Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ai, kiekviena turim savo įpročius ir įsivaizdavimus. Ir dar genus. Ir dar sveikatą.

Į kokius ten lašinius tos kruopos eina nežinau :D judėt daugiau reikia, tai nieks niekur nenueis. Bet vėlgi iš savo varpinės kalbu

 

Kruopos yra angliavandeniai. Angliavandenių perteklius kaupiamas riebalų pavidalu.

 

Bet jei pertekliaus nėra, t.y. jei valgai viską, bet sunaudoji tiek, kiek suvalgai, nesikaupia ir nedega niekas.

 

O svorį metant angliavandeniai riebalų deginimą stabdo. T.y., sumažinus kcal, bet maitinantis pagrinde baltymais tirps tik riebalai, o raumuo liks vietoj. Tačiau tik sumažinus kcal, bet valgant viską, taip pat viskas ir degs - tiek riebalai, tiek raumenys. 

Atsakyti

Žinokit, pirmą kartą atidžiai skaitau šnekas apie maistą, tad galit rašyt.

Šiandien pas mane vegetariška lęšių sriuba.Su parmezanu. Ir griekas Beatos bulka su grūdais pakepinta orkaitėj su parmezanu ant viršaus. Be galo skanu. Bet dičkiui netiko ta bulka (dėl to, kad su sėklom), tai ir sriubos atsisakė. Priės sausų pusryčių su pienu. Nervina... Visą dieną prie kompo, nieko daugiau nedaro ir nenori, ir dar mandras....

Bet tai kai paskaitau kai kurias, tai labai paprastai maitinantis nugi pusė gyvenimo džiaugsmo pradingsta - imrovizuoti, prisigaminti ko nors įdomaus, skanaus... Taigi negi išmest dabar kepinių knygas su visais skanumynais... ech...

Atsakyti

Žinokit, pirmą kartą atidžiai skaitau šnekas apie maistą, tad galit rašyt.

Šiandien pas mane vegetariška lęšių sriuba.Su parmezanu. Ir griekas Beatos bulka su grūdais pakepinta orkaitėj su parmezanu ant viršaus. Be galo skanu. Bet dičkiui netiko ta bulka (dėl to, kad su sėklom), tai ir sriubos atsisakė. Priės sausų pusryčių su pienu. Nervina... Visą dieną prie kompo, nieko daugiau nedaro ir nenori, ir dar mandras....

Nenori sriubos, lai nevalgo nieko. Išalks, skanu pasidarys.

Atsakyti

Restar kartais gyvenimo dziaugsmas priklauso nuo savijautos

Jei pyragu privalgius savijautai nieko tai gal ir nieko..o jei pucia pilva, jauti lasini kurio nenoretum jaust, jei kyla remuo, jei jauties apsunkus ir aptingus..tai kas is tokio dziaugsmo?man daugiau dziaugsmo lengvumas, pilvas kaip laikrodukas veikiantis ir atvaizdas veidrody suteikia

Paskutini karta keikiau save kai del 15 minuciu malonumo prasikankinau visa likusia diena..nes pamirsau kad mesos su grybais valgyt man negalima

Atsakyti

Tu Qqut teisi. Ale smegenis ir 40 bei viso šeimos paveldo įpročius perlaužt kaip sunku...

Terezza - nieko ir nepasiūliau. Bet susinervinau. Doros sausus pusryčius... kurių dažniausiai tėvas per akciją paperka, bet ir man kartais pagailsta šmikio. Karo su paugliu, ir dar avinu, niekada nelaimėsi, tik nervus susigadinsi... dar du su ragais paauglėja...

Atsakyti

Joo o del vaiko aviniskumo..uzjauciu..nors maniskis ne po avino zenklu ale bet taciau

Parejo is stovyklos, sako valgyt noriu, sakau ka pietums valgei..bandele..pasirodo visa diena puse sumustinio ir bandele priespieciu gyvas, nes pietums bubo zuvis..o kodel nevalge sriubos ar bulviunir darzoviu..sako nes nenorejau

O jis linkes i padidinta rugstinguma, kyla remuo dar..ir puse dienos ant bandeliu..nu ir ne paauglys  :huh2: 

Atsakyti

Kruopos yra angliavandeniai. Angliavandenių perteklius kaupiamas riebalų pavidalu.

Bet jei pertekliaus nėra, t.y. jei valgai viską, bet sunaudoji tiek, kiek suvalgai, nesikaupia ir nedega niekas.

O svorį metant angliavandeniai riebalų deginimą stabdo. T.y., sumažinus kcal, bet maitinantis pagrinde baltymais tirps tik riebalai, o raumuo liks vietoj. Tačiau tik sumažinus kcal, bet valgant viską, taip pat viskas ir degs - tiek riebalai, tiek raumenys. 

Saikas ir judėjimas. Nu ir aš apie tai.

Jei kalbėt apie kruopas, tai jos turi nemažai ląstelienos, lengviau virškinamos. Gal nereikėtų jų prilyginti cukrui ir bandelėms.

Apie Restar vakarienę. Dviguba norma parmezano. Ot tai sveika...

Atsakyti

mano vakariene mano akimis tai sveika atrodo, nors mitybos zinoves turbut iskritikuotu iki  .... :)

ant  saukstelio sviesto pakepiau  spinatus ir uzpyliau  2 kiausiniu ir sauksto  graikisko  triju bernu  jogurto  plakiniu. valgiau su pomidoru. o paskui kad uzsimaniau agurko :) tai jau po vakarienes agurko gabalelius  valgau . 

Atsakyti

Nu as kai i zinoves nepretenduoju tai man irgi sveika atrodo..nu kiek gali but sveika kas kepta  :D 

Atsakyti

Nu kaaip graziai ka mezgu man..tikiuos taip graziai ir rezultatas gausis

Atsakyti

O ką mezgi? :)

Atsakyti

Megztuka su antpeciais ir pynutem..panasiai kaip Ingrigos pilkas kasmyrinis tik rastas kitas...

Is ryzo cotton merino dropsinio

Apacioj planuoju skeltukus sonuose su ilgesne nugara

Bet apacia dar toli

Atsakyti