Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Niuma - kad jau nusipirkai, tai išduok, koks tavo svajonių tvidas buvo? Nes apie šviesų irgi žadu svajot kada nors :).

Aš laiminga, nes senuos rėmeliuos nauji stiklai atsirado. Nereikės su akiniais prisimerkt, ar bandyt stiklus į akis susikišt kurį laiką.

Pirkau šio to, bet ko būtinai reikia, arba dovanų. Akcijų normalių nei mačiau, nei ieškojau.

Ėjau pėsčia, tai virš 10000 suvaikščiojau nesunkiai.

Atsakyti

https://www.siulupal...rvegiska-vilna/-  spalva 2523- natūralus tvidas :) prie juodų kelnių.

Dabar sekantis etapas- modelio paieška. Maždaug įsivaizduoju.

Nuolaidų kodai- FB Puslapy. Šnd- PENKTADIENIS - net 30 proc :) 

Atsakyti

Man atrodo, kažkokios pavydolės sušoko ritualinį šokį, kad pirtis neįvyktų :B​ 

Atsakyti

Kas čia dabar, Katuk? 

Atsakyti

Pirtininkės sunegalavo. Tiksliau nemažai. Tai mažoka chebros visais punktais.

Aš pati jau vakar keistai nuvargau staiga ir lygioj vietoj. Bet dar nekreipiau dėmesio, nu pasitaiko man to nuovargio, viskio įkaliau  :D  Bet  naktį keistai šalta/karšta. Nu irgi nurašiau visokiems amžiaus ypatumams. Nosies viena landa kažkokia užburkus, nu irgi ne rodiklis, turėjau ir tą ne su peršalimu susijusį.  Bet vistiek kažko norisi horizontalion padėtin po patalais...

Bet gali būt ir teisiog psichisomatika, kai viena po kitos vis rašė, jog nedalyvaus..

Atsakyti

O vargeli, liūdni reikalai... 

Sergančioms - sveikit :4u: , o likusioms - gero laiko!!!

Atsakyti

Aha, teko persidėliot planus, kas man nėra baisiai blogai, blogiau - neišsipildę lūkesčiai. 

Matyt, to ir bijojau, kad neįvyks, nes pirma  susapnavau, kad liko per mažai mūsų, ir nusprendėm aukot avansą geriau. Tada vyrui papasakojau kaip košmarą. Tada jau 8 išlipau iš lovos, ir skaitau savo sapno scenarijų...

Bet planuotas pyragas vis tiek kepa - naminių drakoniukų laimei, gaminsiu ir silkę pataluos, ir baltos mišrainės biškį, nes morkų su bulvėm virtų liks. Tada plovo katilas. Tik viskas daug lėčiau, nes nėra reikalo skubėt.

Pabūsiu ir gera mama, vieną dukrą šiandien, kitą ryt galėsiu pavežt. Ramiai pamegsiu vakare ir net pamiegosiu :). Bandau privalumų susirast.

Beje, vakar kojas sušlapau, imu jaust gerklę ir aš, galva ima apie save primint. Reikia stabdyt.

Atsakyti

Restar, tu iš zalando perki, gal žinai kaip rasti pas juos dydžių išmatavimus?

Atsakyti

Emilis pas draugą. 

Vyras lėktuve.

Vaistų prisipirkau.

Vaikai iš mano (ne)balso žvengia (savaitę bus ramu namie- panašu, kad balso stygų uždegimas. Man būna).

Ripsas šalia. Einu megzt, jei neužmigsiu, nes naktį 3  kart kėliausi gert, wc, vaistų nuo gerklės. 

Atsakyti

Esu ir aš turėjus balso praradimą. Liudniausia buvo, kai reikia skambinti į polikliniką užsiregistruot, o balso nėra :) Vyro tada irgi LT nebuvo, teko jam iš užsienio skambinti mane registruot.

Atsakyti

Užuojauta sergančioms!

Atsakyti

Liniuka, o nėra dydžių lentelės? Būna prie kiekvienos prekės lyg :hmm: .

Pirko sūnus vakar per didelius džinsus su gera akcija, šiandien pačiupau jo dydžio. Grąžinsim netikusius. Zalando išgydė mane nuo baimės grąžint. Nemokamas siuntimas, nemokamas patogus grąžinimas. Nebaisu ne vieną dydį pabandyti.

Aš gal jau neužilgo išeisiu iš virtuvės, nušliaušiu iki sofos nugarą ištiest, paimsiu ir pirštines megzt. Dukra išlėkė su savosiom. Nefotogeniškos, bet baisiai mielos rankai. Arba skolinsiuosi, ar teks sau megztis.

Priedas  received_564319662551427.jpeg   181,98KB   0 Parsiųsta kartų

Delegavau vyrui gero tėčio pareigas...

Atsakyti