Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Savaigalis skirtas totaliam poilsiui. Masažas, miegas. Tik ukrainietiškų barščių išviriau vakar puodą, tai valgysim dar ir šiandien, ir rytoj.

Dar siūlų nepirkau, bet šitie vilioja išbandyti. https://www.woolyyar...10-polyamide-3/

Atsakyti

Mes stipriai galvojom dėl masažų, bet užteko penktadienio baseino su pirtim ir masažinėm srovėm :) fainai pasibuvom.

Jau namie. Reikės ruoštis darbo savaitei po atostogų. Noro mažai. 

Atsakyti

Man iki atostogų dar mėnesis. Intensyvus periodas darbe laukia, bet po to bus daug saulės ir šilumos, ir pirmos Kūčios ne namuose.

Atsakyti

Prisėdau pagaliau... Jaučiu, nebaigsiu tų pirštinių vyrui tokiu tempu. Užsakovė pagaliau parašė, kas patinka iš raštuotų pirštin. Bet dabar neaišku, kada būsiu darbe schemučių atsispausdint. 

Pagaliau ir aš turiu vieną dovaną - dukra auskarus mugėj užsisakė.    

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 19 lapkričio 2023 - 17:52

Šeimynai pasakiau, kad šiemet gali laiškų Kalėdų seniui nerašyti, jau padariau už mus visus😁. 

Norėsim kokio tai virtuvės stebuklo, kad maltų, plaktų, pjaustytų, spaustų ir pan.

Dabar turiu visokių pavienių senų kledarų. Lyg ir ne badaujam, įmanoma ir su jais gyventi, bet...

Kainos aišku gąsdina 🤦‍♀️

Labai nemėgstu naujų daiktų, t. y. paties pirkimo, jaukinimosi ir pan.

Tai norėtųsi kažko kas ilgiau laikytų.

O tai reiškia metalinis korpusas ir bla, bla...

Žiūriu į Kitchenaid, kaži ar tik gerai sužaistas marketingas ar tikrai vertas tų pinigų 🤔

Atsakyti

Vertas!

Atsakyti

Gadgeduk, turi? Kurį iš jų?

Aš abejoju, ar daržovių pjaustyklės priedo man reikia, gal geriau vietoj jo imti sulčių spaudimo priedą.

Kaip man sunku tokie sprendimai, suprantu, kad ne vyrą renkuos, nu bet...

Atsakyti

Turiu va šį (2018 m. versiją), tik su baziniais daiktais. Plaku ir minkau tešlą, plaku kremus. Tobulai.

https://kitchen.eu/l...5ksm125eob.html

Pirkau sausį UK.

Atsakyti

Į šitą ir aš žiūrėjau, manau, kad 4,8 l. bliūdo mums 4-iems, o nuo kitų metų gal net trims pilnai užtektų. 

Tai sakai minko, dar abejojau ar parveža minkymą, tai dabar jau ramiau👌

Luktelsiu dar penktadienio, gal kokią nuolaidą kas padarys. 

Atsakyti

Bet Lt kaina jų dar riebesnė, nors jau ir pas mus jie man nepigūs pasirodė. 

Atsakyti

Maniškio kombaino blenderio indas trūko.... ir plę, negaliu užsisakyt, bo tipo per senas modelis. 2017 metų.

Tai va, o tą indą tikrai naudojau, visokiem kokteiliam, ledam, frape...

Bet keisti viso kombaino kaip ir nenorėčiau. Bet dar vieno prietaiso irgi nelabai. Tai net nežinau, kaip čia išspręst tą problemytę.

Atsakyti

Katuk, o jei kokiam eBay dėvėtą pažiūrėt, jei rasi kokį ilgiau neparduodamą daiktą gal susigundys dalimis parduoti.

O kokio gamintojo taviškis? 

Atsakyti