Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Terezza, nu manau pas mus kalba buvo ne apie sportininkes, o apie eilines moteris, kurios nori būti sveikos ir laimingos. Kai kurioms sunku be maisto skanaus to pasiekt...

Aš šiaip net nelaikau savęs sveikuole. Žinove irgi ne.

Čia buvo tik pavyzdys, kiek daug įtakos maistas turi. Bet tie patys principai ir nesportininkėms galioja. 

O maistas geras/sveikas nebūtinai yra neskanus. Bent jau aš tikrai valgau labai skaniai. Ir daug. 

Į mezgimo temą - mano suknutė artėja prie finišo tiesiosios. Liko kokie 10cm sijono ir trumpos rankovytės.  :yahoo: 

Atsakyti

As kai pagalvoju tai is tikro savo supratimu ir savo laimei megstu sveika maista..is tikruju, o ne isikalbetai megstu darzoves ir dar vaikystej valgydavau karbonada nes tik su juo salotu duodavo.nu juokingai kai augusiai kaime bet taip buvo..ir tik dabar augindama nevalgu ir isranku vaika ( o pati ne kitokia buvau) suprantu kodel

Simas pvz jei idesi mesos, bulviu ir darzoviu visada prades nuo darzoviu, ir jam dzin kad ta mesa atsals, jis suvalgys agurka, puse bulves ir aiskins kad jau sotus ...nu tenka darzoves traukt sonan ir leist jas valgyt tada kai nors truputi sotaus maisto suvalgo

Nu ir aisku del igimto rugstingumo padidejusio, ar del ko bet man puikiai virskina gyvulinius baltymus, ko nepasakyciau apie kruopas, is visu kruopu rugstis nekyla tik nuo grikiu ir nuo kyvnos 

Avizos is vis kazkoks siaubas mano skrandziui, o perlines kruopos pusei dienos plyta pilve stovi

Atsakyti

Lace, o apie siūlus negirdėt? Nors gal kažkieno kito adresu užsakyta? Aš tai nieko nakčiai nevalgau, užtat kyla noras siūlus pačiupinėt :). Bet šiaip tai žiauriai noriu miego... Labanakt :4u: .

Siūlai jau pradėjo savo kelionę, šiandien tikrinau DHL informaciją - siuntinys Vokietijoje paskirstymo punkte. Jau neuźilgo bus ir LT. Atkeliaus pas Liniuką.  :rolleyes: 

Nu gerai gerai, kol tavo drakius nemato ir negirdi, imam viską. :rolleyes: 

su kokia spalva miksuotum tą chaki? Šisip įdomu, nes man patinka tavo spalvinis jausmas.

Tradicinis labai tas mano spalvinis jausmas  :oh:  pirma mintis derinimui - garstyčių spalva. Dar įsivaizduoju su kokia ochra derėtų, tam tikro atspalvio persikine, gal blyškia neužmirštuolių žydra. Su raudona būtų toks ryškus agresyvokas derinys. Reiktų dėliotis šalia ir žiūrėt...

Atsakyti

Labos :4u: 

Oho kiek puslapių vakar priplepėjot :D 

Pas mane tai dvi pagrindinės mitybos problemos: niekaip negaliu atsisveikint su angliavandeniais baltų miltų pavidalu ir ribota fantazija platesniam racionui. Ai dar ir trečia bėda atskiras gaminimas M.

O klausykit, kad jau visos tokios susidomėjusios sveika mityba, darom žaidimą. Paeiliui kiekviena pasiūlom išbandytą receptą. Per dieną vienas, tinkamas vakarienei, ir visos bandom gamint. Tik reikėtų iš vakaro, kad produktus nusipirkt. Man tai labai gerai būtų, nes kaip ir sakiau ribota mano fantazija... 

Koks gražus oras :wub: 

Katuko lysvės kad progresuoja. Jaučiu vietiniai kaimiečiai žiūri kaip į 9 pasaulio stebuklą :D  O aš jaučiu savo daržininkės karjerą baigsiu :B Iki šiol kiek ką augindavau viskas būdavo gana skurdu, nes be trąšų, o ir žemė prasta. Šiemet užvežėm juodžemio, patręšiau kompostu. Nu ir ką - naujas bajeris - beveik nieks nesudygo :B Išdygo tik ridikėliai ir žirniai. Sėjau kaip visada, laisčiau... Ech nelemta man būt ūkininke...

Atsakyti

Labas rytas,

 

Aš pradėjau po pertraukos vėl skaityt knygą, tai nėr geresnių migdomųjų  :oh: 

Seniai ryte bebuvo tiek skaitymo, geriausia tema - MAISTAS :D

Aš tai nepretenduoju tapt sveikuole, bet labai noriu po truputį irgi keist kažką ir aišku, pagrindinis noras pamest pūkus...

Man labai sunku kažko iš principo atsisakyt, nes mano organizmas per daug gerai toleruoja viską  :oh:  Ką jau paveldėjau iš tėvo tą paveldėjau, jis negali užmigt nepavalgęs tai aš irgi panašiai.... Man pučia pilvą tik nuo ankštinių ir nuo majonezinių mišrainių, šiaip aš jų negaminu ir nevalgau, bet per balius nesusilaikau.

 

Kažkada seniai, prieš 11metų aš irgi buvau vegetarė ir sveikuolė, nors ir trumpam, tačiau tai dariau ne dėl savęs, todėl to laikotarpio tikrai nenorėčiau nei prisimint, nei pakartot, nes iš prigimties esu visiška mėsėdė.

Sportuodama (kiek ir kokių sportų nesu bandžius) jokių rezultatų nei karto nepasiekiau, matyt, dėl to, kaip sako Terezzza. Tam, kad numesčiau bent kilą-kitą, turiu labai stipriai susiveržt diržą, tiesiog pusbadžiu laikytis, o vakare man atsiveria visos valgymo čakros, kurios visą dieną miegojo....  :oh:

Tiesa, kad labai sunku atsikratyt viso gyvenimo įpračių, įaugusių į kraują, ypač, kai kiekvieną savaitgalį visa tai matai ir dalyvauji .... :D

 

Soją esu valgius ir visai pakenčiamai valgoma, suprantu, kad valgo ją normalūs vegetaraiir veganai, bet nesuprantu veganų, kurie labai aršiai gina savo įpročius ir idėjas, bet tuo pat metu visais įmanomais būdais savo maistą verčia panašiu į normalų :D Gamina veganiškas picas, veganiškus mėsainius, veganiškus tortus ir ttt, nu tai šlamškit tas žoles žolės pavidalu, kam čia apgaudinėt save ir kitus, kad tu viso to nevalgai  :D (Katuk, čia ne tau :D )

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 06 birželio 2017 - 07:11

Labas rytas, amžinos problemos - pūkai ir maistas :)
Man kažkaip pavyko per gerą mėn be kančios nusikratyti 5 kg. Ir tikrai nepuoselėju iliuzijų sverti mažiau negu žinau savo ribas ir galimybes.

Ai, diskutuota ir diskutuota apie tai juk ;) Ir visos viską žinom.. Tik kartais ieškom sau pateisinimo arba bijom iškristi iš konforto zonos :)

Saulėtas rytas bent... Nors šalta.

Ką galite papasakoti apie Biržų-Rokiškio kraštą? Nesu ten buvusi, o savaitgaliui MB liepė susiplanuoti maršrutą. Reiks googlint :)

Atsakyti

Labas rytas, amžinos problemos - pūkai ir maistas :)

Ai, diskutuota ir diskutuota apie tai juk ;) Ir visos viską žinom.. Tik kartais ieškom sau pateisinimo arba bijom iškristi iš konforto zonos :)

Ką galite papasakoti apie Biržų-Rokiškio kraštą? Nesu ten buvusi, o savaitgaliui MB liepė susiplanuoti maršrutą. Reiks googlint :)

Klysti, šįkart, mes diskutuojam apie kelią link sveikumo, tik aš čia sakau, kad mano pagrindinė motyvacija pūkai :D

Biržai: pilis, ežeras, alaus darykla.

Rokiškis: Dvaras ir centras. Daugiau nieko įdomaus nežinau, važiuokit geriau dar iki Anykščių :D

Atsakyti

labas rytas..nu...nervas jama, gražu tai gražu bet turiu įtarimą kad nudidinau, teks ardyt šmotą..bet gal ir nenudidinau, neina žmoniškai pasimatuot, va kas nervina

Atsakyti

Liniuka, su receptais tai kąžinau....gali ir nepavykti gaminti visoms, nes nugi ką ir aptarėm, kad kiekvienoj šiemoj atsiranda koks nors nuokrypis, tas to nevalgo, tas ano, tai gali ir nepavykti gaminti kolektyviai. nors receptai sveikintini.

tik kad maniškiai receptai tai labia neįdomūs ir jų užtektų nebent savaitei :D

dėl lysvių ir ūkininkų. tai kad pas mane lysvės atsirado, tai dar nereiškia, kad ten kas nors užaugs :D  tuo labiau taip vėlai susėta.

šiltnamy pvz visai nedygsta laiškiniai svogūnai. bazilikas užsikonservavo ties trim lapeliais. paprikos nedygsta.... gėlių kažkokių sėklų lauke pabėriau, ale bet nelenda....

na, bent jau agurkų pridygo staigiai ir daug. šiltnamy. tai bandysiu sukelt dalį į lauką.

na , bent jau  sena moliūgo sėkla išlindo ant velėnos krūvos :D

ir Restar dovanoti pomidorai bujoja :super:  tikiuosi ir kokį pomidorą sunokins. žiedų jau nemažai, svarbu, kad nenukristų.

beje, pomidoų žinovės. klausimas - nuo ko gali suktis pomidorų lapai? per šlapia, ar per sausa? ar ir tas ir tas? nepasakyčiau kad smarkiai, bet tokie vis pasiraito link stiebo, t.y. ne į viršų sukasi, o į vidinę pusę.

apie pačias lysves, tai kai įrenginėjom, vis viena kaimynė ten tranzitu praeina, tai pakomentavo, kad labai gerai sugalvojot šitam molyne... stebėsim, ar neatsiras kaime daugiau tokių :D

žemės dar liko, norėčiau dar ko pasisodint, bet turbūt ne sezonas :hmm:  ypač jei sužydėję kokie nors krūmai.

maisto klausimu, pasikartosiu, manau, kad visos esam labai individualios, ir kokia metodika tinka Marytei, tai gali visiškai netikti Onutei. bet iš patirties galiu pasakyti, kad viskas įmanoma. aš irgi buvau ir maniau, kad niekada negalėsiu gyventi be mėsos, kad amžina mėsėdė. na ir štai, tuoj bus du metai, kai jos neragavusi. ir nesinori. ir gyva, ir netgi lašinių turiu pasiauginusi :D taip, sunku smarkiai iš pradžių, ir pagundų milijonai, ir ypač kai savęs gaili, tai norisi viską mesti. reikai palaikymo ir kompanijos. nu ir  dar daug visokių aplinkybių :D 

mezgimas. Lace, patiko man mintis derinti chakį su kažkokia rožine ar ryža. gal net rasiu kažko panašaus pas save.

tai tu ten man šnipštelk, kas ir kaip, už ką ir kiek. nu ir kada :D

nors vakar jau prieš pat miegą paknisau savo turtus, tai radau tokį derinį: linas, viskozė ir medvilnė. labia panašių atspalvių, lengvas visai malonus melanžas gaunasi. nors paskutiniu metu man biškį su regėjimu bėdos, tai vakare patamsy, prie intymaus apšvietimo, nelabai inmatau spalvas. nu ir dar tas nepatinka, akd vėl tas pats vienas iš atspalvių, esančių spintoje.

uf, kiek prirašiau :karsta:

Atsakyti

chakis su oranžine (ar ryža yra nerealus derinys)

turėjau bliuzelę pirktinę dryžuotą tokių spalvų tai labai bent man prie veido tiko, visi girdavo :)

nors va taip patiesus neapsivilkus tai kąžinau ar man gražu

 

o Liniukos idėja su receptais man patiko, nu nebūtina gi visom taip jau būtinai gamint bet bent prisirinktume idėjų, aš pvz lyg tai už lešių sriubos receptą tau dėkinga, ir man dzin kad vienas kuris nevalgo, mes ir šiaip dažnai aš sau gaminuosi, mb sau vakarienę jei maniškės nenori (pas mane dažniausia salotos ar sūris ar kiaušinienė, kartais tik sriuba) nu ir  vaikui kadangi pusalkanis iš ugdymo įstaigų grįžta gaminu rimtą vakarienę kaip pietus, dažnai tą maistą ką jam pagaminau paskui į darbą nešamės, nu o jei ne toks alkanas tai gauna lęšių ar grikių, kartais makaronų be nieko ( jei labai alkanas darau su tunu) arba karšto sumuštinio paprašo(retai)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 06 birželio 2017 - 08:15

Klysti, šįkart, mes diskutuojam apie kelią link sveikumo, tik aš čia sakau, kad mano pagrindinė motyvacija pūkai :D

Biržai: pilis, ežeras, alaus darykla.

Rokiškis: Dvaras ir centras. Daugiau nieko įdomaus nežinau, važiuokit geriau dar iki Anykščių :D

Sveikumas, sakyčiau, irgi sąlyginė savoka. Šių dienų darbinė aktualija - visam pasauly auga sviesto vartojimas. Taip auga, kad jūs patikėkit..Ir kainos iš paskos. Nes tai biržinė prekė. O juk prieš kelis metus visi žviegė kaip sviestas nesveika. Ir metėsi ant margarino...

Reikia didelio domėjimosi ir protavimo, kad atskirti sveikumą nuo mados, kad nepasiduoti masinėm psichozėm.

Ir klausytis savo organizmo :)

Atsakyti

:(jo kad sviesto kaina auga pastebėjau..siutas ima

Atsakyti