu į drakiaus spintą, tai dar neaišku, kuo baigsis :D 

O dabar kovoju su dulkėm name, kaip jos mane nervina :B užtenka lovą paklot ir vėl "ežienės" lizdus kampuose sukasi :D​ 

Atsakyti

Katuk, pas mane tai katinai kampuose veisiasi, o pas tave ežiai :D​ 

Atsakyti

Vo, matėt vakar GalvOK? Sakė, reikia bliūdą su vandeniu ant šilto radijatoriaus pastatyt- mažina dulkių kiekį- 'apsunkina' jas. Mažiau skraido :) 

Atsakyti

Aha o kai nėra radiatoriaus?

Atsakyti

Ant grindų dėt tada :)

Atsakyti

Nu tai elementariai grindis šlapiu skuduru išplaut :D  ką aš ir dariau.

O bliūdą kampe dėdavau (nebūtina ant radiatoriaus) kai kankles turėjau. Tam, kad jų lentos neišdžiūtų  ir neatsiklijuotų. O kai stygos įtemptos, tai lengvai išsiskiria

Atsakyti