Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Fruktozė. Ir storina taip pat, kaip rafinuotas cukrus  :)

Kai lieknėjau su trenerės sudarytu mitybos planu, ji man leisdavo tik po pusę vaisiaus rytais, į košę, derinyje su lėtais angliavandeniais atseit mažiausiai eina į lašinius... :hmm:​  Dar iškart po jėgos treniruotės leisdavo suvalgyti, irgi ne daugiau kaip pusę...

Taip, tu teisi, fruktozė.

Nors vaisių aš taip pat valgau labai mažai. Dabar, kai sezonas, tai braškių neatsisakau. Bet kai jų nėra, tai be vaisių ištisas savaites apsieinu. Kadangi atkakliai sportuoju, tai maitinuosi baltymai + gerieji angliavandeniai.

Bulvių jau kokius 5 metus nevalgau. Na, paragauju kartą per metus su šaltibarščiais, bet ne dažniau.

Kruopas irgi seniai pamiršau. Tik grikiais pasilepinu kartą per pusmetį. Nors mėgstu juos labai.

Dėl to "mažiausiai eina į lašinius" tai absoliučiai nesutinku. Į lašinius nueina tai, kiek suvalgai daugiau, nei išdegini. Bet taip, lieknėjant (ir ne metant bendrą svorį, o būtent deginant lašinius, yra labai svarbu angliavandenių vengti. Nes būtent angliavandenių trūkumas užveda jau turimų riebalų deginimo procesą. Jei valgoma viskas, tik mažinamos kcal, tai dega tiek riebalai, tiek raumuo. O raumens praradimas yra didžiausia blogybė, kokia tik gali būti. Tai yra tiesioginis senėjimo proceso spartinimas.).

Atsakyti

Galiu ir tą kandžių spalvos medvilnę perleisti, reikia tik pasverti, ar ten megztukinis kiekis liko...

Dar turiu ciklameninės medvilnės, kuria mielai atsikratyčiau, dar chaki ir džinso spalvos tvidinės medvilnės...

Nekiškit nagų - čia bus mano drakiaus desertas :D

Atsakyti

Baikit jau čia su savo kruopom - jau net šokolado užsimaniau, nes pasirodo obuolių geriau nevalgyt anot jūsų, tee kažkokia ozė gyvena :lol:

Atsakyti

Baikit jau čia su savo kruopom - jau net šokolado užsimaniau, nes pasirodo obuolių geriau nevalgyt anot jūsų, tee kažkokia ozė gyvena :lol:

Kai nedegini taukų, valgyt gali viską.

Atsakyti

Nu klausau va žinias ir netikiu: tvorą tveriam už milijonus nuo 4-5 pabėgėlių per metus!  :blink: prioritetai...  :aggressive:​ 

Atsakyti

Kai nedegini taukų, valgyt gali viską.

Bijau net užkurt, gali rimtas gaisras kilt :lol:

Visko ir aš nevalgau :rolleyes: bet cukraus kiekiai pagamintuose produktuose nerealūs  :oh: 

Atsakyti

Nite as tai mėšoš paskaičius užsimaniau..geriausia dešros pavidalu ..nu o bet tačiau šitas reikalas nebent per kokias šventes..nes skrandis uj kaip supyksta

Atsakyti

Abelo ai geriau jau neklausyk žinių

Atsakyti

Labos :4u: 

Terezz o ka pusryciams valgai, as avizu koses be ju neisivaizduoju, arba kitko nesugalvoju, dukrai kepu kiausiniu, vyras kartais valgo ka jau bunu paruosus pietums is ryto, sunus su manim tik jogurto dedas. Man ju pusryciai per sunkus.

Kad pilvo nepustu as naudoju indiska prieskoni tokie geltoni milteliai, be jokio specifinio skonio kvapioji ferula atrodo vadinas.

Lace, nu fainas tas tavo dryzius :wub:  :wub: Pasirodyk :bigsmile: 

Mes savaitgali Ventes rage buvom, Sturmu svyturyje turejom nuostabu laika su nakvyne :wub: , tokios ramybes seniai nebuvom girdeje :D  :D tylu iki isprotejimo :D like gyventojai vien pagyvene vokieciai, ir tie tyliai kalbejo. Ziurejimas i marias kazkas stebuklingo. Rekomenduoju sielos pasilepinimui, nerealus jausmas ir emocijos :wub: Buvom atsiveze savo dviracius tai mynem kur tik netingejom, sakom nei pesciom nei su motociklu nei tiek ir taip pamatysi nei tiek ir taip viska apeisi, uzuosi :wub: 

Atsakyti

Labos :4u:

Terezz o ka pusryciams valgai, as avizu koses be ju neisivaizduoju, arba kitko nesugalvoju, dukrai kepu kiausiniu, vyras kartais valgo ka jau bunu paruosus pietums is ryto, sunus su manim tik jogurto dedas. Man ju pusryciai per sunkus.

 

 

Mano pirmi pusryčiai yra kava. Juoda. 

Po kokių 3-4h nuo atsibudimo valgau kiaušinius kokiu nors pavidalu, arba salotas su vištiena ar tunu, arba sūrio šmotą su arbata - mozzarella, feta arba parmezaną. Vėliau šmotas mėsos ar žuvies su daržovėm. Vakare varškė gali būti, gali būti vėl sūrio gabaliukas ar salotos.

 

Valgau max tris kartus. O dažnai tik du. Bet sočiai. nes dažnas lesiojimas po mažai man nevaldomą apetitą sukelia. Kaip siurblys visokiuasius trupinius rankioju ir baigiu dieną prisivalgius gerokai daugiau, nei kad suvalgius gerus pietus ir vakarienę. Pusryčiai dėl manęs neegzistuoja. Skrandis miega daug ilgiau, nei galva. :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 05 birželio 2017 - 18:26

Ai, kiekviena turim savo įpročius ir įsivaizdavimus. Ir dar genus. Ir dar sveikatą.

Į kokius ten lašinius tos kruopos eina nežinau :D judėt daugiau reikia, tai nieks niekur nenueis. Bet vėlgi iš savo varpinės kalbu


Lace, nu vilioji tu mane baisiai tiesiog.... dabar net pasimečiau, ar norėt dryžiaus ar chaki medvilnės. O gal ir to ir to :D  nu rimtai, reiktų ir to ir to, tik kada megzt tiek....pasverk kandis su kiniečiais, pradėsim nuo dryžiaus. :4u:

Atsakyti

Abelo ai geriau jau neklausyk žinių

Tai paprastai ir nežiūriu,šiandien kaip tyčia vyras maigo tv ir sako va,kur tavo stažas nueis. Tvorų tvėrėjams stažo tikrai nepritrūks  :oh:​ 

Atsakyti