Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Pas mane bulvės kepa. Nuo vakar liko lėto kepimo sprandinės- kepsniais supjaustysiu. Ir eisiu pamiegot paauglius pamaitinus.

Mezgimo neįvyko. Vis kažką veikiau.

Radau Viliaus pradinuko Žalgirio aprangą. (Emilis lanko pas tą patį trenerį). Mažiui džiaugsmo kalnai. Išskalbiau. 

Atsakyti

Pietums buvo troškinti kopūstai su šernienos dešrelėm. Nu bet baisiai sūriom :B 

Vakarui vėsta vyno butelis.

Atsakyti

Liniuka, aš tai planuoju vyną šildyti😁

Atsakyti

Pas mane nuo vakar šąla vynas. Bet nei vakar, nei, greičiausiai, šiandien nebus atidarytas. 

Atsakyti

Nu man reiktų šilto vyno...

Keistai jaučiuos... ir truputį slapčia džiaugiuos, kad atidėjom pirtį :rolleyes: nes būt dilema. Gal iki pirmadienio kažkaip išvarysiu tą neaiškumą

Atsakyti

Pralinksminot vyno receptais!

Atsakyti

Man vyras gėlių parnešė, sako va sėdi vietoj baliaus liūdna😀

Atsakyti

Aš pradžioj supratau, kad vistiek važiuojat, tik mažesnėje komplektacijoje. 

Bet yra, kaip yra, yra dalykai kurie nuo mūsų nepriklauso...

Aš tai sėdžiu ir negaliu pati iš savęs nesijuokit, nu jau toks žioplas padaras. Renkant kombainą MB aiškinau, kad reikia mėsmalės, argumentuodama, kad prikepiau sausainių, kaip vaikystėje, ten buvo visi tie antgaliukai rinkinyje. Paskui rinkom, perrinkom, MB įdėjo tvirtesnę mėsmalę, o aš aišku nebetikrinu, kas per antgaliai - pasirodo darysim dešras😅.

Restar, tavo šio vakaro meniu itin viliojantis, įtariu šeima nenusiminė, kad likai namuose, ypač kokio pyrago norėčiau... 

Atsakyti

🥰 miela.

Numigau. Vis tiek kažkoks kosulio guzas. Pagaliau ir rankoves megzt pasiėmiau. Gal kokį filmą reiktų susirast. 

Atsakyti

Kapseika, dalyvių kiekis susitraukė iki 5. Tai bandom perkelt :) 

Atsakyti

Jau atvėso :rolleyes:

Priedas  Screenshot_20231125_193942.jpg   753,16KB   3 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Net ne pyragas, o praktiškai tortas gavosi. Sugalvojau tą morkų pyragą pertept ir aptept maskarponės su grietinėle kremu. Tai kas ragavo, po 2 porcijas čiupo vieną po kitos :). Ryt po filharmonijos kai visi susirinksim, jaučiu, ir pribaigsim, nors didelis, 30 cm skersmens skarda.

Ryt čili sriubos katilas dar numatytas.

Baiginėju gauruotą pirštinę kitai dukrai, o mintyse tai jau žakardines mezgu :).

Atsakyti