Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Buvau nuterorizuota su picom, tai sėdžiu visa apsunkus. O tokia gera dienos pradžia buvo su skaldytų avižų koše su šilauogėm :wub: 

Galvoju, kad senokai baltos mišrainės nevalgiau, eit reikia iki pardės ta proga, nusipirkt produktų.

Atsakyti

Ryte apsipirkinėjau, vedžiau dukrą iki Filharmonijos repeticijai, parlėkiau namo pėsčia ir pasijutau leisgyvė nuo kopimo laiptais. Tada netikėtai viena namie pabuvau, pailsėjau :wub: . Pietums - azijietiški makaronai pagal Ant medinės lentelės receptą. Trise namuose. Einu primezginėt vyrui pirštinių. Nors spalvom nedžiugina, bet baisiai maloni Teksrenos vilnelė. Delnai ir pirštai nusibaigė kasant sniegą, o riešai liko. Šiandien jau dorosiu pirštus.

Vakarienei korėjietiška kiauliena pagal Sonatiną su kopūstų salotom. 

Atsakyti

O aš sulaksčiau į Kauną ir atgal, vežiau dukrą į orouostą. Dabar sėdžiu kirpykloj :flirt2: 

Dar tam tarpe pirkau lapų grėblį :D  ir du megztinius Outlete. Nu ir kam man megzt, jei visai gražutį su kažkiek vilnos už 18 pinigų paimu :rolleyes:  dar palikau HF megztuką su kašmyru, bet matyt kažkokio seno ožio ta vilna, nu labai šiurkštus ir kandantis.

ir liko neplauta mašina ir netvarkyti namai. Bet vakare matyt jau drybsosiu, nes pavargau :frusty: 

Maistui visokių likučių pilna, tuno salotos,  troškinuks,dar šio bei to. Mums dviems tai jau persivalgymas.

Beje, vakar darbe darė kūno masės analizę. Liūdesėlis.... anstvoris, tai čia aišku, bet vat vandens tai labai mažai... kas nudžiugino, tai vidinių riebalų nedaug ir raumenuko yra. Tai plę, tik ėst mažiau reik visokių nesąmonių....

Atsakyti

Wooly nuolaidomis kašmyrui gundo :B Panaršiau, bet kai tiek temezgu tai kam man tie siūlai.

Katuk, kada tu dukros lankyt skrisi? Proga kelionei :)​ 

Atsakyti

Kalbinu vyrą per jo gimtadienį :rolleyes: 

Pradėjau iš anksti, gal kaip nors prikalbinsiu iki sausio galo  :D​ 

Nors gal gražiau būt kada pavasarį.

Arba per kalėdas. Nu bet brangokoka tokiu metu

Atsakyti

O, tai būtų su vyru tuo pačiu lėktuvu skridę :) Bet nusipirko kitus bilietus, savaite vėliau.

Palangoj žmonių- nenormalus kiekis 🤐 Tiek rugsėjį, tiek spalį, tiek dabar- kai bandom mieste mašiną pasistatyt- ratais kvadratais reik važinėt, kol įkišam kur nors. Čia taiz retais kartais, kai važiuojam iki ukrainietiškos virtuvės barščių pavalgyt :) 

Mašiną, neiškentęs vaizdo, šiandien nuplovė, nes aš vis taip žadėjau ir laiko neradau :D 

Katukai, reikėjo važiuot per Helowyną, sako, didžiausias Europos parkas, moliūgais papuoštas.

Nebemoku megzt kojinių 🤣 pirmą per ilgą nusimezgiau, antrą- per daug trumpą. Abieju pirštukus permezginėju. 

Atsakyti

Truputis mezgimo, daug kavos ir puikiai diena praėjo. Kokiam gražiam mieste gyvenam! Labai gražiam. Su barokine muzika bažnyčiose  :wub: 

Wooly kašmyrų kainos su 20 off pagražėja. Radau skaisčių spalvų! 

Katuk, o Kaune tik apsisukai?

Restat gaminimai skamba restoraniškai  :essen:​ Aš tik karkų medaus/riešutų padaže pakepiau ir išsidėliojau pirkius virtuvei. Visokie maži patogumai, nuo bulvių dėžutės iki raviolių formytės.

Atsakyti

Jo, Kaune tik apsisukau.... na, buvau užbėgus į 2 aukštą oro uoste :D 

Bet diena tiesiog sprogo. Vakarienę valgant vyrui sakiau, kad toks vaizdas, kad ką tik atsikėliau ir pusryčius valgau. Ir energijos neliko niekam. Kojinę paėmiau megzt ir tiesiog atmetimo reakcija kažkokia...

Atsakyti

❄️☃️🎄🎁🎊

Priedas  received_633126805444597.jpeg   195,93KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Niumos tiesiog kalėdinis atvirukas  :wub: .

Mano patiekalai tai eiliniai, šeimos mėgstami. Visokie medaus riešutų padažai skamba restoraniškiau.

Sugebėjau vakar numegzt 3 pirštus. Su kokiom 3 serijom, jeigu ne daugiau, serialo. Nežinau, kaip čia taip lėtai gaunasi.

Šiandien vėl visą dieną be vyro praleisim, grįžo vakar 8 iš sodo, užsiturbinęs nuo pasišvaistymo benzopjūklu:). Tai šiandien dar anksčiau iškurnėjo, nes dar liko ir pjovimo, o dar daugiau - tvarkymo. 

O aš vėl gaminsiu, pamegsiu, gal iki Užupio blusturgio su dukra nueisim, reikia pažiūrėti, ar dar bus šiandien. Vakar po pamokų ir kosmetologės grįžo leisgyvė.

Atsakyti

Sveikos sekmadieny, 

Niuma tikrai atvirukas, švenčių šauklys❤️

Kažkaip šiemet itin laukiu tų, įsižiebsiančių lempučių...

O ir pati save pralenkiau, jau turiu net dvi dovanas!!! Nors šiaip esu paskutinės nakties studentas.

Kolegė iš kelionės Korėja-Japonija, mažei parvežė porą drabužių, derinom per nuotraukas, o itin smagų laisvalaikio kostiumą  pagriebė neatsiklausus. 

Tai pastarąjį paslėpiau Kalėdoms.

Dar mažė labai mėgsta tuos sniego rutulius, iš kelionių parsiveža vis kokį mažuliuką. Mieste pamatėm didžiulį  ant sidabro kojos, su viduryje stovinčia gražuole žaliaskare, toks subtilus, subtilus. Tai neatsilaikiau ir prigriebiau. Ir vėl man gan nebūdinga, šiaip esu praktiškų dovanų atstovė. 

Kosmetika-visiškas chaosas.

Juokinga situacija, gera pažįstama yra kosmetologė, kartą vakarojant ji pasakoja, kaip svarbu veido valymas ir pan., sakau tai kaip ta mano oda ar jau reikia, nes aš niekad nesidariusi. Oi sako, čia taip nepasakysi reikia normaliai, per mikroskopą ar ką ten tokį apžiūrėti ir tad pasakysiu😁

Aš tai supratau, kaip man reikia, matyt nėr taip blogai jei profė plika akim nemato.

Paplaunu ten kokiom putom, padrėkinu. Geriausiai sekasi darbo dienomis.

Savaitgaliai ir atostogos - visai ne kas mano odai, nėr rėžimo, nėr priežiūros 🤦‍♀️

Baigiau užmestuką, nuardžiau kišenes, buvo visai nevykusi mintis. Smagus. 

Griebiu martulės kojines💚

Atsakyti

FB priminė pernai metų pirtį 🥰

Atsakyti