Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš jų arba tokių ispanų espreso mašinos noriu. Darbe.

Atsakyti

Aš irgi tokį turiu, dar makaronų priedą. Brangus gyvatė :B

Kokį smagų vakarą turėjau. Mūsų kaimo moterų bendruomenė buvo pas mane susirinkus ir žaidėm Mafiją. Su prabangiu dreskodu, kaukėm ir profesionalia vedėja. Labai patiko. Po poros savaičių renkamės kalėdinių vainikų pynimui. Antra sekta :)​ 

Atsakyti

Radau aliejaus iš Ispanijos ūkio po 35 eur už 3 litrus. Bandysiu nusipirkt ir išbandyt. Kolegės vyro draugas. 

Vakar numezgiau 5,5 piršto ir dar galiukų prikaišiojau kokių 20 :). Tai jaučiausi ant persimezgimo ribos. Bet baisiai patenkinta esu, kad ir tvaru, ir greičiau nusimezgė, ir nereali vilna, sau tokių norėčiau. Kibsiu megzt dabar kumštines mažei. Vakar prisipažino, kad bepirštes pametė, o su naujom pirštuotom grįžo šaltom rankom.  Bernam tai reikia varyt į turgų ir nupirkt su pirštais telefonui tinkamais.

Atsakyti
Liniuka, kaip smagiai man jūsų bendruomenės susibūrimai persiskaito vis wub.gif
Atsakyti

Aha Liniuka, taip gražiai jūs ten susibūrėt, o ir ne tik paplepėjimui susibėgat, vis su kokia programa. 

Atsakyti

.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 20 lapkričio 2023 - 11:41

Labas dienas,

Liniuka, ir aš pritariu  -  fainai ten jūs susibendravot. Yr ir mūsų Balsiuose veiklos, bet aš kažkaip šiemet be entuziazmo kur nors jungtis. Gal tik reiks patykot į kokį žygelį aplink apylinkes leistis.

Restar, megzt nieko nepradėjau vis dar, bet kepurę vakar jau išskalbiau  :ax:  :lol: Galvoju, gal atsivešiu siūlus į pirtį ir ten ką nors sugalvosiu. Atsarginis atvejis, kad nesėdėčiau rankų sudėjus - kojinės :D

Šeštadienį buvo Mišios už tetą, metinės. Taip fainai su gimine pasisėdėjom, restoraniukas Vilijampolės užkampy labai fainas, visai prie pat naujai statomo tilto. Maistas labai gražus :D Ir skanus sakyčiau.

Tik vakare pusei svečių pilvai sustreikavo, bet neatsekėm, kad būtent nuo restorano maisto, nes visi valgėm tą patį beveik, o suviduriavo ir vėmė pusė :hmm: Pvz mūsų viai šeimai iš vis nei vienam nieko. Sesės vyrui, mano mamai, pusseserei, pusbrolio mergaitei nekažką savijauta iki dabar. Ta labai įdomiai sakyčiau  :rolleyes: 

katuks parašė, kaip apie mane - papildų turiu, grafiko jiems gerti ne. Ir niekaip nesustyguoju info, kada kas geriau. Vit D geriam rytais, omega vakarais, visa kita dienos bėgy. Bet va prabėgom paskaičiau, kad ir omega reik rytais. Na bet bent jau geriam šituos su vaikais beveik nepamiršdami. Mano vyras nusistatęs prieš bet kokius papildus ir vitaminus, tai jam grafiko nereik :D

Atsakyti

Laba.

Aš papuolu ant aktualių temų. Ieškau savo blenderiui vienos detalės. Tai vajulite radau daug įvairių detalių. Tik to ko reik nėra. Reiks rašyt jiems el laišką. Gal ten rasi ir tu Katuk, sau indą. 

Atsakyti

Sloga. Tikėkimės tai peršalimas, ne virusas ir pirtis nenuplauks. Dar išgysiu.

Atsakyti

Freke, tu auksas. :clap:  radau savo bliūdą. Rašo, kad laukti 2 sav, bet bent jau radau.

Apie Liniuką tai patylėsiu :B  o tai iš pavydo net kvapo neatgaunu :D​ 

Atsakyti

Katuk, ko pavydi LIniukai? Mafijos su dresskodu? Antros sektos? Ar makaronų priedo?  :lol: 

Su tais papildais ir man sunkiausias atvejis su grafiku. Atsimenu gerti tik ryte prieš valgį savo vaistus, po valgio - jau pamirštu, va, ir dabar tik vit D atsiminiau. Vakare geriu geležį su Omega 3. Kažkur visgi buvau išskaičiusi, kad geriausiai pasisavina geriant vakare. Matyt, nuomonės skiriasi. Man lengva atsiminti vakare - po dantų valymo prasuku pro spintelę ir - į lovą. O kada gerti kokį magnį, neurorubiną, pananginą... Tai vat ir išgeriu kokį 1 sykį per savaitę, kai atsimenu... Nu gerai, kartais NET 3 dienas iš eilės, ypač, kai jau širdies plote ima skaudėt...

Atsakyti

Labas dienas,

Liniuka, ir aš pritariu  -  fainai ten jūs susibendravot. Yr ir mūsų Balsiuose veiklos, bet aš kažkaip šiemet be entuziazmo kur nors jungtis. Gal tik reiks patykot į kokį žygelį aplink apylinkes leistis.

Restar, megzt nieko nepradėjau vis dar, bet kepurę vakar jau išskalbiau  :ax:  :lol: Galvoju, gal atsivešiu siūlus į pirtį ir ten ką nors sugalvosiu. Atsarginis atvejis, kad nesėdėčiau rankų sudėjus - kojinės :D

Šeštadienį buvo Mišios už tetą, metinės. Taip fainai su gimine pasisėdėjom, restoraniukas Vilijampolės užkampy labai fainas, visai prie pat naujai statomo tilto. Maistas labai gražus :D Ir skanus sakyčiau.

Tik vakare pusei svečių pilvai sustreikavo, bet neatsekėm, kad būtent nuo restorano maisto, nes visi valgėm tą patį beveik, o suviduriavo ir vėmė pusė :hmm: Pvz mūsų viai šeimai iš vis nei vienam nieko. Sesės vyrui, mano mamai, pusseserei, pusbrolio mergaitei nekažką savijauta iki dabar. Ta labai įdomiai sakyčiau  :rolleyes:

katuks parašė, kaip apie mane - papildų turiu, grafiko jiems gerti ne. Ir niekaip nesustyguoju info, kada kas geriau. Vit D geriam rytais, omega vakarais, visa kita dienos bėgy. Bet va prabėgom paskaičiau, kad ir omega reik rytais. Na bet bent jau geriam šituos su vaikais beveik nepamiršdami. Mano vyras nusistatęs prieš bet kokius papildus ir vitaminus, tai jam grafiko nereik :D

Įmesiu nuorodą,ryto vakaro vitaminčikai yra

Freke, tu auksas. :clap:  radau savo bliūdą. Rašo, kad laukti 2 sav, bet bent jau radau.

Apie Liniuką tai patylėsiu :B  o tai iš pavydo net kvapo neatgaunu :D​ 

Jio, Frekė yra esminis iškastinis metalas, KAI IŠSIKASA.

Kvėpuok, katukai, kvėpuok.

Atsakyti