Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Pavydelnikės :D O šiaip kas man patinka naujose kompanijose, tai žmonės su įvairiausia patirtimi, darbais.

Geriu vitaminą D, seleną ir cinką. Reikėtų pasipildyti atsargas.

Atsakyti

Ačiū ačiū ☺️nei auksas nei ką, tik va vidinė cekava babytė atitempė pacekavint. Ir kaip tik prieš akis aktuali tema.

Atsakyti

Man rodos, tavy gyvena smalsi mergaitė! Labai gyva ir šneki, su dailia nosyte.

Atsakyti

Smalsi lapė, kur per nosį vis gauna 🤣🤣🤣🤣

Atsakyti

Priedas  received_871791310931070.jpeg   169,46KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Lapuuutė nuo Kriščiūno kavytės!!!

Atsakyti

Tylu po lapute :).

Negavau tos kavos :D, nors ryte neaišku kiek miegojus kai važiavau, tai jau galvojau, kad gal geriau jausčiausi, jeigu pagerčiau. Paprastai man taip nebūna. Bet paprastai lėtai būnu namie, kol pabundu :). Nu ir kas iš to ryto ansktyvo ten važiuot - iki šiol gulir laukia operacijos... Alkanas.  Bent lovą ilgesnę jam surado - išgabeno iš palatos kūdikio lovelę, atvežė pailgintą normalią.

Užsukau į darbą atsispaudinau schemutes ir ... sėkmingai kažkur visas palikau  :B . Tada pirkau aliejaus, o jau kad netoli buvau, užsukau į Siūlų mazgą Drops Nord. Tai paėmiau daugiau, nei reikėjo jų  :B . Na, ir dar Drops buklė kamuoliuką, patiko "kailinės" pirštinės, manau, ir antra dukra  panašių norės. Dabar būsiu pirštinių maniakė. Gana ilgai manau, kol patenkinsiu grožio ir šilumos poreikį. Nes megztinių sau turiu kol kas pakankamai. O ta smulkmė gana greit pradžiugina. Gal ir parduosiu, jeigu neišsidalinsim vietoje :). Gal dovanosiu. Tas Siūlų mazgas kaskart mane sukrečia. Kaip galima sėdėt tam jovale ir bent kiek neapsitvarkyt, kad būtų jaukiau, fainiau sėdėt bent jau...

Atsakyti

Turbūt nesu buvusi tam siūlų mazge.

O dėl operacijų, visda gi taip būna. Jeigu planinė, atvažiuoji iš pat ryto, surašo ten tave, o tada lauki, kol visi skubūs neatidėliotini susioperuos ir ateis tavo eilė. :4u:​ 

Atsakyti

Be patirties aš :). Nieko nežinau. Sakė - tu didžiausias, tai būsi paskutinis.

Kainos geros siūlų mazge, apyvarta, matyt, didelė, pokai ten bile kaip sumesti, suversti, praplėšyti. Jeigu aliejaus varysi - užsuk, susidarysi savo nuomonę :).

Atsakyti

O kur čia yr? Nes man siūlų mazgą googlas tik Klaipėdoj duoda.

Atsakyti

Net įdomu pasidarė. Bet neeitina.

Atsakyti

Siūlų mišką manau turėjo omeny ;)

Atsakyti

Jep, miškas. Prie troleibusų parko Žirmūnų pačiam gale. Aliejus - prie Patogu pirkti. 

Ot apšmeiau fainąjį Siūlų mazgą, nu....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 21 lapkričio 2023 - 13:47